#49
(16-02-2018, 23:42 )Neutralny napisał(a):
(13-02-2018, 21:40 )Administrator napisał(a):
(13-02-2018, 10:30 )olee napisał(a):
(11-02-2018, 13:21 )Fred napisał(a): A wiadomo coś o nowy umundurowaniu?Pozdrawiam

Mundury będą wydawane etapami prawdopodobnie od kwietnia.

Etapami o kwietnia 6 okręgów, były w nich zbierane pomiary f-szy, którzy otrzymają nowe umundurowanie a następnie będzie ono wdrażane w kolejnych okręgach.
Pozdrawiam

Adminie które  okręgi  pierwsze dostaną  mundury

Nie pamiętam ale się dowiem i odpiszę. Pozdrawiam
Odpowiedz
#48
(17-02-2018, 1:54 )Dobra zmiana napisał(a): Administratorze. Proszę o odpowiedź w sprawie czarnych polarów Służby Więziennej które od jakiegoś czasu można kupować na różnych stronach internetowych. W zeszłym roku w jednej z jednostek na południu otrzymaliśmy zgodę dyrektora jednostki na noszenie w/w polarów. Z dniem pierwszego stycznia Dyrektor Okręgowy w Katowicach wydał zakaz ich noszenia.Docierają do nas informacje z innych okręgów, że u nich nie ma takiego zakazu. Proszę o odpowiedź ponieważ funkcjonariusze ponieśli koszty z własnej kieszeni.

Może to ze względu na nowe umundurowanie. Napisze do kolego Tomka aby się zorientował czym podyktowana jest ta decyzja Pana Dyrektora. Pozdrawiam
Odpowiedz
#47
(17-02-2018, 8:28 )Neutralny napisał(a): https://slask.onet.pl/zarzuty-dla-funkcj...-w/q7vrpw0


Adminie wyjaśnij   jak ta sprawa się ma  do pełnienia służby.  Jakie powinno być  wynagrodzenie za służbę  o takiej specyfice i obciazeniu gdzie  za nidopatrzenie na jednym z kilkudziesieciu monitorów jakiejś sytuacji można dostać wyrok  3 lat. ???????? Huh Huh Huh

Od wyjaśniania takich spraw chyba jest Ministerstwo nie Administrator. Swoje zdanie na ten temat mam jak każdy. Fffuuu
Odpowiedz
#46
(17-02-2018, 16:30 )Dobra zmiana napisał(a): Admin śpi. Jak się funkcjonariusz wyśpi, naje to przyjdzie do pracy Big Grin a tak na poważnie to lepiej żeby kilku modów miało kontrolę nad forum. W dobie mediów społecznościowych szeroki dostęp i szybkość to podstawa Tumbleweed

Admin śpi, je rowerem jeździ biega i czeka aż kolega napisze. Nie musisz się martwic o mnie tak strasznie dam radę Big Grin Muscle
Odpowiedz
#45
I jeszcze jedno. Czy zgodne z prawem jest instalowanie kamery na stanowisku do obserwacji telewizji przemysłowej która jest skierowana prosto na funkcjonariusza?
Odpowiedz
#44
Admin śpi. Jak się funkcjonariusz wyśpi, naje to przyjdzie do pracy Big Grin a tak na poważnie to lepiej żeby kilku modów miało kontrolę nad forum. W dobie mediów społecznościowych szeroki dostęp i szybkość to podstawa Tumbleweed
Odpowiedz
#43
https://slask.onet.pl/zarzuty-dla-funkcj...-w/q7vrpw0


Adminie wyjaśnij   jak ta sprawa się ma  do pełnienia służby.  Jakie powinno być  wynagrodzenie za służbę  o takiej specyfice i obciazeniu gdzie  za nidopatrzenie na jednym z kilkudziesieciu monitorów jakiejś sytuacji można dostać wyrok  3 lat. ???????? Huh Huh Huh
Odpowiedz
#42
Administratorze. Proszę o odpowiedź w sprawie czarnych polarów Służby Więziennej które od jakiegoś czasu można kupować na różnych stronach internetowych. W zeszłym roku w jednej z jednostek na południu otrzymaliśmy zgodę dyrektora jednostki na noszenie w/w polarów. Z dniem pierwszego stycznia Dyrektor Okręgowy w Katowicach wydał zakaz ich noszenia.Docierają do nas informacje z innych okręgów, że u nich nie ma takiego zakazu. Proszę o odpowiedź ponieważ funkcjonariusze ponieśli koszty z własnej kieszeni.
Odpowiedz
#41
(13-02-2018, 21:40 )Administrator napisał(a):
(13-02-2018, 10:30 )olee napisał(a):
(11-02-2018, 13:21 )Fred napisał(a): A wiadomo coś o nowy umundurowaniu?Pozdrawiam

Mundury będą wydawane etapami prawdopodobnie od kwietnia.

Etapami o kwietnia 6 okręgów, były w nich zbierane pomiary f-szy, którzy otrzymają nowe umundurowanie a następnie będzie ono wdrażane w kolejnych okręgach.
Pozdrawiam

Adminie które  okręgi  pierwsze dostaną  mundury
Odpowiedz
#40
Witam, wszystkich z powrotem. Z wielką niecierpliwością czekałem na moment, powrotu tego zacnego forum, które umożliwia mi kontakt z kolegami i koleżanki ze służby w całej Polsce  Cool Jak atmosfery w zakładach? Też tak ogromne braki kadrowe w ochronie?? U nas 60 osób w absencji, 11 etatów wolnych, nie ma chętnych, Wronki ponoć 20 plus.
Odpowiedz
#38
No co wy Panowie, przecież będą nowe mundury na 100-lecie. Podobno na 200-lecie mają być drastyczne podwyżki naszych zarobków. Yes, yes, yes jak mawiał klasyk Big Grin
Odpowiedz
#37
(13-02-2018, 13:09 )MISIEK2 napisał(a): Witam wszystkich  Shy 
Na wstępie chciał bym się spytać jak mam godnie  reprezentować  służbę za 2300 zł miesięcznie jako młody funkcjonariusz mający przed sobą perspektywę 31 lat pracy w dziale ochrony ??  Angry

Smutne, tyle mogę napisać  Sad  Mam nadzieje że jakiś grosz wpadnie 1 Maja.
Odpowiedz
#35
(13-02-2018, 10:30 )olee napisał(a):
(11-02-2018, 13:21 )Fred napisał(a): A wiadomo coś o nowy umundurowaniu?Pozdrawiam

Mundury będą wydawane etapami prawdopodobnie od kwietnia.

Etapami o kwietnia 6 okręgów, były w nich zbierane pomiary f-szy, którzy otrzymają nowe umundurowanie a następnie będzie ono wdrażane w kolejnych okręgach.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Szanowni Państwo jako administrator jestem odpowiedzialny za obsługę strony i jej moderację. Księga wróciła w zmienionej formie i jest to decyzja Zarządu Głównego proszę o zapoznanie się dobrze z Regulaminem jej funkcjonowania i zapraszam do merytorycznej dyskusji na tematy związaną z naszą służbą. Pozdrawiam
Odpowiedz
#33
(13-02-2018, 15:32 )dociekliwy napisał(a):
Panie Administratorze,
przed (użyję tu bardzo często używanego słowa w ostatnim czasie) modernizacją „księgi gości” poruszałem temat zaległych urlopów, udzielanych zgodnie z art. 79 ust.2 ustawy z dnia 26 kwietnia 1996 roku. Opinia prawna sporządzona przez „Kancelarię Radcy Prawnego Aneta Błażecka” z dnia 8 czerwca 2017 roku wykazała, że nieprawidłowym było udzielanie funkcjonariuszom urlopu wypoczynkowego na podanych przeze mnie dużo wcześniej przykładach. Proszę o informację, czy związki zawodowe służby więziennej zainteresowały się tym tematem. Jeśli tak, to proszę o informację na jakim jest to etapie.

Szanowny Kolego  z informacji, które posiadam wiem, że jeden wyznaczony okręg prowadzi tą sprawę i jest ona w sądzie więcej informacji na priv.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#32
Panie Administratorze,
przed (użyję tu bardzo często używanego słowa w ostatnim czasie) modernizacją „księgi gości” poruszałem temat zaległych urlopów, udzielanych zgodnie z art. 79 ust.2 ustawy z dnia 26 kwietnia 1996 roku. Opinia prawna sporządzona przez „Kancelarię Radcy Prawnego Aneta Błażecka” z dnia 8 czerwca 2017 roku wykazała, że nieprawidłowym było udzielanie funkcjonariuszom urlopu wypoczynkowego na podanych przeze mnie dużo wcześniej przykładach. Proszę o informację, czy związki zawodowe służby więziennej zainteresowały się tym tematem. Jeśli tak, to proszę o informację na jakim jest to etapie.
Odpowiedz
#31
Witam serdecznie. Chyba wszyscy się cieszymy że Księga powróciła. Mam nadzieję, że będzie ona służyła wszystkim w tym do czego została utworzona. Ja na wstępie chciałbym życzyć wszystkim wszystkiego dobrego z okazji naszego święta. Niestety nie przez wszystkich jest ono obchodzone z dumą i radością. Jestem f-szem z jednostki, która została szczególnie wyróżniona przez Pana Ministra dnia 12.01.2018r. U nas święto przeszło bez echa. Chciałbym się dowiedzieć od f-szy z innych "wyróżnionych" jednostek jak to było i jest u was? Czy u was również ważne dla naszych przełożonych były nastroje wśród osadzonych? Czy u was również FUNKCJONARIUSZE zostali zostawieni sami sobie? Dajcie znać. Myślę że to jest jedyne miejsce gdzie możemy spokojnie wymienić się spostrzeżeniami.
Odpowiedz
#30
Witam wszystkich  Shy 
Na wstępie chciał bym się spytać jak mam godnie  reprezentować  służbę za 2300 zł miesięcznie jako młody funkcjonariusz mający przed sobą perspektywę 31 lat pracy w dziale ochrony ??  Angry
Odpowiedz
#29
(11-02-2018, 15:03 )konradissimus napisał(a): Nie dziw się szanowny Administratorze, że ludzie są niezadowoleni skoro cały czas jesteśmy w d..pe kopani. Niby 100 lat obchodzimy z wielką pompą, a dla szarych f-szy to nawet z tej okazji nic nie będzie.

Masz racje Sad
Odpowiedz
#28
(11-02-2018, 13:21 )Fred napisał(a): A wiadomo coś o nowy umundurowaniu?Pozdrawiam

Mundury będą wydawane etapami prawdopodobnie od kwietnia.
Odpowiedz
#27
(11-02-2018, 12:21 )Administrator napisał(a):
(11-02-2018, 11:43 )martin79 napisał(a): zzz a czy w ogóle cos bedzie tego 1 maja watpie w to raczej nic nie bedzie dopiero w 19 roku coz moze bedzie

Szanowni Państwo już zaczyna się propaganda sceptycyzmu i niezadowolenia. Jedni już dzielą skórę na niedźwiedziu inni oczywiście nie wierzą w nic bo z natury tacy są i choćby otrzymali po 1 tys podwyżki a będzie to powiedziane, że dzięki związkowi zawodowemu powiedzą, że takich pieniędzy nie dostali. Tongue
Pieniądze zostały zakceptowane przez rząd i będą na te podwyżki, kwestia tylko podziału, który notabene nie będzie łatwy gdyż w mojej ocenie tych środków nie jest tak dużo aby każdego można było obdzielić w godny sposób nie pomijając innych. Trochę więcej optymizmu. Szanowni Państwo

Jak by mieli dawać  po 50 zł to i tak bym się z tego cieszył. Smile
Co do podziału moim zdaniem  nowo przyjęty nie może mieć więcej niż ten co ma więcej służby.
Najważniejsze że coś będzie Tylko kiedy ?
Odpowiedz
#26
Panie Administratorze, sceptycyzm f-szy SW nie jest wziął się  z powietrza .  Jest sumą doświadczeń z ostatnich podwyżek uposażeń, gdzie nie dość że spełniły oczekiwań, to zostały wypłacane późno. Była też  ostatnio mowa o podniesieniu uposażeń dla najniżej zarabiających f-szy, czy ten temat jest nadal aktualny?
Odpowiedz
#25
(11-02-2018, 11:43 )martin79 napisał(a): zzz a czy w ogóle cos bedzie tego 1 maja watpie w to raczej nic nie bedzie dopiero w 19 roku coz moze bedzie

I tu ponawiam prośbę do wszystkich korzystać z forum. Ten temat był  wałkowany, sporo informacji jest w tej sprawie
Odpowiedz
#23
(11-02-2018, 12:21 )Administrator napisał(a):
(11-02-2018, 11:43 )martin79 napisał(a): zzz a czy w ogóle cos bedzie tego 1 maja watpie w to raczej nic nie bedzie dopiero w 19 roku coz moze bedzie

Szanowni Państwo już zaczyna się propaganda sceptycyzmu i niezadowolenia. Jedni już dzielą skórę na niedźwiedziu inni oczywiście nie wierzą w nic bo z natury tacy są i choćby otrzymali po 1 tys podwyżki a będzie to powiedziane, że dzięki związkowi zawodowemu powiedzą, że takich pieniędzy nie dostali. Tongue
Pieniądze zostały zakceptowane przez rząd i będą na te podwyżki, kwestia tylko podziału, który notabene nie będzie łatwy gdyż w mojej ocenie tych środków nie jest tak dużo aby każdego można było obdzielić w godny sposób nie pomijając innych. Trochę więcej optymizmu. Szanowni Państwo
Odpowiedz
#22
Witam Wszystkich !!!!!!!!
Odpowiedz
#21
Nie dziw się szanowny Administratorze, że ludzie są niezadowoleni skoro cały czas jesteśmy w d..pe kopani. Niby 100 lat obchodzimy z wielką pompą, a dla szarych f-szy to nawet z tej okazji nic nie będzie.
Odpowiedz
#20
A wiadomo coś o nowy umundurowaniu?Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
(11-02-2018, 11:43 )martin79 napisał(a): zzz a czy w ogóle cos bedzie tego 1 maja watpie w to raczej nic nie bedzie dopiero w 19 roku coz moze bedzie

Szanowni Państwo już zaczyna się propaganda sceptycyzmu i niezadowolenia. Jedni już dzielą skórę na niedźwiedziu inni oczywiście nie wierzą w nic bo z natury tacy są i choćby otrzymali po 1 tys podwyżki a będzie to powiedziane, że dzięki związkowi zawodowemu powiedzą, że takich pieniędzy nie dostali. Tongue
Pieniądze zostały zakceptowane przez rząd i będą na te podwyżki, kwestia tylko podziału, który notabene nie będzie łatwy gdyż w mojej ocenie tych środków nie jest tak dużo aby każdego można było obdzielić w godny sposób nie pomijając innych. Trochę więcej optymizmu. Szanowni Państwo
Odpowiedz
#18
zzz a czy w ogóle cos bedzie tego 1 maja watpie w to raczej nic nie bedzie dopiero w 19 roku coz moze bedzie
Odpowiedz
#17
witam, czy jest jakiś plan kto dostanie podwyżkę od 1 maja? Mogliby już zacząć to procedować
Odpowiedz
#16
Wszystkiego najlepszego z okazji 100lat SW
Odpowiedz
#15
Również witam, sądzę, że powrót Księgi Gości tchnie z powrotem życie w ten serwis. Poza tym chciałbym skorzystać z okazji i zaproponować kolegom funkcjonariuszom do rejestracji na forum i korzystanie z niego.
Pozdrawiam Krogulec
Odpowiedz
#14
Witam i o zdrowie pytam! Smile
Odpowiedz
#13
Hello
Odpowiedz
#12
Witam  Smile i sie ciesze ze Ksiega Gosci powróciła
Odpowiedz
#10
Witam serdecznie Wszystkich i zapraszam do korzystania z naszej księgi gości!
Odpowiedz