(20-06-2020, 18:51 )John Brawo napisał(a): Pytanie do admina.. Czy istnieje jakieś pismo albo polecenie które określa sposób oddawania nadgodzin tzn '' oddawania '' za wszelką cenę nie licząc się ze zdaniem funkcjonariuszy. Wiem w jakim terminie powinny być oddane bardziej mi chodzi czy padały jakieś polecenia żeby na sile statystyki się zgadzały i nie było nadgodzin? Jak u Was Panowie w dziale ochrony oddawane są nadgodziny?

Funkcjonariusz powinien zgłosić z wyprzedzeniem przełożonemu, w którym czasie chciałby wykorzystać czas wolny za wypracowane nadgodziny, a przełożony powinien to uwzględnić (jeżeli ma taką możliwość), taka powinna być stosowana praktyka. Natomiast prosiłbym, aby bardziej rozszerzyć co znaczy oddawanie nadgodzin "za wszelką cenę"? Czy mam przez to rozumieć, że funkcjonariuszowi udzielane jest wolne za wypracowane nadgodziny nieobstawiając stanowiska, co zagraża bezpieczeństwu jednostki? Jeżeli jest taka sytuacja, to proszę podać, w której to jednostce i jakie stanowisko, bądź stanowiska zostały zawieszone z narażeniem bezpieczeństwa dla jednostki? Można to zgłosić poprzez przedstawiciela NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w jednostce.

Poniżej przedstawiam ostatnie obowiązujące pismo dotyczące sposobu oddawania nadgodzin.


Załączone pliki
.pdf   Pismo z-cy DG SW czas służby.pdf (Rozmiar: 872.99 KB / Pobrań: 22)
Odpowiedz
(20-06-2020, 18:51 )John Brawo napisał(a): Pytanie do admina.. Czy istnieje jakieś pismo albo polecenie które określa sposób oddawania nadgodzin tzn '' oddawania '' za wszelką cenę nie licząc się ze zdaniem funkcjonariuszy. Wiem w jakim terminie powinny być oddane bardziej mi chodzi czy padały jakieś polecenia żeby na sile statystyki się zgadzały i nie było nadgodzin? Jak u Was Panowie w dziale ochrony oddawane są nadgodziny?

OCHRONA na nadgodzinach w domu a ADMINISTRACJA w ochronie... 

Tak realizowane jest porozumienie, na które przystał przewodniczący NSZZFIPW 
Pan Cz. chwali się tym co ustalił ale tak prawdę mówiąc niczego do końca nie doprowadził... To co zostało wpisane w POROZUMIENIE Z 2018 roku albo nie funkcjonuje tak jak powinno albo pomimo upływu terminów nie weszło w życie...

Po raz kolejny stawiam pytanie - co z nowelizacją ustawy o SW w której powinny znaleźć się zapisy zawartego porozumienia?????? Czy doczekamy się odpowiedzi????
Odpowiedz
[quote="Twardziel 123" pid='4854' dateline='1592508406']
[quote="Szczery" pid='4853' dateline='1592484073']
W mojej ocenie premie nam się nie należały. Bo i za co? Za to że przychodzimy do pracy? Przecież dostajemy za to wynagrodzenie. Premia to nagroda za wnoszony wkład i zaangażowanie. Widocznie Pan Genarał stwierdził że nie zasłużyliśmy na nie i tyle. A jeśli by ode mnie zależało kto dostanie premie to napewno bym ją przyznał Panom kierownikom, Dyrektorom, wszystkim pełniącym służbę w Centralnym Zarządzie i w Okręgowych inspektoratach. Bo to oni są prawdziwymi fachowcami a my powinnismy brać z nich przykład.

I w tym przypadku panie  kolego strzeliłes w dziesiątkę z amunicji 9 mm pistoletu maszynowego wz. 1998P i wzór 06 (Glauberyt) lub 9 mm pistoletu P99 WALTHER produkcji Fabryki Broni “Łucznik” – Radom.

Niech twoją wypowiedź ocenia koledzy na forum, bo ja powiem tobie tylko jedno słuchaj ich, ucz się od nich i bierz z nich przykład to wyrosniesz na bohatera, który rodziny nie potrafi wyzywic. Życzę powodzenia.
Odpowiedz
(20-06-2020, 6:25 )Klaw napisał(a): Witam mam pytanie czy u was w okręgach też jest problem z wyrażeniem zgody przez dyrektora  na podjęcie  dodatkowego  zatrudnienia?

Na Śląsku zakaz dorabiania od początku "wirusa"... przynajmniej w ochronie, a w innych działach to ciężko powiedzieć... ;-)
Odpowiedz
Pytanie do admina.. Czy istnieje jakieś pismo albo polecenie które określa sposób oddawania nadgodzin tzn '' oddawania '' za wszelką cenę nie licząc się ze zdaniem funkcjonariuszy. Wiem w jakim terminie powinny być oddane bardziej mi chodzi czy padały jakieś polecenia żeby na sile statystyki się zgadzały i nie było nadgodzin? Jak u Was Panowie w dziale ochrony oddawane są nadgodziny?
Odpowiedz
Bramowy czemu dalej milczysz?
Odpowiedz
(19-06-2020, 11:17 )predatorgad napisał(a): Czy w końcu Przewodniczący wraz z ZG NSZZFIPW przerwie milczenie i coś Nam wyjaśni,co się dzieje w Naszych sprawach.
Czym dotychczasowe milczenie jest spowodowane?Strachem,ale przed czym?Nie mocą ? Odezwijcie się,milczenie nie we wszystkich przypadkach jest złotem!!!

Przewodniczący ustawił się z rządzącymi to milczy bo boi się...
Związki zatraciły swoją tożsamość...
Warto Panowie i Panie z NSZZFIP powrócić do korzeni!!!
Odpowiedz
Witam mam pytanie czy u was w okręgach też jest problem z wyrażeniem zgody przez dyrektora na podjęcie dodatkowego zatrudnienia?
Odpowiedz
Tego pytania nie odpuszczę czyżby nagle wyzdrowieli, opinie chcą pisać i rządzić, więc niech zachowają zdrowy umysł i przyzwoitość, a jak nie to do cywila

Więc pytanie pozostaje aktualne czy dyrekcja i kierownicy w ZK Stare Borne leczacy się u psychiatry i przyjmujacy leki psychotropowe, ktore działają ujemnie na psychikę, samopoczucie i właściwe zachowanie powinni nas oceniać, opiniowac lub podejmowac ważne decyzje dotyczące f-szy, osadzonych. Myślę, że nie, a nawet jest to zabronione.

Pisząc w/w post miałem na myśli z-ce dyr., kier. d.p, kier. d.o.,kier. O.Z., oraz Presion specjalistę.

Świetne pytanie. Osoby leczące się u psychiatry zarządzają innymi ludźmi. KOSZMAR !!!!!!!!! Wojskowe Służby Informacyj...oj. nie będę kończył
Ale. Jak Pan Patryk nie zauważył pajęczych nepotycznych patologii rodzinnych w podległej mu sluzbie?????

Ciekawe co na to Pan Okregowy Nowy.
Odpowiedz
Kolejny raz przypominam. Pewien f-sz kontrole grup miał na razie nie powiem ja sie zwał ale alkomat za kilka tysiecy zasial. A, że d-cy roztropni byli faktu wydania nie zaznaczyli, później na polecenie przełożonych z kasy wyskoczyli i z internetu taki sam kupili. Stary pewnie został wybrakowany, a skazani się z tego śmiali i alkomat w pracy na zewnatrz uzywali jak kilka piw wychlali sami siebie sprawdzali. Panie pierwszy jednostki niech Pan tym się zainteresuje, pierwszy alkomat w 2011 był kupiony, w 2018 zagubiony i w tym roku dokupiony. Postepowania pan lubi wszczynac, mam nadzieje, że wyjaśnienia już trwają, jeśli szybko pan zadziała fikcyjnych czynności nie zdążą panu położyć, ze cos z tym faktem robili.
Odpowiedz
W ZK Borne praca wre, a kierownictwo kawę pije, mieli 3 lata na znalezienie kontrahenta i podpisanie umowy. Hala
Nadal rdzewieje i niszczeje. Ważniejsze było poniżanie podleglych funkcjonariuszy i pokazanie kto tam rzadzi. Program ,, PRACA WIĘŹNIÓW" realizowany pełną parą.

Specjalista gruba kasę za wynagrodznie pobiera a ze skazanych nikt do pracy w hali się nie wybiera, a kierownik penitu go w tym wspiera.
Odpowiedz
Czy w końcu Przewodniczący wraz z ZG NSZZFIPW przerwie milczenie i coś Nam wyjaśni,co się dzieje w Naszych sprawach.
Czym dotychczasowe milczenie jest spowodowane?Strachem,ale przed czym?Nie mocą ? Odezwijcie się,milczenie nie we wszystkich przypadkach jest złotem!!!
Odpowiedz
[quote="eeedek4" pid='4851' dateline='1592422157']
Panowie i Panie mam pytanie dotyczące nowego umundurowania bo są jednostki które jeszcze takich mundurów nie mają.
Powiedzcie mi czy u was w jednostkach w przypadku złej rozmiarówki( bez znaczenia czy źle podałeś czy źle zapisali czy wydali)czy można było potem wymienić mundur na dobry,pasujący rozmiar?!
Czy robili wam jakieś problemy w przypadku chęci wymiany?

Nie ma takiej możliwości bo to jak z bielizną w sklepie he he to tylko żart.        Jak masz  masz normalnego  magazyniera   kwatermistrza i dyra, to można.
Odpowiedz
[quote="darekdomekxxx@interia.pl" pid='4850' dateline='1592410623']
do Twardziel123 jesteś zajebisty plując we własne gniazdo ale to pewnie nie twoje cytuję ( Panie tomekgo4 my tylko przychodzilismy posiedzieć, więc co Ty chłopaku chcesz za nagrodę, naszym przełożonym się należy zwłaszcza z- cy dyra z Borneo non stop drzwi zamknięte pewnie wypoczywa po weekendzie a stan podopiecznych malutki, tylko 100 przekracza nara pa.)  jesteś sam sobie odpowiedz kim jesteś, tak mówię major ze śląska a ty kim jesteś?

W gniazdo sami sobie narobili, tym jak postępują,  tym czego nie robią, tym co nieodozwolonego zrobili i jak rządzą.
Odpowiedz
(17-06-2020, 15:37 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(16-06-2020, 17:41 )lew napisał(a):
(15-06-2020, 17:15 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(13-06-2020, 19:17 )eeedek4 napisał(a):
(13-06-2020, 12:14 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze, jeśli jest Pan przedstawicielem związków zawodowych proszę pokazać komuś z przeodniczacych kto nie boi się o własną posadę i ma jaja forum i polecić wnikliwe jego przeczytanie. Tylu ludzi tutaj pisze i o tym co na prawdę jest ważne. Każdy ma już dość tej ściemy z psudopandemia, z szyciem maseczek i ich przekazywaniem. Policja dostała premie za w/w pandemie minimum 1000zl brutto dla szeregowego fsza a komendanci policji itd średnio po 500zl do uposażenia a u nas nic? Zapomnialem przecież realizacja postulatu plus 25 lat, 28 jest właśnie dla tych co nie poczuli zapachu pracy na oddziale, dla cztu, oisw czy wysoko postawionych a takich w służbie powyżej 25-28 jest z 2% więc to taka nazwijmy premia jak w Policji u komendantów, szacunek dla tych co np na oddziale tyle przerobili ale ja nikogo takiego nie znam a wy?
Wyegzekwuje ktoś postulaty ważne dla nas? Płatne L4, doliczanie pracy w cywilu do dodatku za wysługę czy doceniednie tych co 15 lat tyrają, czy tych w stałym kontakcie z bandziorami.
Zgadzam się z Tobą w 100%
W moim zakładzie a jest to top3 najwiekszych zakładów w Polsce nie ma zadnego funkcjonariusza z takim stażem w ochronie.I prawdą jest ,że ten dodatek nie jest dla nas tylko dla wszelkiej maści lizusów i dup.....ów.
Panie Administratorze proszę więcej już nie chwalić się tym przepisem bo w"zwykłych"klawiszach ktorzy to czytają aż gotuje się krew.

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1107305727 0 0 415 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-familyConfusedwiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-hansi-font-family:Calibri;} @page WordSection1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} -->

POSTULATÓW WYNEGOCJONOWANYCH I ZAWARTYCH W POROZUMIENIU Z 2018 ROKU NASI PRZEDSTAWICIELE NIE CHCĄ EGZEKWOWAĆ BO ZAPEWNE MAJĄ Z TEGO TYTUŁU „WIĘKSZE KORZYŚCI” – MILCZENIE NIEKTÓRYM SIĘ OPŁACA, ALE TYLKO NIELICZNYM…

DZIĘKUJEMY PANU MINISTROWI, KTÓRY ZAPOMNIAŁ JAK FUNKCJONUJE SW I JAKA JEST NASZA MISJA – ZAPEWNE TO NIE SZYCIE MASECZEK… A PRZEPRASZAM JUŻ TERAZ NIE WOLNO ICH SZYĆ… CIEKAWE KIEDY INNI BĘDĄ TO ROZLICZAĆ…

DZIĘKUJEMY PANU GENERAŁOWI SW ZA TO, ŻE TYLKO DBA O SWÓJ STOŁEK, DO KTÓREGO ZA BARDZO CHYBA SIĘ PRZYKLEIŁ… ALE DOBRZE SIĘ USTAWIŁ Z RZĄDZĄCYMI I TRWA ZAPOMINAJĄC DZIĘKI KOMU W POSZCZEGÓLNYCH KRYMINAŁACH JEST SPOKÓJ I ZAPEWNIONE BEZPIECZEŃSTWO… PANIE GENERALE TO NIE DECYZJE RZĄDZĄCYCH A CIĘŻKA PRACA SZEREGOWYCH FUNKCJONARIUSZY SW ZAPEWNIA REALIZACJĘ MISJI SŁUŻBY WIĘZIENNEJ…

DZIĘKUJEMY PANU PRZEWODNICZĄCEMU NSZZFiP SW, KTÓRY OSTATNIM CZASEM ZAMILKNĄŁ… PYTANIE ZE STRACHU CZY BRAKU SIŁ??? TAK PAN SIĘ CHWALIŁ ZAWARTYM POROZUMIENIEM I WYPRACOWANYMI POSTULATAMI – JAK WIELE MAJĄ ONE ZMIENIĆ DLA WSZYSTKICH FUNKCJONARIUSZY – I PO ZA TYM NIC NIE ZOSTAŁO… TO CO ZOSTAŁO SPEŁNIONE WYNIKA Z TEGO, ŻE INNE ZWIĄZKI NIE ULEGŁY WIĘC NAM TEŻ TRZEBA BYŁO PODWYŻKI WYPŁACIĆ (ACZKOLWIEK JAKO JEDNEJ Z OSTATNICH FORMACJI)… PŁATNE NADGODZINY – JAKIE??? JAK DO KOŃCA CZERWCA MA ICH NIE BYĆ I ŻEBY NIE BYŁO TO ADMINISTRACJA REALIZUJE ZADANIA OCHRONNE A OCHRONA SIEDZI NA NADGODZINACH…
 
POTRZEBA LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ WALCZYĆ I DBAĆ O FUNKCJONARIUSZY, KTÓRZY CIĘŻKO PRACUJĄ W KRYMINAŁACH CZĘSTO NAWET ZANIEDBUJĄC SWOJE ŻYCIE RODZINNE, OSOBISTE, BO ZAWSZE CHODZI O TO ŻEBY NIC SIĘ NIE WYWALIŁO… SZEREGOWI PRACUJĄ A OFICJELE SIĘ USTAWIAJĄ I ZBIERAJĄ PLONY TEJ CIĘŻKIEJ PRACY…

Trafione w punkt !!!

TRAFIONE ALE JAK WIDAĆ TYLKO WIDZĄ TO SZEREGOWI CIĘŻKO PRACUJĄCY W KRYMINAŁACH A NIE CHCĄ TEGO ZAUWAŻYĆ OSOBY KTÓRE POWINNY!!!

MOŻE CZAS NA ODDOLNE INICJATYWY???


PANIE ADMINISTRATORZE,
Kiedy związki zawodowe zajmą się sprawami wszystkich funkcjonariuszy???

Czekamy na realizacje zawartego POROZUMIENIA!!!

Czy ktoś ma ODWAGĘ odezwać się i podjąć działania do których zobowiązał się przyjmując funkcje w ZARZĄDZIE NSZZFIP???

Jeśli brak ODWAGI to czas na zmiany!
Odpowiedz
(18-06-2020, 13:41 )Szczery napisał(a): W mojej ocenie premie nam się nie należały. Bo i za co? Za to że przychodzimy do pracy? Przecież dostajemy za to wynagrodzenie. Premia to nagroda za wnoszony wkład i zaangażowanie. Widocznie Pan Genarał stwierdził że nie zasłużyliśmy na nie i tyle. A jeśli by ode mnie zależało kto dostanie premie to napewno bym ją przyznał Panom kierownikom, Dyrektorom, wszystkim pełniącym służbę w Centralnym Zarządzie i w Okręgowych inspektoratach. Bo to oni są prawdziwymi fachowcami a my powinnismy brać z nich przykład.
Co racja to racja. Chyba nie jest dla kogoś problemem noszenie 12h maseczki , pompowanie zbiorniczka i łażenie z butlą czegoś tam i psikanie klap i takie tam , pewien pan lekarz koperta powiedział że pracuje dla idei i tego się trzymajmy.
Odpowiedz
[quote="Szczery" pid='4853' dateline='1592484073']
W mojej ocenie premie nam się nie należały. Bo i za co? Za to że przychodzimy do pracy? Przecież dostajemy za to wynagrodzenie. Premia to nagroda za wnoszony wkład i zaangażowanie. Widocznie Pan Genarał stwierdził że nie zasłużyliśmy na nie i tyle. A jeśli by ode mnie zależało kto dostanie premie to napewno bym ją przyznał Panom kierownikom, Dyrektorom, wszystkim pełniącym służbę w Centralnym Zarządzie i w Okręgowych inspektoratach. Bo to oni są prawdziwymi fachowcami a my powinnismy brać z nich przykład.

I w tym przypadku panie  kolego strzeliłes w dziesiątkę z amunicji 9 mm pistoletu maszynowego wz. 1998P i wzór 06 (Glauberyt) lub 9 mm pistoletu P99 WALTHER produkcji Fabryki Broni “Łucznik” – Radom.

Niech twoją wypowiedź ocenia koledzy na forum, bo ja powiem tobie tylko jedno słuchaj ich ucz się od nich i bierz z nich przykład to wyrosniesz na bohatera. Życzę powodzenia.
Odpowiedz
W mojej ocenie premie nam się nie należały. Bo i za co? Za to że przychodzimy do pracy? Przecież dostajemy za to wynagrodzenie. Premia to nagroda za wnoszony wkład i zaangażowanie. Widocznie Pan Genarał stwierdził że nie zasłużyliśmy na nie i tyle. A jeśli by ode mnie zależało kto dostanie premie to napewno bym ją przyznał Panom kierownikom, Dyrektorom, wszystkim pełniącym służbę w Centralnym Zarządzie i w Okręgowych inspektoratach. Bo to oni są prawdziwymi fachowcami a my powinnismy brać z nich przykład.
Odpowiedz
(17-06-2020, 14:14 )Chorazy napisał(a): Witam. Idzie lato już niedługo funkcjonariusze dostaną wodę  .... Ciekawe od jakiej temperatury otoczenia...

Dostaniesz Oazę z Biedry a skazani placowi Żywiec Zdrój bo od Oazy im nie dobrze ?
Odpowiedz
Panowie i Panie mam pytanie dotyczące nowego umundurowania bo są jednostki które jeszcze takich mundurów nie mają.
Powiedzcie mi czy u was w jednostkach w przypadku złej rozmiarówki( bez znaczenia czy źle podałeś czy źle zapisali czy wydali)czy można było potem wymienić mundur na dobry,pasujący rozmiar?!
Czy robili wam jakieś problemy w przypadku chęci wymiany?
Odpowiedz
do Twardziel123 jesteś zajebisty plując we własne gniazdo ale to pewnie nie twoje cytuję ( Panie tomekgo4 my tylko przychodzilismy posiedzieć, więc co Ty chłopaku chcesz za nagrodę, naszym przełożonym się należy zwłaszcza z- cy dyra z Borneo non stop drzwi zamknięte pewnie wypoczywa po weekendzie a stan podopiecznych malutki, tylko 100 przekracza nara pa.) jesteś sam sobie odpowiedz kim jesteś, tak mówię major ze śląska a ty kim jesteś?
Odpowiedz
odpowiem na twoje pytanie hahahahah

Witam.
Proszę o podpowiedź jak wygląda sprawa przy odejściu na emeryturę ze względu na stan zdrowia. Z tego co słyszałem trzeba napisać raport do dyrektora o skierowanie na komisje lekarską. Czy coś jeszcze trzeba zrobić??

Bardzo dobre pytanie więcej takich a z polski będzie USA

ale ospowiem idziesz na komisję a tam pierwsze co pytaja czy chcesz pracować czy nie? więc wiesz co powiedzieć i tyle
Odpowiedz
(17-06-2020, 11:11 )Garfild79 napisał(a): LUDZIE,CO WY TAK PANIKUJECIE Z TYMI NAGRODAMI? TO ŻE WSZYSTKIE SŁUŻBY MUNDUROWE DOSTAŁY PO 1000 ZŁ NAGRODY UZNANIOWEJ TO SIĘ NIE DO KOŃCA ZGODZĘ,PONIEWAŻ Z TEGO CO WIEM TO STRAŻ MIEJSKA TEŻ NIE DOSTAŁA.BYŁO,MINĘŁO.GŁOWĄ MURU NIE PRZEBIJESZ,WIDOCZNIE ZABRAKŁO DLA NAS I TYLE.TRZEBA SIĘ Z TYM POGODZIĆ.

Straż Miejska nie jest traktowana jak służba mundurowa z tego co mi wiadomo a jako pracownicy urzędowi
Odpowiedz
(16-06-2020, 17:41 )lew napisał(a):
(15-06-2020, 17:15 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(13-06-2020, 19:17 )eeedek4 napisał(a):
(13-06-2020, 12:14 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze, jeśli jest Pan przedstawicielem związków zawodowych proszę pokazać komuś z przeodniczacych kto nie boi się o własną posadę i ma jaja forum i polecić wnikliwe jego przeczytanie. Tylu ludzi tutaj pisze i o tym co na prawdę jest ważne. Każdy ma już dość tej ściemy z psudopandemia, z szyciem maseczek i ich przekazywaniem. Policja dostała premie za w/w pandemie minimum 1000zl brutto dla szeregowego fsza a komendanci policji itd średnio po 500zl do uposażenia a u nas nic? Zapomnialem przecież realizacja postulatu plus 25 lat, 28 jest właśnie dla tych co nie poczuli zapachu pracy na oddziale, dla cztu, oisw czy wysoko postawionych a takich w służbie powyżej 25-28 jest z 2% więc to taka nazwijmy premia jak w Policji u komendantów, szacunek dla tych co np na oddziale tyle przerobili ale ja nikogo takiego nie znam a wy?
Wyegzekwuje ktoś postulaty ważne dla nas? Płatne L4, doliczanie pracy w cywilu do dodatku za wysługę czy doceniednie tych co 15 lat tyrają, czy tych w stałym kontakcie z bandziorami.
Zgadzam się z Tobą w 100%
W moim zakładzie a jest to top3 najwiekszych zakładów w Polsce nie ma zadnego funkcjonariusza z takim stażem w ochronie.I prawdą jest ,że ten dodatek nie jest dla nas tylko dla wszelkiej maści lizusów i dup.....ów.
Panie Administratorze proszę więcej już nie chwalić się tym przepisem bo w"zwykłych"klawiszach ktorzy to czytają aż gotuje się krew.

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1107305727 0 0 415 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-familyConfusedwiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-hansi-font-family:Calibri;} @page WordSection1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} -->

POSTULATÓW WYNEGOCJONOWANYCH I ZAWARTYCH W POROZUMIENIU Z 2018 ROKU NASI PRZEDSTAWICIELE NIE CHCĄ EGZEKWOWAĆ BO ZAPEWNE MAJĄ Z TEGO TYTUŁU „WIĘKSZE KORZYŚCI” – MILCZENIE NIEKTÓRYM SIĘ OPŁACA, ALE TYLKO NIELICZNYM…

DZIĘKUJEMY PANU MINISTROWI, KTÓRY ZAPOMNIAŁ JAK FUNKCJONUJE SW I JAKA JEST NASZA MISJA – ZAPEWNE TO NIE SZYCIE MASECZEK… A PRZEPRASZAM JUŻ TERAZ NIE WOLNO ICH SZYĆ… CIEKAWE KIEDY INNI BĘDĄ TO ROZLICZAĆ…

DZIĘKUJEMY PANU GENERAŁOWI SW ZA TO, ŻE TYLKO DBA O SWÓJ STOŁEK, DO KTÓREGO ZA BARDZO CHYBA SIĘ PRZYKLEIŁ… ALE DOBRZE SIĘ USTAWIŁ Z RZĄDZĄCYMI I TRWA ZAPOMINAJĄC DZIĘKI KOMU W POSZCZEGÓLNYCH KRYMINAŁACH JEST SPOKÓJ I ZAPEWNIONE BEZPIECZEŃSTWO… PANIE GENERALE TO NIE DECYZJE RZĄDZĄCYCH A CIĘŻKA PRACA SZEREGOWYCH FUNKCJONARIUSZY SW ZAPEWNIA REALIZACJĘ MISJI SŁUŻBY WIĘZIENNEJ…

DZIĘKUJEMY PANU PRZEWODNICZĄCEMU NSZZFiP SW, KTÓRY OSTATNIM CZASEM ZAMILKNĄŁ… PYTANIE ZE STRACHU CZY BRAKU SIŁ??? TAK PAN SIĘ CHWALIŁ ZAWARTYM POROZUMIENIEM I WYPRACOWANYMI POSTULATAMI – JAK WIELE MAJĄ ONE ZMIENIĆ DLA WSZYSTKICH FUNKCJONARIUSZY – I PO ZA TYM NIC NIE ZOSTAŁO… TO CO ZOSTAŁO SPEŁNIONE WYNIKA Z TEGO, ŻE INNE ZWIĄZKI NIE ULEGŁY WIĘC NAM TEŻ TRZEBA BYŁO PODWYŻKI WYPŁACIĆ (ACZKOLWIEK JAKO JEDNEJ Z OSTATNICH FORMACJI)… PŁATNE NADGODZINY – JAKIE??? JAK DO KOŃCA CZERWCA MA ICH NIE BYĆ I ŻEBY NIE BYŁO TO ADMINISTRACJA REALIZUJE ZADANIA OCHRONNE A OCHRONA SIEDZI NA NADGODZINACH…
 
POTRZEBA LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ WALCZYĆ I DBAĆ O FUNKCJONARIUSZY, KTÓRZY CIĘŻKO PRACUJĄ W KRYMINAŁACH CZĘSTO NAWET ZANIEDBUJĄC SWOJE ŻYCIE RODZINNE, OSOBISTE, BO ZAWSZE CHODZI O TO ŻEBY NIC SIĘ NIE WYWALIŁO… SZEREGOWI PRACUJĄ A OFICJELE SIĘ USTAWIAJĄ I ZBIERAJĄ PLONY TEJ CIĘŻKIEJ PRACY…

Trafione w punkt !!!

TRAFIONE ALE JAK WIDAĆ TYLKO WIDZĄ TO SZEREGOWI CIĘŻKO PRACUJĄCY W KRYMINAŁACH A NIE CHCĄ TEGO ZAUWAŻYĆ OSOBY KTÓRE POWINNY!!!

MOŻE CZAS NA ODDOLNE INICJATYWY???
Odpowiedz
Pojazdy Sw. Chcą je kupić i wozić CZ z rodxinami do Unieścia?
Odpowiedz
Witam. Idzie lato już niedługo funkcjonariusze dostaną wodę .... Ciekawe od jakiej temperatury otoczenia...
Odpowiedz
Szanowny Panie Administratorze, to jako przedstawiciel na tej stronie ZG NSZZFIPW może Pan udzielić informacji ,czy strona służbowa pod delikatnym naciskiem związków myśli o nagrodach uznaniowych w czerwcu.
Odpowiedz
LUDZIE,CO WY TAK PANIKUJECIE Z TYMI NAGRODAMI? TO ŻE WSZYSTKIE SŁUŻBY MUNDUROWE DOSTAŁY PO 1000 ZŁ NAGRODY UZNANIOWEJ TO SIĘ NIE DO KOŃCA ZGODZĘ,PONIEWAŻ Z TEGO CO WIEM TO STRAŻ MIEJSKA TEŻ NIE DOSTAŁA.BYŁO,MINĘŁO.GŁOWĄ MURU NIE PRZEBIJESZ,WIDOCZNIE ZABRAKŁO DLA NAS I TYLE.TRZEBA SIĘ Z TYM POGODZIĆ.
Odpowiedz
Witam.
Proszę o podpowiedź jak wygląda sprawa przy odejściu na emeryturę ze względu na stan zdrowia. Z tego co słyszałem trzeba napisać raport do dyrektora o skierowanie na komisje lekarską. Czy coś jeszcze trzeba zrobić??
Odpowiedz
(16-06-2020, 10:22 )predatorgad napisał(a):
(15-06-2020, 17:17 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(14-06-2020, 21:50 )Twardziel 123 napisał(a):
(14-06-2020, 11:28 )Administrator napisał(a): [quote="predatorgad" pid='4815' dateline='1592068893']
Admin nie  wyświetlasz moich wpisów które nikogo nie obrażają tylko są obiektywną prawdą.
Ale na innych forach już mnie nie zablokujesz.A tak ,czemu nie ukazały się moje wpisy,odpowiedz!!!!!

Miałeś być taki obiektywny i nie zależny !!!!!!

Admin publikujesz tylko bzdury typu zakompleksiony pseudo twardziel,a ważne wpisy nie publikujesz.Oto wasza prawdziwa twarz!!!!!

Nie publikuję wpisów napisanych w sposób chamski i obraźliwy, naruszające regulamin księgi gości. Nadmienię, że bardzo niewiele takich wpisów się pojawia, ale niestety zdarzają się jeszcze osoby, które wypowiadają się na poziomie tych, których sami muszą pilnować. Wiele razy pisałem, że wpisy krytykujące działania Związku są potrzebne i na pewno będą się tu ukazywały, lecz napisane w sposób kulturalny i z poszanowaniem nie łamiące zasad regulaminu. Jeżeli tak bardzo Pan tego potrzebuje, to chamskie wpisy może Pan sobie robić na "innych forach"

Ojejku Panie pseudo ,,predatorgad" ciśnienie Tobie puściło na maxa positivum polecam, nara pa. Ha ha.

PANIE ADMINISTRATORZE - MÓJ POST NIKOGO NIE OBRAŻA A JEDYNIE DZIĘKUJE ZWIERZCHNIKOM A I TAK PAN NIE CHCE GO OPUBLIKOWAĆ...
STRACH...???
Panie Administratorze napisać o czymś że jest obraźliwe  bez publikacji  i oceny innych jest bardzo prosto i wygodnie.Ja wiem że moje dosadność jest boląca.Ale gdybym opisał to co naprawdę mówi się w tej chwili o związkach to brakło by niecenzuralnych słów.A to jest naprawdę gorzka prawda, tak odbierają to funkcjonariusze  liniowi ,nie złodzieje tak jak Szanowny Pan związkowiec zasugerował.
Osadzonym przeciwnie jest bardzo dobrze,oni mają swoje prawa,które się respektuje a Nasze niekoniecznie.

Panie Predatorgad rozbawił mnie Pan swoim tokiem myślenia Shy Uważa Pan, że obraźliwe wpisy naruszające regulamin powinienem publikować, aby to inni stwierdzili czy jest obraźliwy i czy nadaje się do publikacji czy nie? Bardzo ciekawe myślenie Smile A co dalszego Pana wpisu, to się powstrzymam, bo też by mogły paść niecenzuralne słowa. Proszę nie odbierać, że uważam, że jest wszystko w porządku, bo nie jest, ale to inny temat.
Odpowiedz
(16-06-2020, 11:43 )Edek Kownacki napisał(a): [quote="tomekgo4" pid='4831' dateline='1592254045']
Witam Panie Adminie jak wszyscy wiemy Policja, Straż Graniczna, PSP, otrzymali nagrody za Covid A czy nam też podziękują za walkę z Pandemia Prosimy jako Funkcjonariusze o odpowiedź?
Gdybyś miał wątpliwości, nagrody dla służb nie byly za walkę z COVID tylko przed wyborami. W ten sposób włądza kupuje sobie głosy. Jak chcesz żeby i ciebie kupili to powodzenia....A zresztą co ty zrobiłeś, ryzykowałeś pilnując widzeń których nie było, czy tym że byłeś łaskawy w ogóle przyjść do roboty?

Panie tomekgo4 my tylko przychodzilismy posiedzieć, więc co Ty chłopaku chcesz za nagrodę, naszym przełożonym się należy zwłaszcza z- cy dyra z Borneo non stop drzwi zamknięte pewnie wypoczywa po weekendzie a stan podopiecznych malutki, tylko 100 przekracza nara pa.
Odpowiedz
(16-06-2020, 14:45 )500minus napisał(a):
(16-06-2020, 11:43 )Edek Kownacki napisał(a): [quote="tomekgo4" pid='4831' dateline='1592254045']
Witam Panie Adminie jak wszyscy wiemy Policja, Straż Graniczna, PSP, otrzymali nagrody za Covid A czy nam też podziękują za walkę z Pandemia Prosimy jako Funkcjonariusze o odpowiedź?
Gdybyś miał wątpliwości, nagrody dla służb nie byly za walkę z COVID tylko przed wyborami. W ten sposób włądza kupuje sobie głosy. Jak chcesz żeby i ciebie kupili to powodzenia....A zresztą co ty zrobiłeś, ryzykowałeś pilnując widzeń których nie było, czy tym że byłeś łaskawy w ogóle przyjść do roboty?

Nadzorował szycie maseczek...

Już kiedyś pisałem o tym, że jesteśmy piątym kołem u wozu, więc zostaje tylko przyjść posiedzieć i do domu, przychodzi Dyro lub kiero. mowie wporzo, i  idą sobie wiec nara pa, nogi na biorko pa pa.
Odpowiedz
(15-06-2020, 17:17 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(14-06-2020, 21:50 )Twardziel 123 napisał(a):
(14-06-2020, 11:28 )Administrator napisał(a): [quote="predatorgad" pid='4815' dateline='1592068893']
Admin nie  wyświetlasz moich wpisów które nikogo nie obrażają tylko są obiektywną prawdą.
Ale na innych forach już mnie nie zablokujesz.A tak ,czemu nie ukazały się moje wpisy,odpowiedz!!!!!

Miałeś być taki obiektywny i nie zależny !!!!!!

Admin publikujesz tylko bzdury typu zakompleksiony pseudo twardziel,a ważne wpisy nie publikujesz.Oto wasza prawdziwa twarz!!!!!

Nie publikuję wpisów napisanych w sposób chamski i obraźliwy, naruszające regulamin księgi gości. Nadmienię, że bardzo niewiele takich wpisów się pojawia, ale niestety zdarzają się jeszcze osoby, które wypowiadają się na poziomie tych, których sami muszą pilnować. Wiele razy pisałem, że wpisy krytykujące działania Związku są potrzebne i na pewno będą się tu ukazywały, lecz napisane w sposób kulturalny i z poszanowaniem nie łamiące zasad regulaminu. Jeżeli tak bardzo Pan tego potrzebuje, to chamskie wpisy może Pan sobie robić na "innych forach"

Ojejku Panie pseudo ,,predatorgad" ciśnienie Tobie puściło na maxa positivum polecam, nara pa. Ha ha.

PANIE ADMINISTRATORZE - MÓJ POST NIKOGO NIE OBRAŻA A JEDYNIE DZIĘKUJE ZWIERZCHNIKOM A I TAK PAN NIE CHCE GO OPUBLIKOWAĆ...
STRACH...???

Nie pierwszy i nie ostatni - moje też nikogo nie obrażały a jednak nie wszystkie się ukazały - te mało wygodne nie
Odpowiedz
(15-06-2020, 17:15 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(13-06-2020, 19:17 )eeedek4 napisał(a):
(13-06-2020, 12:14 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze, jeśli jest Pan przedstawicielem związków zawodowych proszę pokazać komuś z przeodniczacych kto nie boi się o własną posadę i ma jaja forum i polecić wnikliwe jego przeczytanie. Tylu ludzi tutaj pisze i o tym co na prawdę jest ważne. Każdy ma już dość tej ściemy z psudopandemia, z szyciem maseczek i ich przekazywaniem. Policja dostała premie za w/w pandemie minimum 1000zl brutto dla szeregowego fsza a komendanci policji itd średnio po 500zl do uposażenia a u nas nic? Zapomnialem przecież realizacja postulatu plus 25 lat, 28 jest właśnie dla tych co nie poczuli zapachu pracy na oddziale, dla cztu, oisw czy wysoko postawionych a takich w służbie powyżej 25-28 jest z 2% więc to taka nazwijmy premia jak w Policji u komendantów, szacunek dla tych co np na oddziale tyle przerobili ale ja nikogo takiego nie znam a wy?
Wyegzekwuje ktoś postulaty ważne dla nas? Płatne L4, doliczanie pracy w cywilu do dodatku za wysługę czy doceniednie tych co 15 lat tyrają, czy tych w stałym kontakcie z bandziorami.
Zgadzam się z Tobą w 100%
W moim zakładzie a jest to top3 najwiekszych zakładów w Polsce nie ma zadnego funkcjonariusza z takim stażem w ochronie.I prawdą jest ,że ten dodatek nie jest dla nas tylko dla wszelkiej maści lizusów i dup.....ów.
Panie Administratorze proszę więcej już nie chwalić się tym przepisem bo w"zwykłych"klawiszach ktorzy to czytają aż gotuje się krew.

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1107305727 0 0 415 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-familyConfusedwiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-hansi-font-family:Calibri;} @page WordSection1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} -->

POSTULATÓW WYNEGOCJONOWANYCH I ZAWARTYCH W POROZUMIENIU Z 2018 ROKU NASI PRZEDSTAWICIELE NIE CHCĄ EGZEKWOWAĆ BO ZAPEWNE MAJĄ Z TEGO TYTUŁU „WIĘKSZE KORZYŚCI” – MILCZENIE NIEKTÓRYM SIĘ OPŁACA, ALE TYLKO NIELICZNYM…

DZIĘKUJEMY PANU MINISTROWI, KTÓRY ZAPOMNIAŁ JAK FUNKCJONUJE SW I JAKA JEST NASZA MISJA – ZAPEWNE TO NIE SZYCIE MASECZEK… A PRZEPRASZAM JUŻ TERAZ NIE WOLNO ICH SZYĆ… CIEKAWE KIEDY INNI BĘDĄ TO ROZLICZAĆ…

DZIĘKUJEMY PANU GENERAŁOWI SW ZA TO, ŻE TYLKO DBA O SWÓJ STOŁEK, DO KTÓREGO ZA BARDZO CHYBA SIĘ PRZYKLEIŁ… ALE DOBRZE SIĘ USTAWIŁ Z RZĄDZĄCYMI I TRWA ZAPOMINAJĄC DZIĘKI KOMU W POSZCZEGÓLNYCH KRYMINAŁACH JEST SPOKÓJ I ZAPEWNIONE BEZPIECZEŃSTWO… PANIE GENERALE TO NIE DECYZJE RZĄDZĄCYCH A CIĘŻKA PRACA SZEREGOWYCH FUNKCJONARIUSZY SW ZAPEWNIA REALIZACJĘ MISJI SŁUŻBY WIĘZIENNEJ…

DZIĘKUJEMY PANU PRZEWODNICZĄCEMU NSZZFiP SW, KTÓRY OSTATNIM CZASEM ZAMILKNĄŁ… PYTANIE ZE STRACHU CZY BRAKU SIŁ??? TAK PAN SIĘ CHWALIŁ ZAWARTYM POROZUMIENIEM I WYPRACOWANYMI POSTULATAMI – JAK WIELE MAJĄ ONE ZMIENIĆ DLA WSZYSTKICH FUNKCJONARIUSZY – I PO ZA TYM NIC NIE ZOSTAŁO… TO CO ZOSTAŁO SPEŁNIONE WYNIKA Z TEGO, ŻE INNE ZWIĄZKI NIE ULEGŁY WIĘC NAM TEŻ TRZEBA BYŁO PODWYŻKI WYPŁACIĆ (ACZKOLWIEK JAKO JEDNEJ Z OSTATNICH FORMACJI)… PŁATNE NADGODZINY – JAKIE??? JAK DO KOŃCA CZERWCA MA ICH NIE BYĆ I ŻEBY NIE BYŁO TO ADMINISTRACJA REALIZUJE ZADANIA OCHRONNE A OCHRONA SIEDZI NA NADGODZINACH…
 
POTRZEBA LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ WALCZYĆ I DBAĆ O FUNKCJONARIUSZY, KTÓRZY CIĘŻKO PRACUJĄ W KRYMINAŁACH CZĘSTO NAWET ZANIEDBUJĄC SWOJE ŻYCIE RODZINNE, OSOBISTE, BO ZAWSZE CHODZI O TO ŻEBY NIC SIĘ NIE WYWALIŁO… SZEREGOWI PRACUJĄ A OFICJELE SIĘ USTAWIAJĄ I ZBIERAJĄ PLONY TEJ CIĘŻKIEJ PRACY…

Trafione w punkt !!!
Odpowiedz
(16-06-2020, 11:43 )Edek Kownacki napisał(a):
(15-06-2020, 21:47 )tomekgo4 napisał(a): Witam Panie Adminie jak wszyscy wiemy Policja, Straż Graniczna, PSP, otrzymali nagrody za Covid A czy nam też podziękują za walkę z Pandemia Prosimy jako Funkcjonariusze o odpowiedź?
Gdybyś miał wątpliwości, nagrody dla służb nie byly za walkę z COVID tylko przed wyborami. W ten sposób włądza kupuje sobie głosy. Jak chcesz żeby i ciebie kupili to powodzenia....A zresztą co ty zrobiłeś, ryzykowałeś pilnując widzeń których nie było, czy tym że byłeś łaskawy w ogóle przyjść do roboty?

Nadzorował szycie maseczek...
Odpowiedz
Tak się zastanawiam czy służby w Polsce mają jeszcze jakąś swoja godność. Wchodzę na stronę związku zawodowego policjantów, a tam żadnej wzmianki o policjantach pilnujących chałupy Kaczyńskiego. Najważniejsze to czy będzie to czy będzie tamto, czy wczasy pod gruszą będą itp. Żadnego stanowiska wobec wykorzystywania służb do celów politycznych. Gdzie są w takim razie związki zawodowe i czego one właściwie pilnują oprócz swoich ciepłych posadek...
Odpowiedz
(15-06-2020, 21:47 )tomekgo4 napisał(a): Witam Panie Adminie jak wszyscy wiemy Policja, Straż Graniczna, PSP, otrzymali nagrody za Covid A czy nam też podziękują za walkę z Pandemia Prosimy jako Funkcjonariusze o odpowiedź?
Gdybyś miał wątpliwości, nagrody dla służb nie byly za walkę z COVID tylko przed wyborami. W ten sposób włądza kupuje sobie głosy. Jak chcesz żeby i ciebie kupili to powodzenia....A zresztą co ty zrobiłeś, ryzykowałeś pilnując widzeń których nie było, czy tym że byłeś łaskawy w ogóle przyjść do roboty?
Odpowiedz
(15-06-2020, 17:17 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(14-06-2020, 21:50 )Twardziel 123 napisał(a):
(14-06-2020, 11:28 )Administrator napisał(a): [quote="predatorgad" pid='4815' dateline='1592068893']
Admin nie  wyświetlasz moich wpisów które nikogo nie obrażają tylko są obiektywną prawdą.
Ale na innych forach już mnie nie zablokujesz.A tak ,czemu nie ukazały się moje wpisy,odpowiedz!!!!!

Miałeś być taki obiektywny i nie zależny !!!!!!

Admin publikujesz tylko bzdury typu zakompleksiony pseudo twardziel,a ważne wpisy nie publikujesz.Oto wasza prawdziwa twarz!!!!!

Nie publikuję wpisów napisanych w sposób chamski i obraźliwy, naruszające regulamin księgi gości. Nadmienię, że bardzo niewiele takich wpisów się pojawia, ale niestety zdarzają się jeszcze osoby, które wypowiadają się na poziomie tych, których sami muszą pilnować. Wiele razy pisałem, że wpisy krytykujące działania Związku są potrzebne i na pewno będą się tu ukazywały, lecz napisane w sposób kulturalny i z poszanowaniem nie łamiące zasad regulaminu. Jeżeli tak bardzo Pan tego potrzebuje, to chamskie wpisy może Pan sobie robić na "innych forach"

Ojejku Panie pseudo ,,predatorgad" ciśnienie Tobie puściło na maxa positivum polecam, nara pa. Ha ha.

PANIE ADMINISTRATORZE - MÓJ POST NIKOGO NIE OBRAŻA A JEDYNIE DZIĘKUJE ZWIERZCHNIKOM A I TAK PAN NIE CHCE GO OPUBLIKOWAĆ...
STRACH...???
Panie Administratorze napisać o czymś że jest obraźliwe  bez publikacji  i oceny innych jest bardzo prosto i wygodnie.Ja wiem że moje dosadność jest boląca.Ale gdybym opisał to co naprawdę mówi się w tej chwili o związkach to brakło by niecenzuralnych słów.A to jest naprawdę gorzka prawda, tak odbierają to funkcjonariusze  liniowi ,nie złodzieje tak jak Szanowny Pan związkowiec zasugerował.
Osadzonym przeciwnie jest bardzo dobrze,oni mają swoje prawa,które się respektuje a Nasze niekoniecznie.
Odpowiedz
Witam Panie Adminie jak wszyscy wiemy Policja, Straż Graniczna, PSP, otrzymali nagrody za Covid A czy nam też podziękują za walkę z Pandemia Prosimy jako Funkcjonariusze o odpowiedź?
Odpowiedz
(12-06-2020, 17:19 )MdR napisał(a):
(11-06-2020, 17:00 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Art. 15 a ustawy emerytalnej. Związki nie znalazły dotąd sposobu na skłonienie rządzących na uchwalenie tej ustawy to już raczej nie znajdą. Rządzący po raz kolejny oszukali swoich funkcojnariuszy...  Rządzącym z góry związkowej raczej już nie będzie się chciało walczyć o ten postulat, bo tych co przyjęci po 1999 r. jest coraz niej a i góra związkowa dostała piękne dodatki...1500 i 2500 zł jako dodatek przedemerytalny.... bo nie oszukujmy sie tych co służą 25 lat i więcej to w każdej jednostce można na palcach 1 ręki zliczyć..plus oczywiście góra związkowa....a rząd ..teraz zasłaniają sie covidem, jutro sytuacją po covidzie, a jeszcze później jeszce coś innego wymyślą..jak typowi oszuści

Realizacja art 15a to za duże pieniądze i prawie pewność że uciekną ludzie z różnymi uprawnieniami (elektrycy, kierowcy, nie wspominając o informatykach i pielęgniarkach, o tu byłaby prawdziwa pandemia - nawiasem ich obecność w SW to dla mnie zagadka, chyba realizują jakąś misje, bo nie dla pieniedzy). 

15a to zawsze była mrzonka (również moja). Przykładem są nawet te nieszczęsne dodatki. Były co prawda w postulatach ale nikt o to się nie upominał jakoś szczególnie. I nagle, nie chcecie a i tak macie. Dodatki są w interesie waskiej grupy. To tak naprawdę cicha podwyżka. Macie po 500 a my po 500 + 2500. Tralalalala. I co nam zrobicie? Mniej więcej tak to widzę. 

Odbebnij swoje i nie oglądaj się za siebie.
ble ble ble szkoda czasu, tak jak wyżej wspomniałeś tych 475 superrrrrrr  f-szyyyyyyyyyyyy ma po 3 000 zł i co I TAK MOŻNA PRACOWAĆ W sw,  TO NIE JEST NORMALNE, ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE, KTO PRZYCHODZI TERAZ Z TYCH SUPER KASTINGÓW DO SŁUŻBY, NA PEWNO CHCECIE MIEĆ SPOKÓJ NA TERENIE...? DOŚWIADCZENIE, ZASADY JUŻ NIE ISTNIEJĄ,  UPADŁY JAKEŚ 10 LAT TEMU TERAZ ZNAJOMOŚCI I PLECY SIE LICZĄ ALE CZY WARTO JAK SABAKA 25 LAT BYĆ NA ŁAŃCUCHU ??????????????? POZDRAWIAM 1999
Odpowiedz
A ja chciałbym ponownie odświeżyc temat zasadniczej słuzby wojskowej.Mianowicie :
1)dlaczego jest dyskryminowana w stosunku do słuzby kandydackiej ?
2)dlaczego prawo zadziałalo wstecz i faforyzuje osoby ktore odbyły słuzbe kandydacką i podlegaja tym samym pod art.15 a osoby które odbyły ZSW podlegaja pod art.15a mimo że w tamtym czasie nie byly świadome o tym że bedzie istniał taki podział w przyszłosci bo jakby wiekszosc wiedzialo to by wybralo słuzbe kandydacka ?
3)dlaczego osoby które odbyły służbe kandydacką byli niby kandydatami na fukcjonariuszy !!! skoro żaden z nich nie zostawał obligatoryjnie f-szem po zakonczeniu odbycia sluzby kandydackiej jak nie przeszedł pozytywnie szeregu badań ?
4)dlaczego oszukaliście tysiace osob odbywajacych zasadnicza sluzbe wojskowa dla swojego kraju !!!?
Prosze mi odpowiedziec na te pytania bo to jest jedno z najwiekszych OSZÓSTW w słuzbach mundurowych !!!
Odpowiedz
(14-06-2020, 21:50 )Twardziel 123 napisał(a):
(14-06-2020, 11:28 )Administrator napisał(a): [quote="predatorgad" pid='4815' dateline='1592068893']
Admin nie  wyświetlasz moich wpisów które nikogo nie obrażają tylko są obiektywną prawdą.
Ale na innych forach już mnie nie zablokujesz.A tak ,czemu nie ukazały się moje wpisy,odpowiedz!!!!!

Miałeś być taki obiektywny i nie zależny !!!!!!

Admin publikujesz tylko bzdury typu zakompleksiony pseudo twardziel,a ważne wpisy nie publikujesz.Oto wasza prawdziwa twarz!!!!!

Nie publikuję wpisów napisanych w sposób chamski i obraźliwy, naruszające regulamin księgi gości. Nadmienię, że bardzo niewiele takich wpisów się pojawia, ale niestety zdarzają się jeszcze osoby, które wypowiadają się na poziomie tych, których sami muszą pilnować. Wiele razy pisałem, że wpisy krytykujące działania Związku są potrzebne i na pewno będą się tu ukazywały, lecz napisane w sposób kulturalny i z poszanowaniem nie łamiące zasad regulaminu. Jeżeli tak bardzo Pan tego potrzebuje, to chamskie wpisy może Pan sobie robić na "innych forach"

Ojejku Panie pseudo ,,predatorgad" ciśnienie Tobie puściło na maxa positivum polecam, nara pa. Ha ha.

PANIE ADMINISTRATORZE - MÓJ POST NIKOGO NIE OBRAŻA A JEDYNIE DZIĘKUJE ZWIERZCHNIKOM A I TAK PAN NIE CHCE GO OPUBLIKOWAĆ...
STRACH...???
Odpowiedz
(13-06-2020, 19:17 )eeedek4 napisał(a):
(13-06-2020, 12:14 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze, jeśli jest Pan przedstawicielem związków zawodowych proszę pokazać komuś z przeodniczacych kto nie boi się o własną posadę i ma jaja forum i polecić wnikliwe jego przeczytanie. Tylu ludzi tutaj pisze i o tym co na prawdę jest ważne. Każdy ma już dość tej ściemy z psudopandemia, z szyciem maseczek i ich przekazywaniem. Policja dostała premie za w/w pandemie minimum 1000zl brutto dla szeregowego fsza a komendanci policji itd średnio po 500zl do uposażenia a u nas nic? Zapomnialem przecież realizacja postulatu plus 25 lat, 28 jest właśnie dla tych co nie poczuli zapachu pracy na oddziale, dla cztu, oisw czy wysoko postawionych a takich w służbie powyżej 25-28 jest z 2% więc to taka nazwijmy premia jak w Policji u komendantów, szacunek dla tych co np na oddziale tyle przerobili ale ja nikogo takiego nie znam a wy?
Wyegzekwuje ktoś postulaty ważne dla nas? Płatne L4, doliczanie pracy w cywilu do dodatku za wysługę czy doceniednie tych co 15 lat tyrają, czy tych w stałym kontakcie z bandziorami.
Zgadzam się z Tobą w 100%
W moim zakładzie a jest to top3 najwiekszych zakładów w Polsce nie ma zadnego funkcjonariusza z takim stażem w ochronie.I prawdą jest ,że ten dodatek nie jest dla nas tylko dla wszelkiej maści lizusów i dup.....ów.
Panie Administratorze proszę więcej już nie chwalić się tym przepisem bo w"zwykłych"klawiszach ktorzy to czytają aż gotuje się krew.

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1107305727 0 0 415 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-familyConfusedwiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-hansi-font-family:Calibri;} @page WordSection1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} -->

POSTULATÓW WYNEGOCJONOWANYCH I ZAWARTYCH W POROZUMIENIU Z 2018 ROKU NASI PRZEDSTAWICIELE NIE CHCĄ EGZEKWOWAĆ BO ZAPEWNE MAJĄ Z TEGO TYTUŁU „WIĘKSZE KORZYŚCI” – MILCZENIE NIEKTÓRYM SIĘ OPŁACA, ALE TYLKO NIELICZNYM…

DZIĘKUJEMY PANU MINISTROWI, KTÓRY ZAPOMNIAŁ JAK FUNKCJONUJE SW I JAKA JEST NASZA MISJA – ZAPEWNE TO NIE SZYCIE MASECZEK… A PRZEPRASZAM JUŻ TERAZ NIE WOLNO ICH SZYĆ… CIEKAWE KIEDY INNI BĘDĄ TO ROZLICZAĆ…

DZIĘKUJEMY PANU GENERAŁOWI SW ZA TO, ŻE TYLKO DBA O SWÓJ STOŁEK, DO KTÓREGO ZA BARDZO CHYBA SIĘ PRZYKLEIŁ… ALE DOBRZE SIĘ USTAWIŁ Z RZĄDZĄCYMI I TRWA ZAPOMINAJĄC DZIĘKI KOMU W POSZCZEGÓLNYCH KRYMINAŁACH JEST SPOKÓJ I ZAPEWNIONE BEZPIECZEŃSTWO… PANIE GENERALE TO NIE DECYZJE RZĄDZĄCYCH A CIĘŻKA PRACA SZEREGOWYCH FUNKCJONARIUSZY SW ZAPEWNIA REALIZACJĘ MISJI SŁUŻBY WIĘZIENNEJ…

DZIĘKUJEMY PANU PRZEWODNICZĄCEMU NSZZFiP SW, KTÓRY OSTATNIM CZASEM ZAMILKNĄŁ… PYTANIE ZE STRACHU CZY BRAKU SIŁ??? TAK PAN SIĘ CHWALIŁ ZAWARTYM POROZUMIENIEM I WYPRACOWANYMI POSTULATAMI – JAK WIELE MAJĄ ONE ZMIENIĆ DLA WSZYSTKICH FUNKCJONARIUSZY – I PO ZA TYM NIC NIE ZOSTAŁO… TO CO ZOSTAŁO SPEŁNIONE WYNIKA Z TEGO, ŻE INNE ZWIĄZKI NIE ULEGŁY WIĘC NAM TEŻ TRZEBA BYŁO PODWYŻKI WYPŁACIĆ (ACZKOLWIEK JAKO JEDNEJ Z OSTATNICH FORMACJI)… PŁATNE NADGODZINY – JAKIE??? JAK DO KOŃCA CZERWCA MA ICH NIE BYĆ I ŻEBY NIE BYŁO TO ADMINISTRACJA REALIZUJE ZADANIA OCHRONNE A OCHRONA SIEDZI NA NADGODZINACH…
 
POTRZEBA LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ WALCZYĆ I DBAĆ O FUNKCJONARIUSZY, KTÓRZY CIĘŻKO PRACUJĄ W KRYMINAŁACH CZĘSTO NAWET ZANIEDBUJĄC SWOJE ŻYCIE RODZINNE, OSOBISTE, BO ZAWSZE CHODZI O TO ŻEBY NIC SIĘ NIE WYWALIŁO… SZEREGOWI PRACUJĄ A OFICJELE SIĘ USTAWIAJĄ I ZBIERAJĄ PLONY TEJ CIĘŻKIEJ PRACY…
Odpowiedz
No dobra.
Wierchuszka załatwiła sobie dodatki po 25 i 28 latach służby.
O art 15a nie pytam bo wierchuszka nie jest zainteresowana tym bo nic się nie dzieje.
A teraz zapytam - jak przebiegając prace nad zaliczeniem cywila do dodatku stażowego?
Czy to już tuż tuż czy Covid również będzie wymówką na NIE?
Odpowiedz
(14-06-2020, 11:28 )Administrator napisał(a): [quote="predatorgad" pid='4815' dateline='1592068893']
Admin nie  wyświetlasz moich wpisów które nikogo nie obrażają tylko są obiektywną prawdą.
Ale na innych forach już mnie nie zablokujesz.A tak ,czemu nie ukazały się moje wpisy,odpowiedz!!!!!

Miałeś być taki obiektywny i nie zależny !!!!!!

Admin publikujesz tylko bzdury typu zakompleksiony pseudo twardziel,a ważne wpisy nie publikujesz.Oto wasza prawdziwa twarz!!!!!

Nie publikuję wpisów napisanych w sposób chamski i obraźliwy, naruszające regulamin księgi gości. Nadmienię, że bardzo niewiele takich wpisów się pojawia, ale niestety zdarzają się jeszcze osoby, które wypowiadają się na poziomie tych, których sami muszą pilnować. Wiele razy pisałem, że wpisy krytykujące działania Związku są potrzebne i na pewno będą się tu ukazywały, lecz napisane w sposób kulturalny i z poszanowaniem nie łamiące zasad regulaminu. Jeżeli tak bardzo Pan tego potrzebuje, to chamskie wpisy może Pan sobie robić na "innych forach"

Ojejku Panie pseudo ,,predatorgad" ciśnienie Tobie puściło na maxa positivum polecam, nara pa. Ha ha.
Odpowiedz
F-sz z np 2 letnim stażem wraca z podoficerki i dostaje obligatoryjnie 400zł bo tyle minimum się należy w korpusie podoficerskim . Ale inny podoficer 20 lat służby 15lat na oddziałach i ma 450zł dodatku . I tak jest w kryminałach . Nic dziwnego że ludzie z roboty odchodzą bo już na nic liczyć nie można więcej. Te 25 i 28, 5 roku nie dotyczy tych którzy tyrają w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Nie znam i nie słyszałem żeby w mojej jednostce ktoś tyle robił na oddziale. To są pieniądze dla kasty. To jest policzek dla ludzi na froncie. To jest brak szacunku i poniżanie.
[/quote]

Święta prawda.... Ale wszyscy w poważaniu mają nasze zdanie... Jak trzeba mówią, że rozmowy z f-szami są konieczne, poprawią nastrój i morale, a po prawdzie to kolejne propagandowe farmazony. W realu jest jak zwykle... Kłamią i nieudolnie próbują manipulować... Morale służby sięgnęło już dna...
Odpowiedz
(13-06-2020, 16:46 )Berserker napisał(a): Niestety cała nasza służba wraz ze, związkami to jedna wielka polityczna szachownica. My jako pionki nic nie znaczymy, a szkoda. Może doczekam się chwili gdy osoby takie jak ja z 15-o letnim stażem zostaną docenione. Przełożeni jak jakąś mantrę powtarzają, że pieniędzy nie ma na dodatki itp. Ci hipokryci z "górnej półki" zabierają kasę tym, którzy tak naprawdę pracują w więzieniu. Służba ta to nic innego jak jedna wielka szopka.... Dziwić się raczej nie należy, że 15-to i 16-o letni staż to kres w tej pracy. Zero szacunku, poszanowania i docenienia ze strony oficjeli. Niech ta karuzela się kręci, ja wysiadam...

F-sz z np 2 letnim stażem wraca z podoficerki i dostaje obligatoryjnie 400zł bo tyle minimum się należy w korpusie podoficerskim . Ale inny podoficer 20 lat służby 15lat na oddziałach i ma 450zł dodatku . I tak jest w kryminałach . Nic dziwnego że ludzie z roboty odchodzą bo już na nic liczyć nie można więcej. Te 25 i 28, 5 roku nie dotyczy tych którzy tyrają w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Nie znam i nie słyszałem żeby w mojej jednostce ktoś tyle robił na oddziale. To są pieniądze dla kasty. To jest policzek dla ludzi na froncie. To jest brak szacunku i poniżanie.
Odpowiedz
(13-06-2020, 18:21 )predatorgad napisał(a): Admin nie  wyświetlasz moich wpisów które nikogo nie obrażają tylko są obiektywną prawdą.
Ale na innych forach już mnie nie zablokujesz.A tak ,czemu nie ukazały się moje wpisy,odpowiedz!!!!!

Miałeś być taki obiektywny i nie zależny !!!!!!

Admin publikujesz tylko bzdury typu zakompleksiony pseudo twardziel,a ważne wpisy nie publikujesz.Oto wasza prawdziwa twarz!!!!!

Nie publikuję wpisów napisanych w sposób chamski i obraźliwy, naruszające regulamin księgi gości. Nadmienię, że bardzo niewiele takich wpisów się pojawia, ale niestety zdarzają się jeszcze osoby, które wypowiadają się na poziomie tych, których sami muszą pilnować. Wiele razy pisałem, że wpisy krytykujące działania Związku są potrzebne i na pewno będą się tu ukazywały, lecz napisane w sposób kulturalny i z poszanowaniem nie łamiące zasad regulaminu. Jeżeli tak bardzo Pan tego potrzebuje, to chamskie wpisy może Pan sobie robić na "innych forach".
Odpowiedz
[quote="Człowiek z lasu" pid='4813' dateline='1592046855']
Panie Administratorze, jeśli jest Pan przedstawicielem związków zawodowych proszę pokazać komuś z przeodniczacych kto nie boi się o własną posadę i ma jaja forum i polecić wnikliwe jego przeczytanie. Tylu ludzi tutaj pisze i o tym co na prawdę jest ważne. Każdy ma już dość tej ściemy z psudopandemia, z szyciem maseczek i ich przekazywaniem. Policja dostała premie za w/w pandemie minimum 1000zl brutto dla szeregowego fsza a komendanci policji itd średnio po 500zl do uposażenia a u nas nic? Zapomnialem przecież realizacja postulatu plus 25 lat, 28 jest właśnie dla tych co nie poczuli zapachu pracy na oddziale, dla cztu, oisw czy wysoko postawionych a takich w służbie powyżej 25-28 jest z 2% więc to taka nazwijmy premia jak w Policji u komendantów, szacunek dla tych co np na oddziale tyle przerobili ale ja nikogo takiego nie znam a wy?
Wyegzekwuje ktoś postulaty ważne dla nas? Płatne L4, doliczanie pracy w cywilu do dodatku za wysługę czy doceniednie tych co 15 lat tyrają, czy tych w stałym kontakcie z bandziorami.

,,Człowieku z lasu" czy wiezysz w cuda bo ja nie niech mają, w moim grajdolku ci co piękne pieniążki zarabiają nie mają, życia prywatnego ulozonego, kasa to nie wszystko, bo najbliższe osoby śmiało mówią, co z nich za twardziele he he  Confused
Odpowiedz
(13-06-2020, 12:14 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze, jeśli jest Pan przedstawicielem związków zawodowych proszę pokazać komuś z przeodniczacych kto nie boi się o własną posadę i ma jaja forum i polecić wnikliwe jego przeczytanie. Tylu ludzi tutaj pisze i o tym co na prawdę jest ważne. Każdy ma już dość tej ściemy z psudopandemia, z szyciem maseczek i ich przekazywaniem. Policja dostała premie za w/w pandemie minimum 1000zl brutto dla szeregowego fsza a komendanci policji itd średnio po 500zl do uposażenia a u nas nic? Zapomnialem przecież realizacja postulatu plus 25 lat, 28 jest właśnie dla tych co nie poczuli zapachu pracy na oddziale, dla cztu, oisw czy wysoko postawionych a takich w służbie powyżej 25-28 jest z 2% więc to taka nazwijmy premia jak w Policji u komendantów, szacunek dla tych co np na oddziale tyle przerobili ale ja nikogo takiego nie znam a wy?
Wyegzekwuje ktoś postulaty ważne dla nas? Płatne L4, doliczanie pracy w cywilu do dodatku za wysługę czy doceniednie tych co 15 lat tyrają, czy tych w stałym kontakcie z bandziorami.
Zgadzam się z Tobą w 100%
W moim zakładzie a jest to top3 najwiekszych zakładów w Polsce nie ma zadnego funkcjonariusza z takim stażem w ochronie.I prawdą jest ,że ten dodatek nie jest dla nas tylko dla wszelkiej maści lizusów i dup.....ów.
Panie Administratorze proszę więcej już nie chwalić się tym przepisem bo w"zwykłych"klawiszach ktorzy to czytają aż gotuje się krew.
Odpowiedz