(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Jedni Ci powiedzą TAK, inni NIE.

Ja osobiście uważam, że "łącznościowiec" w SW ma spoko robotę. Niewielka ilość obowiązków, brak presji czasu w porównaniu z innymi działami, nie pracuje z osadzonymi, itp.

Jednak jeśli przyjmujesz się na to stanowisko to prawdopodobnie masz wiedzę i wykształcenie w tym kierunku (najprawdopodobniej również wiedzę informatyczną), a z taką wiedzą i wykształceniem w tej branży zdecydowanie więcej można zarobić w cywilu.

Jeśli chcesz 25 lat robić jedno i to samo za średnie pieniądze, ale pewne to TAK, jeśli masz dużą wiedzę i lubisz branżę to NIE.

Pamiętaj również, że nie będziesz też miał zbyt dużego pola manewru z dodatkową pracą, bo to jest stanowisko jednozmianowe (chyba, że fuchy po godzinach pracy). Ponadto zaznaczam, że "łącznościowiec" czyli instruktor jest stanowiskiem chorążackim, a nie oficerskim.
Odpowiedz
Dziś mam umówiona rozmowę więc później się odezwe
Odpowiedz
(01-04-2022, 0:01 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Czy kolega zajmujący się pozwem zbiorowym już może ma jakieś informację na w/w temat??

Ludzie.

Jaki pozew?????

Podwyżki zostały zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
A sądy badają zgodność postępowania z przepisami. 
Uważam że to nic nie da.
Inna sprawa że jest to niesprawiedliwe, ale w sądzie nie będzie miało to znaczenia.
Co najwyżej możemy liczyć na opinie RPO, że służby mundurowe nie są traktowane jednakowo.
Ale co z tego.
Odpowiedz
(31-03-2022, 23:54 )Amarena napisał(a):
(31-03-2022, 15:37 )Ciemność widze napisał(a): Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Ile miałeś cywila ?
Czyli podwyżki dostałeś tylko 208 zł brutto (kwota do stopnia) a inni dostali 624 zł brutto (do stopnia 208 zł i do dodatku służbowego, pseudomodernizacyjnego 416 zł). Taka to sprawiedliwość jaśnie panów Wosia i Kitlińskiego. Zostaliśmy oszukani. Mam nadzieję, że karma szybko wraca.
Odpowiedz
Czy kolega zajmujący się pozwem zbiorowym już może ma jakieś informację na w/w temat??
Odpowiedz
(31-03-2022, 15:37 )Ciemność widze napisał(a): Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Ile miałeś cywila ?
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:07 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(28-03-2022, 16:30 )Czarodziej napisał(a):
(28-03-2022, 7:21 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(27-03-2022, 10:17 )Czarodziej napisał(a):
(26-03-2022, 23:43 )Szczęśliwy Op napisał(a): Witam ponownie hihi i muszę stwierdzić, że uwielbiam czytać te wasze wypocinki Biedulki małe. Można dużo dowiedzieć się z tego forum np. zabierają odprawy, nie będzie 13 stki,  tylko dział ochrony pracuje a reszta siedzi w domu i teraz nie dawno SZTOS cytuje: przez konflikt i uchodźców z uciekającej wojny zawiesili podwyżki i już po zawodach Hahaha. Pozdrawiam admina i ślę wyrazy szacunku na odpisywanie tym chłopkom, aaaa i bym zapomniał najlepsze żale z ostatnich dni.... Wzrosła mi rata i Pozew zbiorowy JESTEŚCIE TAK OPĘTANI ŻE BAREJA MOŻE SIĘ WSTYDZIĆ HIHI. A teraz czekam na was hejterki w rurkach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czyżby Admin założył konto aby wypisywać pochlebne sobie posty i ratować tyłki tych co nas olali ?

Konto świeżutkie zobaczcie kiedy powstało!
Szczęśliwy Op (Szeregowy )

Data rejestracji: 25-03-2022
Razem postów: 1
Spędzony czas online: 15 Minut, 55 Sekund
I co nie jesteście Opętani? Wieczne żale i do tego Czarodziej przypuszczacz aż zwieracze mu puszczają hahah ?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stwierdzam fakty przebiegły trolu. Napisałeś "Witam ponownie hihi" A klepiesz z nowego konta hihi.
Będziesz grał na dwa fronty ba sam sobie odpisywał?
Zadbaj o swoje zwieracze bo ja już na emce jestem.
Ty Jackowski czy raczej Czarodziej hihi na emce jesteś, a udzielasz się na tym forum jakbyś wszystkie rozumy pozjadał haha ŻENADA CZŁOWIEKU zapewne zero pomysłu na siebie biedulku i z butelką w ręce płaczesz bo straciłeś sens życia bez kryminału. Żal mi takich ludzi ale cóż, większość z was to chłopki z głowami w dole. Życzę Ci żebyś zadbał o siebie i pomyślał że bez kryminału też można żyć szczęśliwie.
.............................................
Ten Twój wpis  utwierdza mnie żeś spsssdajy i nie walczysz o koleżanki i kolegów!
Twoja rodzina to SW. Dlatego tak bronisz statusu kadrowcu. Ludzi do pracy zabrało? Ciekawe  DLACZEGO!
Odpowiedz
(30-03-2022, 13:01 )Amarena napisał(a):
(29-03-2022, 14:05 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-03-2022, 20:30 )antekSW napisał(a):
(28-03-2022, 9:03 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(27-03-2022, 14:33 )antekSW napisał(a): No i bardzo dobrze, że cywila będziemy finansować sobie z tej podwyżki. Jak sobie wyobrażacie sytuację w której przychodzi 40-latek do służby po 20 latach siedzenia na cieciówce albo przerzucania kartonów i ma zarabiać więcej od np oddziałowego który nie ma cywila?!
Taki pracownik który nic nie potrafi jeszcze i jego doświadczenie z poprzedniej pracy jest w ogóle nie przydatne ma zarabiać więcej od funkcjonariusza po szkoleniach itd.?
Przecież to byłby kabaret jeszcze większy niż jest w tej służbie.
I nie interesują mnie argumenty że gdzieś tam tak jest bo jeżeli tak to jest tam większa parodia niż w SW.

Nie zamierzam Tobie niczego tłumaczyć np i tak nie zrozumiesz, jesteś po prostu za głupi

No proszę wytłumacz mi dlaczego gość z magazynu ma zarabiać więcej od doświadczonego funkcjonariusza? Dlaczego jego zdolności w przekładaniu kartonów są tak istotne w służbie? Nie rozśmieszajcie mnie.
.

Typowe podejście Janusza j Grażynki, byle sąsiad miał gorzej. Zawalcz o siebie a nie o to by ktoś miał gorzej od ciebie, co cię interesują inni? Dałeś coś od siebie? Właśnie takie jest podejście osób które nigdzie nie pracowały wcześniej, samo narzekanie jak jest źle, brak zaangażowania i marudzenie, bo nie masz porównania z prawdziwą pracą!!!
W punkt????
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Brawo!  Kolego pięknie napisane! Byle dalej od siebie.
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
..................................................
Spróbuj sił. Tylko nie daj się wkręcić na szkółkę . Młodych łapią podoficerką a jak podliczają koszty na odchodne to z butów wylatują.
Odpowiedz
(31-03-2022, 13:01 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(29-03-2022, 22:12 )Szczęśliwy Op napisał(a): Dalej wałkujecie o tym cywilu i podwyżkach jak skazani z działu terapeutycznego?jak macie problem to do prywaciarza On zapewne wam zaliczy jak chcecie hahah. Ciekawe co następnego wymyślicie, ale najlepsze jest pozew zbiorowy haha nawet nie przypuszczałem ilu baranów pracuje i roszczeniowcow w kryminale.

U prywaciarza zaliczają staż. Jak wyzywasz ludzi od baranów to sam baranie sprawdź najpierw co piszesz chyba, że jesteś wyborcą pisu to wtedy zrozumie Twoje wypociny.

-----------------------------------------------------------
Nie oceniaj Ludzi swoją miarą. Piszesz haha. Ja napiszę beeeee jak do barana)
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:07 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(28-03-2022, 16:30 )Czarodziej napisał(a):
(28-03-2022, 7:21 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(27-03-2022, 10:17 )Czarodziej napisał(a):
(26-03-2022, 23:43 )Szczęśliwy Op napisał(a): Witam ponownie hihi i muszę stwierdzić, że uwielbiam czytać te wasze wypocinki Biedulki małe. Można dużo dowiedzieć się z tego forum np. zabierają odprawy, nie będzie 13 stki,  tylko dział ochrony pracuje a reszta siedzi w domu i teraz nie dawno SZTOS cytuje: przez konflikt i uchodźców z uciekającej wojny zawiesili podwyżki i już po zawodach Hahaha. Pozdrawiam admina i ślę wyrazy szacunku na odpisywanie tym chłopkom, aaaa i bym zapomniał najlepsze żale z ostatnich dni.... Wzrosła mi rata i Pozew zbiorowy JESTEŚCIE TAK OPĘTANI ŻE BAREJA MOŻE SIĘ WSTYDZIĆ HIHI. A teraz czekam na was hejterki w rurkach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czyżby Admin założył konto aby wypisywać pochlebne sobie posty i ratować tyłki tych co nas olali ?

Konto świeżutkie zobaczcie kiedy powstało!
Szczęśliwy Op (Szeregowy )

Data rejestracji: 25-03-2022
Razem postów: 1
Spędzony czas online: 15 Minut, 55 Sekund
I co nie jesteście Opętani? Wieczne żale i do tego Czarodziej przypuszczacz aż zwieracze mu puszczają hahah ?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stwierdzam fakty przebiegły trolu. Napisałeś "Witam ponownie hihi" A klepiesz z nowego konta hihi.
Będziesz grał na dwa fronty ba sam sobie odpisywał?
Zadbaj o swoje zwieracze bo ja już na emce jestem.
Ty Jackowski czy raczej Czarodziej hihi na emce jesteś, a udzielasz się na tym forum jakbyś wszystkie rozumy pozjadał haha ŻENADA CZŁOWIEKU zapewne zero pomysłu na siebie biedulku i z butelką w ręce płaczesz bo straciłeś sens życia bez kryminału. Żal mi takich ludzi ale cóż, większość z was to chłopki z głowami w dole. Życzę Ci żebyś zadbał o siebie i pomyślał że bez kryminału też można żyć szczęśliwie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Agresywny z Ciebie typek domniemam że piastujesz kierowniczy stołek. Haha to wspólna cecha nowego konta. Co mogę od siebie. Taki dobrobyt w SW zrobiliście że funkcjonariusze walą drzwiami  i oknami. Z kim chcesz dyskutować?
Jackowskiego się nie czepiaj bo do pięt mu nie dorastasz!

Po stylu Twej wypowiedzi wnioskuję żeś jakich "kierownik" i boisz się o stołek.
A my emeryci związkowcy możemy .
By ci co po nas przyszli mieli lepiej!









































































































































Jac
Odpowiedz
(31-03-2022, 14:18 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a):
(30-03-2022, 21:31 )Owieczka napisał(a): Do plutek 8 . Tyle złości, pewnie jeszcze młody jesteś. To i nie wiesz o pracy za wiele. W formacji pracują ludzie którzy w cywilu pracowali też ciężko nie tylko fizycznie. To jest wysługa  lat za pracę. Jako funkcjonariusz masz dodatek do stopnia, a tu trzeba mieć aby dostać. A drugi dodatek służbowy. I tu też trzeba coś znaczyć i umieć aby mieć. Oczywiście powiesz w wielkiej złości że plecaki, włazi dupy itp. Bez znajomości , własna szkoła ty za mnie się nie uczyłeś, praca w służbie kontynuacja pracy z wolności i dupa mnie nie boli bo po pierwsze dodatek za stopień i tak każdy a pomimo że zabrano mi resztę do wy sługi lat to i tak jeszcze mi dołożą. Dupa Cię nie zaboli bo nie z Twojego. Pomimo takiej nienawiści jaką zioniesz życzę spokojnej pracy, mniej zawiści, bo się szybciutko wypalisz.
Dodatek służbowy? Proszę wskazać mi zakład w którym dodatki są zróżnicowane. Bo u mnie każdy ma minimum jakie jest przewidziane do stopnia.

Do stopnia ? 

Czy do korpusu i przynależności działowej - ochrony<kwat<ewid<penit
Odpowiedz
(31-03-2022, 14:02 )Sierżant sztabowy 78 napisał(a):
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Warto w dziale łączności pracować.
Stanowisko oficerskie za nic nie odpowiadasz.
Poczekasz parę lat i wskoczysz na  kierownika.


Buhahaha
Oficer to był dawno temu i teraz siedzą majory ( także w innych działach)
Od ponad 10 l na chor stołki przyjmujemy (mimo spełnionych wymogów) a należy pamiętać że awans na oficera w dzisiejszych czasach wiąże się z kolejnymi studiami w naszej zajefajnej szkole a tam dostać skierowanie i mieć chceci to jeszcze odbebnic
Odpowiedz
(31-03-2022, 14:02 )Sierżant sztabowy 78 napisał(a):
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Warto w dziale łączności pracować.
Stanowisko oficerskie za nic nie odpowiadasz.
Poczekasz parę lat i wskoczysz na  kierownika.

Powiedz gdzie tak jest różowo.
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam
NIE. Kiedyś TAK, dziś zaczynać NIE.
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
ptaszki ćwierkają że w Dublinach zmiana szefa.
Odpowiedz
Ptaszki ćwierkają, że w Dublinach zmiana szefa
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:55 )grzyb napisał(a): ja wnioskuje do Zarzadu Głownego o ustalenie choc jednej osoby ktora bedzie miala w obowiazkach 2x dziennie siedziec i z nami tu rozmawiac
jak trzeba to zmienic ksiege gosci na forum by nikt z zewnatrz tu nie zagladal
ale weszly te nieszczesne ustalenia w zycie a na stronie zwiazkowej cisza, nawet slowa o niezadowoleniu czy dalszych dzialaniach


btw w poniedzialek pojechal ja do kancelarii i sie okazalo ze mecenas w domu bo dziecko chore
tak czy inaczej w piatek mamy rozmowe on-line na ktorej mam nadzieje cos sie dowiem

a i przylaczam sie do wczesniejszego pytania:
Czy ZG NSZZFIPW wesprze nas w przypadku wejscia na droge sadowa ?

dalej nie mamy info czy kancelaria ktora oplaca zwiazek ma zlecona analize sensownosci i zasadnosci pozwu
Czekamy na info z kancelarii.
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj

To i tak zaczynasz spoko bo w korpusie chorążych, u nas przyjmuja na referentów.
Odpowiedz
(31-03-2022, 13:01 )rado88 napisał(a): A jakaś argumentację masz na to czy coś? Możesz napisać do mnie na radoslaw.skultecki@gmail.com?
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.

Jak chcesz za dziadowskie pieniądze pracować, być od wszystkiego o nie chcesz aby firma zapewniała ci szkolenia rozwijające wiedzę, być wkurwio..m na każdym kroku z powodu bezsensownej biurokracji, chcesz żeby traktowano cię jak złodzieja, który chce oszukać państwo na toner za 60 Zeta, to wal jak w dym
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
 KTO JESZCZE WIERZY GENERAŁOWI?
 NO KTO ?
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam
 
Dam Ci radę szukaj jak najszybciej czegoś innego
Odpowiedz
Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Odpowiedz
Administratorze czy coś wiadomo na temat dodatków służbowych bo do 15 marca miał być jakiś projekt ?
Odpowiedz
(30-03-2022, 21:31 )Owieczka napisał(a): Do plutek 8 . Tyle złości, pewnie jeszcze młody jesteś. To i nie wiesz o pracy za wiele. W formacji pracują ludzie którzy w cywilu pracowali też ciężko nie tylko fizycznie. To jest wysługa  lat za pracę. Jako funkcjonariusz masz dodatek do stopnia, a tu trzeba mieć aby dostać. A drugi dodatek służbowy. I tu też trzeba coś znaczyć i umieć aby mieć. Oczywiście powiesz w wielkiej złości że plecaki, włazi dupy itp. Bez znajomości , własna szkoła ty za mnie się nie uczyłeś, praca w służbie kontynuacja pracy z wolności i dupa mnie nie boli bo po pierwsze dodatek za stopień i tak każdy a pomimo że zabrano mi resztę do wy sługi lat to i tak jeszcze mi dołożą. Dupa Cię nie zaboli bo nie z Twojego. Pomimo takiej nienawiści jaką zioniesz życzę spokojnej pracy, mniej zawiści, bo się szybciutko wypalisz.
Dodatek służbowy? Proszę wskazać mi zakład w którym dodatki są zróżnicowane. Bo u mnie każdy ma minimum jakie jest przewidziane do stopnia.
Odpowiedz
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Warto w dziale łączności pracować.
Stanowisko oficerskie za nic nie odpowiadasz.
Poczekasz parę lat i wskoczysz na  kierownika.
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:12 )Szczęśliwy Op napisał(a): Dalej wałkujecie o tym cywilu i podwyżkach jak skazani z działu terapeutycznego?jak macie problem to do prywaciarza On zapewne wam zaliczy jak chcecie hahah. Ciekawe co następnego wymyślicie, ale najlepsze jest pozew zbiorowy haha nawet nie przypuszczałem ilu baranów pracuje i roszczeniowcow w kryminale.

U prywaciarza zaliczają staż. Jak wyzywasz ludzi od baranów to sam baranie sprawdź najpierw co piszesz chyba, że jesteś wyborcą pisu to wtedy zrozumie Twoje wypociny.
Odpowiedz
A jakaś argumentację masz na to czy coś? Możesz napisać do mnie na radoslaw.skultecki@gmail.com?
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Odpowiedz
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.

Nie przychodź do SW, lepiej naucz się fachu jakiegoś. Więcej zarobisz i zero narwów.
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Odpowiedz
(30-03-2022, 16:03 )Człowiek z lasu napisał(a):
(30-03-2022, 8:56 )PRAWDA napisał(a):
(29-03-2022, 22:40 )Plutek8 napisał(a): Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia ale za to załatwili tych od pługa odciągnietych płaczków z cywilem. Do wszystkich płaczków chcących komentować mój post.. Polecam maść na ból pupy, wysmarujcie od razu sobie czoło to wam tak łby nie będą parowały ze złości.
Głupie wywody pociotka, któremu sw uratowało, życie, mając dwie lewe ręce, nic innego nie robił, przykre, że ludzie pracujący przed sw zostali po prostu oszukani przez państwo i ich składki poszły psu na budę

A ja uważam że te 17 tys fszy z pracą z cywila wywalcza swoje, kwestia pierwszego precedensu z orzeczeniem sądu.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Przetłumaczy ktoś ten bełkot? " Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia"
Odpowiedz
Do plutek 8 . Tyle złości, pewnie jeszcze młody jesteś. To i nie wiesz o pracy za wiele. W formacji pracują ludzie którzy w cywilu pracowali też ciężko nie tylko fizycznie. To jest wysługa lat za pracę. Jako funkcjonariusz masz dodatek do stopnia, a tu trzeba mieć aby dostać. A drugi dodatek służbowy. I tu też trzeba coś znaczyć i umieć aby mieć. Oczywiście powiesz w wielkiej złości że plecaki, włazi dupy itp. Bez znajomości , własna szkoła ty za mnie się nie uczyłeś, praca w służbie kontynuacja pracy z wolności i dupa mnie nie boli bo po pierwsze dodatek za stopień i tak każdy a pomimo że zabrano mi resztę do wy sługi lat to i tak jeszcze mi dołożą. Dupa Cię nie zaboli bo nie z Twojego. Pomimo takiej nienawiści jaką zioniesz życzę spokojnej pracy, mniej zawiści, bo się szybciutko wypalisz.
Odpowiedz
(30-03-2022, 8:56 )PRAWDA napisał(a):
(29-03-2022, 22:40 )Plutek8 napisał(a): Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia ale za to załatwili tych od pługa odciągnietych płaczków z cywilem. Do wszystkich płaczków chcących komentować mój post.. Polecam maść na ból pupy, wysmarujcie od razu sobie czoło to wam tak łby nie będą parowały ze złości.
Głupie wywody pociotka, któremu sw uratowało, życie, mając dwie lewe ręce, nic innego nie robił, przykre, że ludzie pracujący przed sw zostali po prostu oszukani przez państwo i ich składki poszły psu na budę

A ja uważam że te 17 tys fszy z pracą z cywila wywalcza swoje, kwestia pierwszego precedensu z orzeczeniem sądu.
Odpowiedz
Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam
Odpowiedz
(29-03-2022, 14:05 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-03-2022, 20:30 )antekSW napisał(a):
(28-03-2022, 9:03 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(27-03-2022, 14:33 )antekSW napisał(a): No i bardzo dobrze, że cywila będziemy finansować sobie z tej podwyżki. Jak sobie wyobrażacie sytuację w której przychodzi 40-latek do służby po 20 latach siedzenia na cieciówce albo przerzucania kartonów i ma zarabiać więcej od np oddziałowego który nie ma cywila?!
Taki pracownik który nic nie potrafi jeszcze i jego doświadczenie z poprzedniej pracy jest w ogóle nie przydatne ma zarabiać więcej od funkcjonariusza po szkoleniach itd.?
Przecież to byłby kabaret jeszcze większy niż jest w tej służbie.
I nie interesują mnie argumenty że gdzieś tam tak jest bo jeżeli tak to jest tam większa parodia niż w SW.

Nie zamierzam Tobie niczego tłumaczyć np i tak nie zrozumiesz, jesteś po prostu za głupi

No proszę wytłumacz mi dlaczego gość z magazynu ma zarabiać więcej od doświadczonego funkcjonariusza? Dlaczego jego zdolności w przekładaniu kartonów są tak istotne w służbie? Nie rozśmieszajcie mnie.
.

Typowe podejście Janusza j Grażynki, byle sąsiad miał gorzej. Zawalcz o siebie a nie o to by ktoś miał gorzej od ciebie, co cię interesują inni? Dałeś coś od siebie? Właśnie takie jest podejście osób które nigdzie nie pracowały wcześniej, samo narzekanie jak jest źle, brak zaangażowania i marudzenie, bo nie masz porównania z prawdziwą pracą!!!
W punkt????
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:48 )Oficer napisał(a):
(29-03-2022, 18:41 )jtd napisał(a): Proste pytanie. O co chodzi ze związkami zawodowymi w Polsce? Patrząc na taki NSZZiPW .  Przecież na te pisma to CZ i MS ma wywalone. Po kiego ta cała szopka. Czyżby kasa i stołki?

WYCHODZI NA TO ŻE W TYM ROKU PODWYŻEK NIE BĘDZIE I CI CO MAJĄ COŚ Z CYWILA NIC NIE DOSTANĄ DO PODWYŻKI W SW.  CI CO ODESZLI W TYM ROKU NA EMKE TEŻ PODWYŻKA ICH NIE OBEJMIE  ZAPEWNE, BO JAK ZAWSZE TRZEBA BYĆ W SŁUŻBIE. TAKIE CZASY. MOI KOLEDZY EMERYCI SIĘ ŚMIEJĄ CO SIE TERAZ DZIEJE W SW.
Powtarzasz się wprowadzając celowo niepotrzebnie zamieszanie. Idź być mądry gdzie indziej trollu.
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:40 )Plutek8 napisał(a): Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia ale za to załatwili tych od pługa odciągnietych płaczków z cywilem. Do wszystkich płaczków chcących komentować mój post.. Polecam maść na ból pupy, wysmarujcie od razu sobie czoło to wam tak łby nie będą parowały ze złości.

Podziękuj mamusi albo tatusiowi że ci pochytal pracę, masz jakieś inne doświadczenie niż praca w SW?
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:48 )Oficer napisał(a):
(29-03-2022, 18:41 )jtd napisał(a): Proste pytanie. O co chodzi ze związkami zawodowymi w Polsce? Patrząc na taki NSZZiPW .  Przecież na te pisma to CZ i MS ma wywalone. Po kiego ta cała szopka. Czyżby kasa i stołki?

WYCHODZI NA TO ŻE W TYM ROKU PODWYŻEK NIE BĘDZIE I CI CO MAJĄ COŚ Z CYWILA NIC NIE DOSTANĄ DO PODWYŻKI W SW.  CI CO ODESZLI W TYM ROKU NA EMKE TEŻ PODWYŻKA ICH NIE OBEJMIE  ZAPEWNE, BO JAK ZAWSZE TRZEBA BYĆ W SŁUŻBIE. TAKIE CZASY. MOI KOLEDZY EMERYCI SIĘ ŚMIEJĄ CO SIE TERAZ DZIEJE W SW.

Ty to jestes jakimś pachniolem z CZSW?
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:40 )Plutek8 napisał(a): Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia ale za to załatwili tych od pługa odciągnietych płaczków z cywilem. Do wszystkich płaczków chcących komentować mój post.. Polecam maść na ból pupy, wysmarujcie od razu sobie czoło to wam tak łby nie będą parowały ze złości.

W każdym środowisku jest jakiś procent idiotów. Kolejny, któremu nie ma co tłumaczyć, za głupi, nie zrozumie
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:48 )Oficer napisał(a):
(29-03-2022, 18:41 )jtd napisał(a): Proste pytanie. O co chodzi ze związkami zawodowymi w Polsce? Patrząc na taki NSZZiPW .  Przecież na te pisma to CZ i MS ma wywalone. Po kiego ta cała szopka. Czyżby kasa i stołki?

WYCHODZI NA TO ŻE W TYM ROKU PODWYŻEK NIE BĘDZIE I CI CO MAJĄ COŚ Z CYWILA NIC NIE DOSTANĄ DO PODWYŻKI W SW.  CI CO ODESZLI W TYM ROKU NA EMKE TEŻ PODWYŻKA ICH NIE OBEJMIE  ZAPEWNE, BO JAK ZAWSZE TRZEBA BYĆ W SŁUŻBIE. TAKIE CZASY. MOI KOLEDZY EMERYCI SIĘ ŚMIEJĄ CO SIE TERAZ DZIEJE W SW.



co ty bredzisz czlowieku ? przeciez tych twoich wpisow to nawet zal czytac zastanow sie czasami przed napisaniem tutaj to serio nie boli ... chyba ze trol to twoje drugie imie to zmienia postac rzeczy..
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:40 )Plutek8 napisał(a): Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia ale za to załatwili tych od pługa odciągnietych płaczków z cywilem. Do wszystkich płaczków chcących komentować mój post.. Polecam maść na ból pupy, wysmarujcie od razu sobie czoło to wam tak łby nie będą parowały ze złości.
Głupie wywody pociotka, któremu sw uratowało, życie, mając dwie lewe ręce, nic innego nie robił, przykre, że ludzie pracujący przed sw zostali po prostu oszukani przez państwo i ich składki poszły psu na budę
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:48 )Oficer napisał(a):
(29-03-2022, 18:41 )jtd napisał(a): Proste pytanie. O co chodzi ze związkami zawodowymi w Polsce? Patrząc na taki NSZZiPW .  Przecież na te pisma to CZ i MS ma wywalone. Po kiego ta cała szopka. Czyżby kasa i stołki?

WYCHODZI NA TO ŻE W TYM ROKU PODWYŻEK NIE BĘDZIE I CI CO MAJĄ COŚ Z CYWILA NIC NIE DOSTANĄ DO PODWYŻKI W SW.  CI CO ODESZLI W TYM ROKU NA EMKE TEŻ PODWYŻKA ICH NIE OBEJMIE  ZAPEWNE, BO JAK ZAWSZE TRZEBA BYĆ W SŁUŻBIE. TAKIE CZASY. MOI KOLEDZY EMERYCI SIĘ ŚMIEJĄ CO SIE TERAZ DZIEJE W SW.
Proponuję nie wypowiadać się na tematy, o których nie ma się jakiegokolwiek pojęcia...
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:48 )Oficer napisał(a): [quote="jtd" pid='14011' dateline='1648575676']
Proste pytanie. O co chodzi ze związkami zawodowymi w Polsce? Patrząc na taki NSZZiPW .  Przecież na te pisma to CZ i MS ma wywalone. Po kiego ta cała szopka. Czyżby kasa i stołki?

WYCHODZI NA TO ŻE W TYM ROKU PODWYŻEK NIE BĘDZIE I CI CO MAJĄ COŚ Z CYWILA NIC NIE DOSTANĄ DO PODWYŻKI W SW.  CI CO ODESZLI W TYM ROKU NA EMKE TEŻ PODWYŻKA ICH NIE OBEJMIE  ZAPEWNE, BO JAK ZAWSZE TRZEBA BYĆ W SŁUŻBIE. TAKIE CZASY. MOI KOLEDZY EMERYCI SIĘ ŚMIEJĄ CO SIE TERAZ DZIEJE W SW.
[/quote skończ już gościu siać ferment
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:40 )Plutek8 napisał(a): Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia ale za to załatwili tych od pługa odciągnietych płaczków z cywilem. Do wszystkich płaczków chcących komentować mój post.. Polecam maść na ból pupy, wysmarujcie od razu sobie czoło to wam tak łby nie będą parowały ze złości.

O małolat znów się uaktywnia.
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:48 )Oficer napisał(a):
(29-03-2022, 18:41 )jtd napisał(a): Proste pytanie. O co chodzi ze związkami zawodowymi w Polsce? Patrząc na taki NSZZiPW .  Przecież na te pisma to CZ i MS ma wywalone. Po kiego ta cała szopka. Czyżby kasa i stołki?

WYCHODZI NA TO ŻE W TYM ROKU PODWYŻEK NIE BĘDZIE I CI CO MAJĄ COŚ Z CYWILA NIC NIE DOSTANĄ DO PODWYŻKI W SW.  CI CO ODESZLI W TYM ROKU NA EMKE TEŻ PODWYŻKA ICH NIE OBEJMIE  ZAPEWNE, BO JAK ZAWSZE TRZEBA BYĆ W SŁUŻBIE. TAKIE CZASY. MOI KOLEDZY EMERYCI SIĘ ŚMIEJĄ CO SIE TERAZ DZIEJE W SW.

Ale brednie.

Ty na stówę jesteś trollem na etacie cz-tu.
Odpowiedz
ja wnioskuje do Zarzadu Głownego o ustalenie choc jednej osoby ktora bedzie miala w obowiazkach 2x dziennie siedziec i z nami tu rozmawiac
jak trzeba to zmienic ksiege gosci na forum by nikt z zewnatrz tu nie zagladal
ale weszly te nieszczesne ustalenia w zycie a na stronie zwiazkowej cisza, nawet slowa o niezadowoleniu czy dalszych dzialaniach


btw w poniedzialek pojechal ja do kancelarii i sie okazalo ze mecenas w domu bo dziecko chore
tak czy inaczej w piatek mamy rozmowe on-line na ktorej mam nadzieje cos sie dowiem

a i przylaczam sie do wczesniejszego pytania:
Czy ZG NSZZFIPW wesprze nas w przypadku wejscia na droge sadowa ?

dalej nie mamy info czy kancelaria ktora oplaca zwiazek ma zlecona analize sensownosci i zasadnosci pozwu
Odpowiedz
(29-03-2022, 18:41 )jtd napisał(a): Proste pytanie. O co chodzi ze związkami zawodowymi w Polsce? Patrząc na taki NSZZiPW .  Przecież na te pisma to CZ i MS ma wywalone. Po kiego ta cała szopka. Czyżby kasa i stołki?

WYCHODZI NA TO ŻE W TYM ROKU PODWYŻEK NIE BĘDZIE I CI CO MAJĄ COŚ Z CYWILA NIC NIE DOSTANĄ DO PODWYŻKI W SW.  CI CO ODESZLI W TYM ROKU NA EMKE TEŻ PODWYŻKA ICH NIE OBEJMIE  ZAPEWNE, BO JAK ZAWSZE TRZEBA BYĆ W SŁUŻBIE. TAKIE CZASY. MOI KOLEDZY EMERYCI SIĘ ŚMIEJĄ CO SIE TERAZ DZIEJE W SW.
Odpowiedz
Super zrealizowane podwyżki. Trochę dali czterech liter że nie doliczyli wszystkiego do stopnia ale za to załatwili tych od pługa odciągnietych płaczków z cywilem. Do wszystkich płaczków chcących komentować mój post.. Polecam maść na ból pupy, wysmarujcie od razu sobie czoło to wam tak łby nie będą parowały ze złości.
Odpowiedz
[quote="jtd" pid='14010' dateline='1648574737']
Do osoby która ma nick administrator. Jak się daje komus bana to wypada podać punkt z regulaminu i konkretnie jaka treść nie jest zgodna z regulaminem. Skazanym raporty z postępowań składacie a funkcjonariuszowi się nie należy ?
[/quote
Ty JTD weź idź już z tego forum bo ględzisz głupoty że Kononowicz przy tobie to Pikuś.
Odpowiedz