[quote="Zbig" pid='15379' dateline='1659812988']
[quote="Sierżant sztabowy 78" pid='15378' dateline='1659761466']
Witam wszystkich.
Podobno osadzeni  planują masowe bunty jeżeli rząd wprowadzi nowe rozwiązania prawne projektu " Więzienie to nie sanatorium ." Może teraz  funkcjonariusze z grupy interwencyjnych
[/quote

Taką siłą fachowa została w SW, że nie będzie najmniejszych problemów

Szkoda, że główny penitencjarzysta, kłamca i mobber musiał odejść bo pierwszy by dostał po głowie. Nic straconego za niego dostanie becki z-ca bo też ma co nieco za kołnierzem. Z pozdrowieniami dla Bornego.
Odpowiedz
(06-08-2022, 20:09 )Zbig napisał(a): [quote="Sierżant sztabowy 78" pid='15378' dateline='1659761466']
Witam wszystkich.
Podobno osadzeni  planują masowe bunty jeżeli rząd wprowadzi nowe rozwiązania prawne projektu " Więzienie to nie sanatorium ." Może teraz  funkcjonariusze z grupy interwencyjnych
[/quote

Taką siłą fachowa została w SW, że nie będzie najmniejszych problemów
Bunty to powinieneś się nazywać dzieciaczku a co do GISW to niektórych ostro boli i kłuje w d.. ę haha mógł każdy iść spróbować na testach więc odpuść i zostań tam gdzie twoje miejsce. A jeszcze do gościa co wciąż pisze o Borneo, jaki Ty jesteś ograniczony i marudny aż ciekawe jak przeszedłeś lekarzy żeby na forum pisać bzdury, Idź i powiedz to tym ludziom w twarz bohaterze, ale za miękki chyba jesteś.
Odpowiedz
[quote="Sierżant sztabowy 78" pid='15378' dateline='1659761466']
Witam wszystkich.
Podobno osadzeni  planują masowe bunty jeżeli rząd wprowadzi nowe rozwiązania prawne projektu " Więzienie to nie sanatorium ." Może teraz  funkcjonariusze z grupy interwencyjnych
[/quote

Taką siłą fachowa została w SW, że nie będzie najmniejszych problemów
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Podobno osadzeni planują masowe bunty jeżeli rząd wprowadzi nowe rozwiązania prawne projektu " Więzienie to nie sanatorium ." Może teraz funkcjonariusze z grupy interwencyjnych
Odpowiedz
(05-08-2022, 6:36 )Oficer napisał(a):
(04-08-2022, 10:39 )Benek Genek napisał(a):
(03-08-2022, 12:12 )szfager napisał(a):
(03-08-2022, 6:42 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

Nie zauważyłes, że jakaś dziwna cisza jest u Pana Tuły nie widać, nie słychać? Nie pisze żadnych pism bo i tak nikt ich nie bierze pod uwagę, poczekajmy do 1arca 2023 pisma nie będą potrzebne, w mojej jednostce i wielu innych gdzie mam znajomych odchodzi na 2023 wielu fszy a już jest w całej pl wiele wakatów, wtedy pisma nie będą potrzebne no chyba że o mobilizacji wojska do pilnowania osadzonych.

Koledzy i koleżanki napiszcie ilu sie zdeklarowo u was na emke 2033

Są lepsze numery opinie piszą kadrowcy, kierownicy działów tylko zatwierdzają, a to niezgodne z prawem i taka opinia nie ma mocny prawnej gdyż została sporządzona przez osobę nieuprawnioną to tak jak byś sporządził opinie np. DyrektorowiWink i lepszy numer jak się odwołasz , a Dyr. uzna za niezasadne powinien przesłać odwołanie i swoje stanowisko w sprawie do Okręgowego  w terminie 7 dni! A np. w Opolu Lubelskim czy Piotrkowie odwołania rozpatruje sam Dyrektor i nie przesyła do Okręgu, nie wiem czy to brak wiedzy przełożonych i kadrowców, czy boją się przesłać bzdury do Okręgowego. Tak czy tak sprawy do wygrania. 
Takie sytuacje obnażają wiedzę i umiejętności naszych przełożonych i ludzi na stanowiskach kierowniczych, może wreszcie ktoś się obudzi i na stanowiska będzie awansował że względu na wiedzę i umiejętności a nie wszelkiego rodzaju koneksje. Tak bardzo pcha się ,, swoich ", że zapomniano iż ktoś musi myśleć  w dziale, dawniej przynajmniej jeden był od roboty i się na niej znał a teraz same pociotki i do tego głąby.
Panie przewodniczący otrzymałem informację, że jest zielone światło z CZSW na obniżanie dodatków służbowych tym co na zwolnieniu- czy to prawda? Może Admin coś wie? Jeśli Administrator ma jakieś info w tym temacie to proszę o przekaz na forum.

JEDNI ODEJDĄ DRUDZY PRZYJDĄ DO SW I DALEJ BĘDZIE TEN WÓZ JECHAŁ, Z UPRAWNIENIAMI 25 L DO EMKI BEDZIE POKORNIEJSZE POKOLENIE, MŁODYM CORAZ BARDZIEJ NA STAŁEJ PRACY ZALEŻY. A NAM JUŻ NIC NIE DADZĄ TYLKO ZABIORĄ TYPU " WIE PAN JAK CO GDZIE SĄ KADRY , JAK COŚ NIE PASUJE MOŻNA SIE ZWOLNIĆ, ROBOTY W CYWILU JEST DUŻO ". TAK BĘDZIE NIEDŁUGO. TRZEBA SPADAĆ, WSPÓŁCZUJE TYLKO TYM CO MAJĄ KREDYTY .
Młode pokolenie bedzie POKORNIEJSZE ?? podaj mi namiary na swojego lekarza, a tak na serio teraz taki narybek trafia do jednostki że aż strach pomyslec co to bedzie jak trafi na oddzial.
Odpowiedz
slyszalem ze
awanse na stopniu i stanowisku w listopadzie beda zrealizowane
beda - juz sa - dodatki czasowe - ale mialy byc do konca roku a na razie dostalem papier tylko na sierpien = bat jak zwykle
wejdzie zmiana taka ze kierownicy działów beda powoływani
nasilenie kontroli zwolnien lekarskich + wprowadzenie mozliwosci obnizenia dodatku dla f-szy na dlugotrwalych zwolnieniach - tylko ile to dlugotrwale i na jakich zasadach
Odpowiedz
(04-08-2022, 10:39 )Benek Genek napisał(a):
(03-08-2022, 12:12 )szfager napisał(a):
(03-08-2022, 6:42 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

Nie zauważyłes, że jakaś dziwna cisza jest u Pana Tuły nie widać, nie słychać? Nie pisze żadnych pism bo i tak nikt ich nie bierze pod uwagę, poczekajmy do 1arca 2023 pisma nie będą potrzebne, w mojej jednostce i wielu innych gdzie mam znajomych odchodzi na 2023 wielu fszy a już jest w całej pl wiele wakatów, wtedy pisma nie będą potrzebne no chyba że o mobilizacji wojska do pilnowania osadzonych.

Koledzy i koleżanki napiszcie ilu sie zdeklarowo u was na emke 2033

Są lepsze numery opinie piszą kadrowcy, kierownicy działów tylko zatwierdzają, a to niezgodne z prawem i taka opinia nie ma mocny prawnej gdyż została sporządzona przez osobę nieuprawnioną to tak jak byś sporządził opinie np. DyrektorowiWink i lepszy numer jak się odwołasz , a Dyr. uzna za niezasadne powinien przesłać odwołanie i swoje stanowisko w sprawie do Okręgowego  w terminie 7 dni! A np. w Opolu Lubelskim czy Piotrkowie odwołania rozpatruje sam Dyrektor i nie przesyła do Okręgu, nie wiem czy to brak wiedzy przełożonych i kadrowców, czy boją się przesłać bzdury do Okręgowego. Tak czy tak sprawy do wygrania. 
Takie sytuacje obnażają wiedzę i umiejętności naszych przełożonych i ludzi na stanowiskach kierowniczych, może wreszcie ktoś się obudzi i na stanowiska będzie awansował że względu na wiedzę i umiejętności a nie wszelkiego rodzaju koneksje. Tak bardzo pcha się ,, swoich ", że zapomniano iż ktoś musi myśleć  w dziale, dawniej przynajmniej jeden był od roboty i się na niej znał a teraz same pociotki i do tego głąby.
Panie przewodniczący otrzymałem informację, że jest zielone światło z CZSW na obniżanie dodatków służbowych tym co na zwolnieniu- czy to prawda? Może Admin coś wie? Jeśli Administrator ma jakieś info w tym temacie to proszę o przekaz na forum.

JEDNI ODEJDĄ DRUDZY PRZYJDĄ DO SW I DALEJ BĘDZIE TEN WÓZ JECHAŁ, Z UPRAWNIENIAMI 25 L DO EMKI BEDZIE POKORNIEJSZE POKOLENIE, MŁODYM CORAZ BARDZIEJ NA STAŁEJ PRACY ZALEŻY. A NAM JUŻ NIC NIE DADZĄ TYLKO ZABIORĄ TYPU " WIE PAN JAK CO GDZIE SĄ KADRY , JAK COŚ NIE PASUJE MOŻNA SIE ZWOLNIĆ, ROBOTY W CYWILU JEST DUŻO ". TAK BĘDZIE NIEDŁUGO. TRZEBA SPADAĆ, WSPÓŁCZUJE TYLKO TYM CO MAJĄ KREDYTY .
Odpowiedz
(04-08-2022, 10:39 )Benek Genek napisał(a):
(03-08-2022, 12:12 )szfager napisał(a):
(03-08-2022, 6:42 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

Nie zauważyłes, że jakaś dziwna cisza jest u Pana Tuły nie widać, nie słychać? Nie pisze żadnych pism bo i tak nikt ich nie bierze pod uwagę, poczekajmy do 1arca 2023 pisma nie będą potrzebne, w mojej jednostce i wielu innych gdzie mam znajomych odchodzi na 2023 wielu fszy a już jest w całej pl wiele wakatów, wtedy pisma nie będą potrzebne no chyba że o mobilizacji wojska do pilnowania osadzonych.

Koledzy i koleżanki napiszcie ilu sie zdeklarowo u was na emke 2033

Są lepsze numery opinie piszą kadrowcy, kierownicy działów tylko zatwierdzają, a to niezgodne z prawem i taka opinia nie ma mocny prawnej gdyż została sporządzona przez osobę nieuprawnioną to tak jak byś sporządził opinie np. DyrektorowiWink i lepszy numer jak się odwołasz , a Dyr. uzna za niezasadne powinien przesłać odwołanie i swoje stanowisko w sprawie do Okręgowego  w terminie 7 dni! A np. w Opolu Lubelskim czy Piotrkowie odwołania rozpatruje sam Dyrektor i nie przesyła do Okręgu, nie wiem czy to brak wiedzy przełożonych i kadrowców, czy boją się przesłać bzdury do Okręgowego. Tak czy tak sprawy do wygrania. 
Takie sytuacje obnażają wiedzę i umiejętności naszych przełożonych i ludzi na stanowiskach kierowniczych, może wreszcie ktoś się obudzi i na stanowiska będzie awansował że względu na wiedzę i umiejętności a nie wszelkiego rodzaju koneksje. Tak bardzo pcha się ,, swoich ", że zapomniano iż ktoś musi myśleć  w dziale, dawniej przynajmniej jeden był od roboty i się na niej znał a teraz same pociotki i do tego głąby.
Panie przewodniczący otrzymałem informację, że jest zielone światło z CZSW na obniżanie dodatków służbowych tym co na zwolnieniu- czy to prawda? Może Admin coś wie? Jeśli Administrator ma jakieś info w tym temacie to proszę o przekaz na forum.
Trzeba przenosić się do wojska. W radiu non stop reklama zostań zolnierzem. Wojsko zwiększają ze 150 tysięcy na 300 tysięcy żołnierzy. Będą brać jak leci
Odpowiedz
(01-08-2022, 20:47 )Zbigniew G. napisał(a): [quote="Zbigniew G." pid='15344' dateline='1659337931']
Doborze, dobrze dwóch gamoni mniej w Bornem  Ten penitencjarzysta mial 30 lat służyć tak sie odgrazal a teraz kominy bedzie czyscil he he. Teraz czas na ochroniarza ale niebawem dostanie propozycję nie do odrzucenia pozdrawiam Zbig. Gem.
Zapomniałem o z-cy, który wróci do chodowania świń i Knurów niebawem dyscyplinarka. Niech dalej sie tak wozi pa pa.CZSW i MS o wszystkim wie.
[/quote

Niestety, teraz wszędzie tacy
Odpowiedz
(03-08-2022, 12:12 )szfager napisał(a):
(03-08-2022, 6:42 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

Nie zauważyłes, że jakaś dziwna cisza jest u Pana Tuły nie widać, nie słychać? Nie pisze żadnych pism bo i tak nikt ich nie bierze pod uwagę, poczekajmy do 1arca 2023 pisma nie będą potrzebne, w mojej jednostce i wielu innych gdzie mam znajomych odchodzi na 2023 wielu fszy a już jest w całej pl wiele wakatów, wtedy pisma nie będą potrzebne no chyba że o mobilizacji wojska do pilnowania osadzonych.

Koledzy i koleżanki napiszcie ilu sie zdeklarowo u was na emke 2033

Są lepsze numery opinie piszą kadrowcy, kierownicy działów tylko zatwierdzają, a to niezgodne z prawem i taka opinia nie ma mocny prawnej gdyż została sporządzona przez osobę nieuprawnioną to tak jak byś sporządził opinie np. DyrektorowiWink i lepszy numer jak się odwołasz , a Dyr. uzna za niezasadne powinien przesłać odwołanie i swoje stanowisko w sprawie do Okręgowego  w terminie 7 dni! A np. w Opolu Lubelskim czy Piotrkowie odwołania rozpatruje sam Dyrektor i nie przesyła do Okręgu, nie wiem czy to brak wiedzy przełożonych i kadrowców, czy boją się przesłać bzdury do Okręgowego. Tak czy tak sprawy do wygrania. 
Takie sytuacje obnażają wiedzę i umiejętności naszych przełożonych i ludzi na stanowiskach kierowniczych, może wreszcie ktoś się obudzi i na stanowiska będzie awansował że względu na wiedzę i umiejętności a nie wszelkiego rodzaju koneksje. Tak bardzo pcha się ,, swoich ", że zapomniano iż ktoś musi myśleć  w dziale, dawniej przynajmniej jeden był od roboty i się na niej znał a teraz same pociotki i do tego głąby.
Panie przewodniczący otrzymałem informację, że jest zielone światło z CZSW na obniżanie dodatków służbowych tym co na zwolnieniu- czy to prawda? Może Admin coś wie? Jeśli Administrator ma jakieś info w tym temacie to proszę o przekaz na forum.
Odpowiedz
(03-08-2022, 12:18 )bp24 napisał(a): Wiecie jak za rządów PO-PSL wyglądały podwyżki ? Wcale nie wyglądały bo ich nie było ...10 lat Fajne macie rozterki kto ile i za co... Pogrzebcie w historii i  przeczytajcie list P Premiera Tuska do mundurowych ws emerytur....

Może i nie było podwyżek ale teraz po czasie widać kto lepiej rządził. Paliwo nie kosztowało 8zł, inflacji nie było 16procentowej i pierś z kurczaka kosztowała 16 złotych , a nie 26 nie wspominając o innych podwyżkach żywności, prądu, węgla. Także ja już wolałem rządy PO niż rządu który kieruję się w stronę komuny.
Odpowiedz
(03-08-2022, 12:15 )caber76 napisał(a):
(03-08-2022, 5:48 )770214 napisał(a): Najsłabsze forum we wszystkich służbach mundurowych. Same barany tu piszą. Tu właśnie widać jaka teraz jest kadra. Kiedyś tematy były rzeczowe, konkretne z zachowaniem kultury. Teraz jest muł. Źle to wygląda. Możecie po mnie cisnąć bo tylko na to Was stać. Ja lecę na Emkę..Hahaha

Jaka kadra tacy pracownicy, proste.
Życzę Ci Powodzenia na emeryturze, a resztę tak jak piszesz same barany i do tego leniwe haha zobacz na mój wpis ostatni i odpowiedź jakiegoś ograniczonego chłopka hihi nic tylko się złapać za głowę kto teraz pracuje. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Do administratora. Kiedy będą awanse na st. oddziałowego
Odpowiedz
Witam. Koledzy dział ochrony st. oddziałowy. Mam 13 lat służby a dodatek 400 zł. Jest super. Odliczam miesiące dni do odejścia. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Koledzy. Trzynaście lat służby starszy oddziałowy 400 zł dodatku. AŚ Olsztyn. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Thumbs Up 
(03-08-2022, 5:48 )770214 napisał(a): Najsłabsze forum we wszystkich służbach mundurowych. Same barany tu piszą. Tu właśnie widać jaka teraz jest kadra. Kiedyś tematy były rzeczowe, konkretne z zachowaniem kultury. Teraz jest muł. Źle to wygląda. Możecie po mnie cisnąć bo tylko na to Was stać. Ja lecę na Emkę..Hahaha
Odpowiedz
Wiecie jak za rządów PO-PSL wyglądały podwyżki ? Wcale nie wyglądały bo ich nie było ...10 lat Fajne macie rozterki kto ile i za co... Pogrzebcie w historii i przeczytajcie list P Premiera Tuska do mundurowych ws emerytur....
Odpowiedz
(03-08-2022, 5:48 )770214 napisał(a): Najsłabsze forum we wszystkich służbach mundurowych. Same barany tu piszą. Tu właśnie widać jaka teraz jest kadra. Kiedyś tematy były rzeczowe, konkretne z zachowaniem kultury. Teraz jest muł. Źle to wygląda. Możecie po mnie cisnąć bo tylko na to Was stać. Ja lecę na Emkę..Hahaha

Jaka kadra tacy pracownicy, proste.
Odpowiedz
(03-08-2022, 6:33 )Oficer napisał(a):
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

ZA L4 WSZYSTKO BĘDĄ OBNIŻAĆ TAKI PRYKAZ Z GÓRY, MASZ PRACOWAĆ A NIE L4. BEDZIESZ CHOROWAŁ TO ZA CO CI DODATEK  JAK CIE NIEMA NA SŁUŻBIE, NAWET PRZED EMERYTURĄ ZABIORĄ CI DODATEK ZA L4. NA DODATEK MASZ ZASŁUŻYĆ. GÓRA TEŻ CZYTA NASZE WPISY I SW ZROBIŁO SIE ZA PAZERNE NA KAŻDE PIENIĄDZE, CIĄGLE MAŁO, WIEC BĘDĄ  ZABIERALI. TO JUŻ NIE TE CZASY.

Na L4 się idzie jak jest się chorym i dodatku się nie zabiera, a jak chcieli to praktykować to mogli robić to wcześniej jak ich kolesie chodzili na zwolnienia. Także niech tylko dotkną mój dodatek na który zapracowałem przez całą służbę i to nie w administracji tylko w oddzialach to idę do sądu, a prawników dobrych już mam którzy tylko czekają aby skarb państwa oskubać.
Odpowiedz
(03-08-2022, 6:42 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

Nie zauważyłes, że jakaś dziwna cisza jest u Pana Tuły nie widać, nie słychać? Nie pisze żadnych pism bo i tak nikt ich nie bierze pod uwagę, poczekajmy do 1arca 2023 pisma nie będą potrzebne, w mojej jednostce i wielu innych gdzie mam znajomych odchodzi na 2023 wielu fszy a już jest w całej pl wiele wakatów, wtedy pisma nie będą potrzebne no chyba że o mobilizacji wojska do pilnowania osadzonych.

Koledzy i koleżanki napiszcie ilu sie zdeklarowo u was na emke 2033

Są lepsze numery opinie piszą kadrowcy, kierownicy działów tylko zatwierdzają, a to niezgodne z prawem i taka opinia nie ma mocny prawnej gdyż została sporządzona przez osobę nieuprawnioną to tak jak byś sporządził opinie np. DyrektorowiWink i lepszy numer jak się odwołasz , a Dyr. uzna za niezasadne powinien przesłać odwołanie i swoje stanowisko w sprawie do Okręgowego  w terminie 7 dni! A np. w Opolu Lubelskim czy Piotrkowie odwołania rozpatruje sam Dyrektor i nie przesyła do Okręgu, nie wiem czy to brak wiedzy przełożonych i kadrowców, czy boją się przesłać bzdury do Okręgowego. Tak czy tak sprawy do wygrania. 
Takie sytuacje obnażają wiedzę i umiejętności naszych przełożonych i ludzi na stanowiskach kierowniczych, może wreszcie ktoś się obudzi i na stanowiska będzie awansował że względu na wiedzę i umiejętności a nie wszelkiego rodzaju koneksje. Tak bardzo pcha się ,, swoich ", że zapomniano iż ktoś musi myśleć  w dziale, dawniej przynajmniej jeden był od roboty i się na niej znał a teraz same pociotki i do tego głąby.
Odpowiedz
(03-08-2022, 6:42 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

Nie zauważyłes, że jakaś dziwna cisza jest u Pana Tuły nie widać, nie słychać? Nie pisze żadnych pism bo i tak nikt ich nie bierze pod uwagę, poczekajmy do 1arca 2023 pisma nie będą potrzebne, w mojej jednostce i wielu innych gdzie mam znajomych odchodzi na 2023 wielu fszy a już jest w całej pl wiele wakatów, wtedy pisma nie będą potrzebne no chyba że o mobilizacji wojska do pilnowania osadzonych.

Koledzy i koleżanki napiszcie ilu sie zdeklarowo u was na emke 2033

Idź do sądu i tyle w temacie.
Odpowiedz
W temacie obniżania dodatków wypowiedzą się Sądy Pracy. Szczególnie kiedy choroba będzie mieć związek ze służbą. Ciekawe kto potem odpowie za te jawne bezprawnie. Za odsetki ustawowe ,spłatę i podwyższenie renty,emerytury?
Odpowiedz
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

Nie zauważyłes, że jakaś dziwna cisza jest u Pana Tuły nie widać, nie słychać? Nie pisze żadnych pism bo i tak nikt ich nie bierze pod uwagę, poczekajmy do 1arca 2023 pisma nie będą potrzebne, w mojej jednostce i wielu innych gdzie mam znajomych odchodzi na 2023 wielu fszy a już jest w całej pl wiele wakatów, wtedy pisma nie będą potrzebne no chyba że o mobilizacji wojska do pilnowania osadzonych.

Koledzy i koleżanki napiszcie ilu sie zdeklarowo u was na emke 2033
Odpowiedz
(02-08-2022, 19:02 )Benek Genek napisał(a): Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?-  SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!

ZA L4 WSZYSTKO BĘDĄ OBNIŻAĆ TAKI PRYKAZ Z GÓRY, MASZ PRACOWAĆ A NIE L4. BEDZIESZ CHOROWAŁ TO ZA CO CI DODATEK  JAK CIE NIEMA NA SŁUŻBIE, NAWET PRZED EMERYTURĄ ZABIORĄ CI DODATEK ZA L4. NA DODATEK MASZ ZASŁUŻYĆ. GÓRA TEŻ CZYTA NASZE WPISY I SW ZROBIŁO SIE ZA PAZERNE NA KAŻDE PIENIĄDZE, CIĄGLE MAŁO, WIEC BĘDĄ  ZABIERALI. TO JUŻ NIE TE CZASY.
Odpowiedz
Najsłabsze forum we wszystkich służbach mundurowych. Same barany tu piszą. Tu właśnie widać jaka teraz jest kadra. Kiedyś tematy były rzeczowe, konkretne z zachowaniem kultury. Teraz jest muł. Źle to wygląda. Możecie po mnie cisnąć bo tylko na to Was stać. Ja lecę na Emkę..Hahaha
Odpowiedz
Helo, czy Związek wie , że Dyrektor np. w Siedlcach obniża dodatek służbowy jeśli ktoś jest na L4? Przecież to jawny mobbing i Rozporządzenie na to nie zezwala! Panie przewodniczący miało nie być negatywnych opinii w czasie zwolnienia, takie były ustalenia i co?- SĄ , teraz obniżają dodatek służbowy bo ktoś choruje!- to Hańba!, niech Pan coś z tym zrobi!!!
Odpowiedz
Kasa kasa i kasa?
Ja pracuję w aś dla pieniędzy.
Etosem służby dzieci nie wykarmię...
Odpowiedz
(01-08-2022, 9:54 )Abadon napisał(a):
(31-07-2022, 22:17 )gul66 napisał(a): a wy ciągle tylko o podwyżkach: kasa i kasa i kasa. Spójrzcie na nauczycieli ile oni dostali... polepszy się malkontentom!
Twój tok rozumowania powala.Nie patrz ile ktoś nie dostał tylko ile inne grupy dostały. A tak na marginesie to nie chce mi się gadać o uposażeniach nauczycieli bo po co się kłucić, a poza tym z twojego wpisu wnioskuję że masz w rodzinie nauczyciela (żonę?) a jak sam twierdzisz że kasa i podwyżka uposażenia cię nie interesuje, to chyba nie jest tak źle z tym uposażeniem nauczycieli.

Ja do sw przyszedłem dla pieniędzy a nie po to żeby świat zbawiać. I jeżeli roczna inflacja zabiera mi 16 procent wypłaty to nie chce zubożeć o tą kwotę tylko chcę wyrównania. Chyba warto o to walczyć
Odpowiedz
(01-08-2022, 19:04 )Hipi napisał(a): Już jest czasowy dodatek.
Tylko zastanawiam się czy plakas czy się śmiać
Niecałe 277 zł do ręki.
Na co to wydać? Na przyjemności.?
UPS. Już wydane zapomniane.
Tzn. Zabrane!

Poważnie aż tyle? U mnie 160 zł. Od czego to zależy?
Odpowiedz
(01-08-2022, 8:12 )Zbigniew G. napisał(a): Doborze, dobrze dwóch gamoni mniej w Bornem  Ten penitencjarzysta mial 30 lat służyć tak sie odgrazal a teraz kominy bedzie czyscil he he. Teraz czas na ochroniarza ale niebawem dostanie propozycję nie do odrzucenia pozdrawiam Zbig. Gem.
Zapomniałem o z-cy, który wróci do chodowania świń i Knurów niebawem dyscyplinarka. Niech dalej sie tak wozi pa pa.CZSW i MS o wszystkim wie.
Odpowiedz
Już jest czasowy dodatek.
Tylko zastanawiam się czy plakas czy się śmiać
Niecałe 277 zł do ręki.
Na co to wydać? Na przyjemności.?
UPS. Już wydane zapomniane.
Tzn. Zabrane!
Odpowiedz
01.08.2022
Sama pensja wpłynęła.
Brak dodatku czasowego ZK Wołów.
Odpowiedz
Info
01.08.2022r. Brak dodatku czasowego.
Wpłynęła sama pensja.
Odpowiedz
Czy przypadkiem z dzisiejszą wypłatą nie miały być dodatki czasowe wypłacane?!!!
Bo u mnie nic nie widać na koncie w tym temacie!!!!!
Odpowiedz
(31-07-2022, 22:17 )gul66 napisał(a): a wy ciągle tylko o podwyżkach: kasa i kasa i kasa. Spójrzcie na nauczycieli ile oni dostali... polepszy się malkontentom!
Twój tok rozumowania powala.Nie patrz ile ktoś nie dostał tylko ile inne grupy dostały. A tak na marginesie to nie chce mi się gadać o uposażeniach nauczycieli bo po co się kłucić, a poza tym z twojego wpisu wnioskuję że masz w rodzinie nauczyciela (żonę?) a jak sam twierdzisz że kasa i podwyżka uposażenia cię nie interesuje, to chyba nie jest tak źle z tym uposażeniem nauczycieli.
Odpowiedz
(31-07-2022, 22:17 )gul66 napisał(a): a wy ciągle tylko o podwyżkach: kasa i kasa i kasa. Spójrzcie na nauczycieli ile oni dostali... polepszy się malkontentom!
---------------------------------------------------------------------
a wy w tym czecie zarabiacie po 15k zł to wam nie brakuje. Siła nabywcza papieru spadła to trzeba się upominać!
Szeregowy specjalisto pal wroty! Nikt tu takich wypierdków i ich wpisów nie potrzebuje.
Odpowiedz
Doborze, dobrze dwóch gamoni mniej w Bornem Ten penitencjarzysta mial 30 lat służyć tak sie odgrazal a teraz kominy bedzie czyscil he he. Teraz czas na ochroniarza ale niebawem dostanie propozycję nie do odrzucenia pozdrawiam Zbig. Gem.
Odpowiedz
a wy ciągle tylko o podwyżkach: kasa i kasa i kasa. Spójrzcie na nauczycieli ile oni dostali... polepszy się malkontentom!
Odpowiedz
(31-07-2022, 4:05 )Chorazy napisał(a):
(30-07-2022, 14:49 )Adam_9999 napisał(a):
(29-07-2022, 21:38 )Janosik napisał(a):
(29-07-2022, 13:38 )Marmurowy napisał(a):
(29-07-2022, 10:17 )Jamcion napisał(a): Mamy obiecane jakieś podwyżki w następnym roku? Lekarze ratownicy medyczni i pielęgniarki dostali średnio 30 procent od lipca. Nasze związki prowadzą jakieś rozmowy w tej sprawie? Przydało by się te 16 procent netto tyle ile wynosi inflacja rok do roku.

Zawody medyczne podwyżka od 1 lipca. Asystentka stomatologiczna 700 zł, sprawdzone źródło.

Nasze związki prowadzą rozmowy na najwyższym szczeblu. Na pewno coś załatwią dla nas . Tyle już dobrego dla nas zrobili więc byłbym spokojny o to .

Chyba w jakiejś równoległej rzeczywistości. Oba związki piszą o fladze na mundurze, godle na mundurze, furażerce. To najważniejsze tematy. Całe lata na to czekaliśmy ?. Co tam podwyżki, wysługa, dodatki itp. Mało ważne tematy.

To prawda związki zajmują się pierdolami. A nie walczą o nasze podwyżki czy poprawę warunków służby.

Co wy piszecie, przecież flaga na naszych mundurach jest najważniejsza,? .
Odpowiedz
Może związki by się wkoncu zajęły tymi dodatkami służbowymi, mieszkaniową. U nas 300 zlotych a w wojsku w Warszawie 900 a obok warszawy po 750. U nas wczasy pod grusza około 400 złotych na osobę a w wojsku 1600 złotych na osobę. U nas zero odprawy mieszkaniowej a w wojsku kilkaset tysięcy odprawy mieszkaniowej. W policji dodatek stołeczny a u nas nic.
Odpowiedz
[quote="szajba69" pid='15337' dateline='1659259157']
Mam pytanie do tych którzy byli już na komisji np w Bydgoszczy.
Możecie napisać  jakie pytania i czego dotyczące
zadaje  ta komisja
[/quot

Jeśli chorujesz to dostaniesz, jeśli ściemniasz to kopa w torbę. Tam kierownicy i dyrektorzy jeżdżą. Koperta od 10 koła się zaczyna.
Odpowiedz
Gratuluję tych 25 lat służby, z całym szacunkiem do Ciebie gdybyś miał tyle wysługi nie pisałbyś takich głupot. Pozdrawiam

Gość jest tak odklejony, sposób pisania hihi i treść wskazuje, ze 25 lat to on nie ma wieku, a co dopiero służby ...
Ogólnie takich trolli powinno się usuwać z forum, bo zamiast pisać o faktycznych problemach w służbie to wszyscy karmią trolla wdając się w infantylna dyskusje z tym dzieciakiem...
Odpowiedz
(30-07-2022, 15:59 )sierżant sztabowy napisał(a):
(30-07-2022, 11:17 )Nie plecak napisał(a):
(28-07-2022, 19:56 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-07-2022, 16:14 )Nie plecak napisał(a): Statystyka odejściowa :
OZ Gdańsk Przeróbka od 1.06 2021 do 31.05.2022  odeszło 40 f-szy na emki !!!!!
Myślę że to rekord Polski jednostek penitencjarnych od początku powstania SW pomijając likwidowane jednostki.
Nie pomogły dodatki ani 1500 ani 2500 !!! Panie K. i Z.
Druga tura odejść już za pół roku .
Pozdrawiam gorąco likwidatorów SW.


Ostatnio jakiś minister pytał w Sejmie o to ile jest wakatów w As Sosnowiec i zk wojkowice? I czy fsze dostaja premie z tytułu braków kadrowych. Dobrze że nie zapytał o twój kryminał bo by chyba 1szy już się pakował
Pierwszy, drugi i trzeci to są w tej 40ce Big Grin   spakowali się i baj baj jak usłyszeli że z ZK zrobili OZ Wink


Kolejna fala zgłosiła ze odchodz to ok 11 osób. Kolejne osoby z prawami sie zastanawiaja i też kilka z tych osob odejdzie ale jakos dyrekcja chyba nie chce w to wieżyć.

Pamiętam jak zapytałem admina ile jest obecnie wakatów, podał ze około 1500, to samo pytanie będzie warto zadać po 1 marca 2023
Odpowiedz
Mam pytanie do tych którzy byli już na komisji np w Bydgoszczy.
Możecie napisać jakie pytania i czego dotyczące
zadaje ta komisja
Odpowiedz
(30-07-2022, 14:49 )Adam_9999 napisał(a):
(29-07-2022, 21:38 )Janosik napisał(a):
(29-07-2022, 13:38 )Marmurowy napisał(a):
(29-07-2022, 10:17 )Jamcion napisał(a): Mamy obiecane jakieś podwyżki w następnym roku? Lekarze ratownicy medyczni i pielęgniarki dostali średnio 30 procent od lipca. Nasze związki prowadzą jakieś rozmowy w tej sprawie? Przydało by się te 16 procent netto tyle ile wynosi inflacja rok do roku.

Zawody medyczne podwyżka od 1 lipca. Asystentka stomatologiczna 700 zł, sprawdzone źródło.

Nasze związki prowadzą rozmowy na najwyższym szczeblu. Na pewno coś załatwią dla nas . Tyle już dobrego dla nas zrobili więc byłbym spokojny o to .

Chyba w jakiejś równoległej rzeczywistości. Oba związki piszą o fladze na mundurze, godle na mundurze, furażerce. To najważniejsze tematy. Całe lata na to czekaliśmy ?. Co tam podwyżki, wysługa, dodatki itp. Mało ważne tematy.
 
Przewodniczący okręgu łódzkiego naprawdę wiele zrobił dla nas funkcjonariuszy . 
 Każdy okręg powinien mieć takiego zdeterminowanego uczciwego związkowca nie powiązanego w żaden układ . 
 My funkcjonariusze życzymy mu aby zastąpił kiedyś Pana Czesława .
Odpowiedz
(30-07-2022, 12:53 )Szczęśliwy napisał(a):
(29-07-2022, 6:44 )Ziutek napisał(a): "Dla twojego info z wieloma rzeczami się nie zgadzam w Służbie ale nie Mam Wpływu na to dlatego mam tak odmienne zdanie niż większość tutaj i jestem szczęśliwy a innych to Boli hihi." Widzisz kolego sam Sobie odpowiedziałeś i wszystkim forumowiczom jak wartościowym jesteś funkcjonariuszem. Wykonującym polecenia w ciemno bez zastanowienia,bez własnego zdania, uległym oraz dającym się łatwo zmanipulować, a takich teraz ta służba potrzebuje bo trzeba służyć za dwóch trzech, tobie to nie przeszkadza. Życzę powodzenia i oczywiście dotrwania do emerytury, odezwij się po 20 latach służby to porozmawiamy. Pozdrawiam
ZIUTEK no niestety nie trafiłeś za rok mam 25 i znów większość wypowie się że aż już teraz chce mi się śmiać, ale do rzeczy jest sporo tu ludzi którzy mają problem np. GISW nic nie robi tylko ćwiczą, stroją się w różne mundury itd odp. BRZMI mogłeś iść na testy i pokazać się jaki jesteś wysportowany i Kozak? następne WYCHOWAWCY z rana piją kawę do 9 i tylko wymyślają żeby oddziałowy miał za nich robotę itd. Odp. BRZMI trzeba bylo się postarać i pójść na rekrutację a nóż miałbyś farta jak nie którzy. Reszty działów nie będę wymieniał bo są podobne odpowiedzi, a co do Administracji to idź i zobacz jak toną w papierach że czasami piją zimną kawę, ochrona ma brak ludzi i wszyscy mają swoje zadania za które odpowiadają. Ja przełożonym mówię prosto w oczy co myślę, ale też daje z siebie całe 100 procent i staram się nie narzekać bo wiem jakie są realia w Polsce, a jak słyszę jak się odzywacie do siebie to uszy opadają np. W służbie nie ma kolegów hahah to żal mi takich nieszczęśliwców ? albo wiecznie kłócą się o kasę ? to idź jeden z drugim na Emkę i nie płacz na forum, mój syn ma większe jaja od niektórych z was. Na koniec powiem wam że Sami Robicie Sobie Problemy, a dla przypomnienia pracuje w Zakładzie Zamkniętym z Aresztem i Tetapeutykiem. Pozdrawiam szczęśliwych ??
Gratuluję tych 25 lat służby, z całym szacunkiem do Ciebie gdybyś miał tyle wysługi nie pisałbyś takich głupot. Pozdrawiam
Odpowiedz
(30-07-2022, 14:49 )Adam_9999 napisał(a):
(29-07-2022, 21:38 )Janosik napisał(a):
(29-07-2022, 13:38 )Marmurowy napisał(a):
(29-07-2022, 10:17 )Jamcion napisał(a): Mamy obiecane jakieś podwyżki w następnym roku? Lekarze ratownicy medyczni i pielęgniarki dostali średnio 30 procent od lipca. Nasze związki prowadzą jakieś rozmowy w tej sprawie? Przydało by się te 16 procent netto tyle ile wynosi inflacja rok do roku.

Zawody medyczne podwyżka od 1 lipca. Asystentka stomatologiczna 700 zł, sprawdzone źródło.

Nasze związki prowadzą rozmowy na najwyższym szczeblu. Na pewno coś załatwią dla nas . Tyle już dobrego dla nas zrobili więc byłbym spokojny o to .

Chyba w jakiejś równoległej rzeczywistości. Oba związki piszą o fladze na mundurze, godle na mundurze, furażerce. To najważniejsze tematy. Całe lata na to czekaliśmy ?. Co tam podwyżki, wysługa, dodatki itp. Mało ważne tematy.

To prawda związki zajmują się pierdolami. A nie walczą o nasze podwyżki czy poprawę warunków służby.
Odpowiedz
(30-07-2022, 11:17 )Nie plecak napisał(a):
(28-07-2022, 19:56 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-07-2022, 16:14 )Nie plecak napisał(a): Statystyka odejściowa :
OZ Gdańsk Przeróbka od 1.06 2021 do 31.05.2022  odeszło 40 f-szy na emki !!!!!
Myślę że to rekord Polski jednostek penitencjarnych od początku powstania SW pomijając likwidowane jednostki.
Nie pomogły dodatki ani 1500 ani 2500 !!! Panie K. i Z.
Druga tura odejść już za pół roku .
Pozdrawiam gorąco likwidatorów SW.


Ostatnio jakiś minister pytał w Sejmie o to ile jest wakatów w As Sosnowiec i zk wojkowice? I czy fsze dostaja premie z tytułu braków kadrowych. Dobrze że nie zapytał o twój kryminał bo by chyba 1szy już się pakował
Pierwszy, drugi i trzeci to są w tej 40ce Big Grin   spakowali się i baj baj jak usłyszeli że z ZK zrobili OZ Wink


Kolejna fala zgłosiła ze odchodz to ok 11 osób. Kolejne osoby z prawami sie zastanawiaja i też kilka z tych osob odejdzie ale jakos dyrekcja chyba nie chce w to wieżyć.
Odpowiedz
(29-07-2022, 21:38 )Janosik napisał(a):
(29-07-2022, 13:38 )Marmurowy napisał(a):
(29-07-2022, 10:17 )Jamcion napisał(a): Mamy obiecane jakieś podwyżki w następnym roku? Lekarze ratownicy medyczni i pielęgniarki dostali średnio 30 procent od lipca. Nasze związki prowadzą jakieś rozmowy w tej sprawie? Przydało by się te 16 procent netto tyle ile wynosi inflacja rok do roku.

Zawody medyczne podwyżka od 1 lipca. Asystentka stomatologiczna 700 zł, sprawdzone źródło.

Nasze związki prowadzą rozmowy na najwyższym szczeblu. Na pewno coś załatwią dla nas . Tyle już dobrego dla nas zrobili więc byłbym spokojny o to .

Chyba w jakiejś równoległej rzeczywistości. Oba związki piszą o fladze na mundurze, godle na mundurze, furażerce. To najważniejsze tematy. Całe lata na to czekaliśmy ?. Co tam podwyżki, wysługa, dodatki itp. Mało ważne tematy.
Odpowiedz
(29-07-2022, 6:44 )Ziutek napisał(a): "Dla twojego info z wieloma rzeczami się nie zgadzam w Służbie ale nie Mam Wpływu na to dlatego mam tak odmienne zdanie niż większość tutaj i jestem szczęśliwy a innych to Boli hihi." Widzisz kolego sam Sobie odpowiedziałeś i wszystkim forumowiczom jak wartościowym jesteś funkcjonariuszem. Wykonującym polecenia w ciemno bez zastanowienia,bez własnego zdania, uległym oraz dającym się łatwo zmanipulować, a takich teraz ta służba potrzebuje bo trzeba służyć za dwóch trzech, tobie to nie przeszkadza. Życzę powodzenia i oczywiście dotrwania do emerytury, odezwij się po 20 latach służby to porozmawiamy. Pozdrawiam
ZIUTEK no niestety nie trafiłeś za rok mam 25 i znów większość wypowie się że aż już teraz chce mi się śmiać, ale do rzeczy jest sporo tu ludzi którzy mają problem np. GISW nic nie robi tylko ćwiczą, stroją się w różne mundury itd odp. BRZMI mogłeś iść na testy i pokazać się jaki jesteś wysportowany i Kozak? następne WYCHOWAWCY z rana piją kawę do 9 i tylko wymyślają żeby oddziałowy miał za nich robotę itd. Odp. BRZMI trzeba bylo się postarać i pójść na rekrutację a nóż miałbyś farta jak nie którzy. Reszty działów nie będę wymieniał bo są podobne odpowiedzi, a co do Administracji to idź i zobacz jak toną w papierach że czasami piją zimną kawę, ochrona ma brak ludzi i wszyscy mają swoje zadania za które odpowiadają. Ja przełożonym mówię prosto w oczy co myślę, ale też daje z siebie całe 100 procent i staram się nie narzekać bo wiem jakie są realia w Polsce, a jak słyszę jak się odzywacie do siebie to uszy opadają np. W służbie nie ma kolegów hahah to żal mi takich nieszczęśliwców ? albo wiecznie kłócą się o kasę ? to idź jeden z drugim na Emkę i nie płacz na forum, mój syn ma większe jaja od niektórych z was. Na koniec powiem wam że Sami Robicie Sobie Problemy, a dla przypomnienia pracuje w Zakładzie Zamkniętym z Aresztem i Tetapeutykiem. Pozdrawiam szczęśliwych ??
Odpowiedz