(03-02-2020, 10:42 )Wiktorplutonowy napisał(a): Witam. Panie Administratorze czy coś wiadomo odnośnie naszych podwyżek? Kolejny tydzień się zaczął, a nie ma żadnego komunikatu. Ta cisza zaczyna być bardzo frustrująca. Już nie chodzi o to czy będą wypłacone w kwietniu czy maju, tylko oto czy wogole będą i w jakiejś wysokości? Prosimy o jakieś informacje.  Dodgy
Zapewne biorą nas na przetrzymanie żeby emocje wśród f-szy opadły i zrobią po swojemu.
Odpowiedz
(03-02-2020, 9:06 )SuperMan napisał(a):
(02-02-2020, 11:58 )rambo30000 napisał(a): Ja się zapytam admina gdzie te zaległe awanse na stanowiskach bo ponoć DG napisał że wszyscy f-sze spełniający warunki do awansu na dzień 31.12.19r. otrzymają te awanse do 31.01.2020r. Styczeń miną, a ja dalej jak starszym strażnikiem latałem to latam i nie tylko ja mam tak w swojej jednostce. Czy coś w tej kwestii było poruszane na tej sławnej odprawie pod koniec stycznia???

Mnie w jednostce powiedzieli, że jest maksymalna liczba stanowisk oddziałowtch w jednostce i nie mogą jej zwiększyć - mnie załatwili w ten sposób.

I jeszcze do tego chcą ukraść , nasze pieniądze na zaległe awanse, których i tak Nie dostaniemy.
Czy ktoś to widzi poza nami ?? Niech się te związki wezmą do roboty a nie tylko piszą o spotkaniach.
Śmiechu warte..
Odpowiedz
Witam, tych mniej czy bardziej a nawet nie zdecydowanych do akcji PROTESTACYJNEJ bo podwyżki cisza (dzielą, mnożą, odejmują a gdzie POROZUMIENIE) zaś wybory tuż tuż... tuż tuż więc ......., mówi się że w kupie siła ale NIE w naszej formacji, jesteśmy słabi i ............ nie warto pisać, braki w ludziach, ludzie przemęczeni a My kłócimy się o pierdoły a warto zewrzeć pośladySmile i.....i pokazać że też jesteśmy nie tylko by służyć więźniom a siłą by walczyć o swoje. Co do opisywanych żali do związków, zawsze można zmienić przewodniczącego bo Pan Prezydent podpisał stosowną ustawę, ale problem NIE tkwi w związkach tylko w NAS wystarczy jeden dział dużej jednostki np. ewidencja i....i pobranie krwi w tym dniu by na sprawy nie pojechało 60osadzonych wtedy będzie wielka ku.aaSmile. Policja potrafiła nie wystawić mandatów a My? co możemy? a jednak możemy i zapewne będzie to większy oddźwięk niż miesięczne nie wypisywanie mandatów. Warto przemyśleć bo taka sytuacja to miód na uszy dla opozycji.
Pozdrawiam i wierze, że coś cosik zdziałamy
Odpowiedz
Witam. Panie Administratorze czy coś wiadomo odnośnie naszych podwyżek? Kolejny tydzień się zaczął, a nie ma żadnego komunikatu. Ta cisza zaczyna być bardzo frustrująca. Już nie chodzi o to czy będą wypłacone w kwietniu czy maju, tylko oto czy wogole będą i w jakiejś wysokości? Prosimy o jakieś informacje.  Dodgy
Odpowiedz
(02-02-2020, 11:58 )rambo30000 napisał(a): Ja się zapytam admina gdzie te zaległe awanse na stanowiskach bo ponoć DG napisał że wszyscy f-sze spełniający warunki do awansu na dzień 31.12.19r. otrzymają te awanse do 31.01.2020r. Styczeń miną, a ja dalej jak starszym strażnikiem latałem to latam i nie tylko ja mam tak w swojej jednostce. Czy coś w tej kwestii było poruszane na tej sławnej odprawie pod koniec stycznia???
Polać mu! Czy słowo Kitlińskiego coś znaczy? Wychodzi na to, że nic!
Kłamią, obiecują, zeby tylko zamknąć ludziom gęby chociaż na chwilę!
Odpowiedz
(02-02-2020, 11:58 )rambo30000 napisał(a): Ja się zapytam admina gdzie te zaległe awanse na stanowiskach bo ponoć DG napisał że wszyscy f-sze spełniający warunki do awansu na dzień 31.12.19r. otrzymają te awanse do 31.01.2020r. Styczeń miną, a ja dalej jak starszym strażnikiem latałem to latam i nie tylko ja mam tak w swojej jednostce. Czy coś w tej kwestii było poruszane na tej sławnej odprawie pod koniec stycznia???

Mnie w jednostce powiedzieli, że jest maksymalna liczba stanowisk oddziałowtch w jednostce i nie mogą jej zwiększyć - mnie załatwili w ten sposób.
Odpowiedz
(02-02-2020, 19:05 )Ironiczny napisał(a):
(02-02-2020, 11:58 )rambo30000 napisał(a): Ja się zapytam admina gdzie te zaległe awanse na stanowiskach bo ponoć DG napisał że wszyscy f-sze spełniający warunki do awansu na dzień 31.12.19r. otrzymają te awanse do 31.01.2020r. Styczeń miną, a ja dalej jak starszym strażnikiem latałem to latam i nie tylko ja mam tak w swojej jednostce. Czy coś w tej kwestii było poruszane na tej sławnej odprawie pod koniec stycznia???

Bardzo dobre pytanie, bardzo dobre !!

też się podpinam bo nawet to leży chyba i nikt tego nie nie realizuje
Odpowiedz
(02-02-2020, 15:08 )Garfild79 napisał(a): Ludzie,przestańcie siać ferment.Dostaniemy 500 zł podwyżki prędzej czy później,to tylko kwestia czasu.Niech żyje służba więźniom.

Chłopie, czytasz to co piszesz, jakie 500 zł? już dawno wiadomo, że nie będzie 500 brutto!!!
Odpowiedz
(02-02-2020, 15:08 )Garfild79 napisał(a): Ludzie,przestańcie siać ferment.Dostaniemy 500 zł podwyżki prędzej czy później,to tylko kwestia czasu.Niech żyje służba więźniom.

A skąd ta pewność. Jakieś konkrety????? Co świadczy o tym że tak się stanie????? Bo nikt nic nie wie , ale jak znasz szczegóły i na jakim etapie są podwyżki to pisz :-), a jak nie wiesz to lepiej nie pisz.
Odpowiedz
(02-02-2020, 11:58 )rambo30000 napisał(a): Ja się zapytam admina gdzie te zaległe awanse na stanowiskach bo ponoć DG napisał że wszyscy f-sze spełniający warunki do awansu na dzień 31.12.19r. otrzymają te awanse do 31.01.2020r. Styczeń miną, a ja dalej jak starszym strażnikiem latałem to latam i nie tylko ja mam tak w swojej jednostce. Czy coś w tej kwestii było poruszane na tej sławnej odprawie pod koniec stycznia???

Bardzo dobre pytanie, bardzo dobre !!
Odpowiedz
(01-02-2020, 21:19 )Młody38 napisał(a): Ustawa dezubekizacyjna??? Ważniejsza niż  projekt ustawy SW? Jaja sobie Państwo robicie.
No ludzie.....troche szacunku dla ludzi


Nie licz na to że przejdzie gdyż wiąże się to z $ dla fuszy a skąd Panie mają wziąć kasę jak na nadgodziny nie ma a co dopiero reszta ??
Odpowiedz
Ludzie,przestańcie siać ferment.Dostaniemy 500 zł podwyżki prędzej czy później,to tylko kwestia czasu.Niech żyje służba więźniom.
Odpowiedz
Ja się zapytam admina gdzie te zaległe awanse na stanowiskach bo ponoć DG napisał że wszyscy f-sze spełniający warunki do awansu na dzień 31.12.19r. otrzymają te awanse do 31.01.2020r. Styczeń miną, a ja dalej jak starszym strażnikiem latałem to latam i nie tylko ja mam tak w swojej jednostce. Czy coś w tej kwestii było poruszane na tej sławnej odprawie pod koniec stycznia???
Odpowiedz
Ja się zapytam admina gdzie te zaległe awanse na stanowiskach bo ponoć DG napisał że wszyscy f-sze spełniający warunki do awansu na dzień 31.12.19r. otrzymają te awanse do 31.01.2020r. Styczeń miną, a ja dalej jak starszym strażnikiem latałem to latam i nie tylko ja mam tak w swojej jednostce. Czy coś w tej kwestii było poruszane na tej sławnej odprawie pod koniec stycznia???
Odpowiedz
(01-02-2020, 1:09 )obserwer napisał(a):
(31-01-2020, 14:01 )lew napisał(a):
(31-01-2020, 9:08 )Sprawiedliwy666 napisał(a):
(30-01-2020, 21:35 )obserwer napisał(a):
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolego co ty tu piszesz za pierdoly jakieś?! My tu o konkretach a Ty jakieś swoje żale - dyrdymały wylewasz. U mnie w Zakładzie i w wielu innych też są małżeństwa i problemu nikt nie ma. Widać że jesteś malkontentem i do tego dorzucasz tematy z innych zakładów,- szczerze to frajerskie zachowanie! Nie pomyślałeś że ktoś zwyczajnie na to zasłużył w przeciwieństwie do Ciebie? Jak jesteś nieudacznikiem to miej pretensje do siebie samego. Widać że się nie nadajesz do tej służby bo byś sprzedał wszystkich tylko żeby Tobie było dobrze, jesteś żałosny, to przez takich jak Ty w służbie jest beznadziejnie.! Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać.
Pozdro dla wszystkich rozsądnych. Stajnia z Mazowieckiego!! Oby było po naszej myśli Nara!!

Uderz w stół a nożyce się odezwą !!!!!

Gdyby w COSSW w Kaliszu nie dopuszczono do tego by małżeństwo wydawało środki publiczne (kierownik DKw i specjalistka ds inwestycji na celowo wyłączonym z DKw samodzielnym stanowisku to mąż i żona) to może nie poszło by 369 tysięcy złotych zamiast max 65 tys. złotych na jakiś durny tor przeszkód, który nie jest używany.
Co się stało z różnicą? To tylko trzysta

Małżeństwa obsiadły tą instytucję jak pszczoły miód. A tak sobie myślę.  Czy awanse małżeństw na kierownicze stanowiska są przypadkowe i wynikają z wielkiej, niezgłębionej wiedzy sztuki więziennej czy powinny być poprostu prześwietlone przez CBA pod kątem przepływu złotych dukatów ??????????
W SW roi się od półgłówków, najgorsze jest jednak to, że oni awansują na stanowiska kierownicze i dyrektorzy na to pozwalają. Sam z perspektywy dość dlugiego  już czasu stwierdzam to...z pełną odpowiedzialnosciaWink promowanie tych miernot sprawia, że ludzie, którzy są lepsi ze służby odchodza, bo nie mogą na to patrzec
Odpowiedz
Ustawa dezubekizacyjna??? Ważniejsza niż projekt ustawy SW? Jaja sobie Państwo robicie.
No ludzie.....troche szacunku dla ludzi
Odpowiedz
(01-02-2020, 13:36 )Szeregowy napisał(a): Panie Czesławie, skoro ponoć czyta Pan to co się wpisuje na Księdze Gości! Jakie zagadnienia były poruszane na ostatnim spotkaniu w Popowie w dniach 28-30 stycznia?czy Cała trójca co siedzi obo siebie nadal tkwi przy swoim stanowisku w sprawie podwyżek i nadgodzin?
Panie adminie, dlaczego nie są podawane pełne informacje ze spotkania? i kiedy będzie to ,,w późniejszym terminie"?
daj spokój.....popatrz na te zdjęcia. Tam życia w ogóle nie ma.
Odpowiedz
(31-01-2020, 20:25 )HugoBoss napisał(a): Admin!!! Przestań pierdoły wstawiać na stronę. Jakieś ustawa, jakieś interwencje.... A kogo to.... obchodzi? Jeśli nie będzie chętnych do pracy to sensej Kuświk nie będzie miał co pokazywać. Do rzeczy Adminie w sprawie podwyżek. Najpierw sprawy aktualne potem fakultatywne.

Najbardziej obchodzi to senseia Kuświka, który potrafi się przykleić do każdego bez honoru.
Wcześniej opluwał związki a teraz się poklepują po pleckach.
Odpowiedz
Jak to dobrze że umiemy się bić, przepraszam stosować środki przymusu bezpośredniego, tylko osadzony brzęknie cię w beret i będzie spokojny i broń Boże go dotknąć to już masz naszych mądrych na karku i prokuratora za przekroczenie uprawnień. I nasi przełożeni pierwsi cię kopną w zad. Po co te szopki, nie ma faxu w którym gad nie jest napadnięty. Od kilku lat nie ma przepisu dokrecajacego śrubę osadzonym, na nawet nie można egzekwować przepisów bo specjaliści pytają dlaczego jest taka interpretacja i czy to nie jest na niekorzyść osadzonego a nas już szukają przed wejściem i przed wyjściem z fabryki. Pozdrawiam tych co na służbie, przed i po. Spokoju!
Odpowiedz
Nie ma informacji w sprawie podwyzek bo wiedza ze ze  sa sa przychylne funkcjonariuszom i sprawdzaja nastroje ludzi w jednostkach czy to jeb*nie czy nie i posypia sie sie masowe zwolnienia.
Odpowiedz
(01-02-2020, 1:54 )obserwer napisał(a): Proszę Państwa, Wielka Brytania opuściła szeregi Komunistycznej Unii Europejskiej !!!!
Brak słów na Ciebie a zarazem mi Ciebie żal. Widać, że jesteś PISiorem z krwi i kości. Bardzo źle się stało, że opuściła Sad mam tylko nadzieję, że Polski nie wyrzucą z Unii za łamanie praworządności bo wtedy tutaj tylko wszystko zaorać i zbliżyć się na wschód. Zobacz człowieku ile ta Unia nam pomogła i ile pieniędzy wpłynęło z jej budżetu do naszego kraju. Niestety nie jesteś zbyt ogarnięty żeby to zrozumieć Sad nie pozdrawiam
Odpowiedz
Panie Czesławie, skoro ponoć czyta Pan to co się wpisuje na Księdze Gości! Jakie zagadnienia były poruszane na ostatnim spotkaniu w Popowie w dniach 28-30 stycznia?czy Cała trójca co siedzi obo siebie nadal tkwi przy swoim stanowisku w sprawie podwyżek i nadgodzin?
Panie adminie, dlaczego nie są podawane pełne informacje ze spotkania? i kiedy będzie to ,,w późniejszym terminie"?
Odpowiedz
(01-02-2020, 9:54 )Administrator napisał(a):
(31-01-2020, 20:25 )HugoBoss napisał(a): Admin!!! Przestań pierdoły wstawiać na stronę. Jakieś ustawa, jakieś interwencje.... A kogo to.... obchodzi? Jeśli nie będzie chętnych do pracy to sensej Kuświk nie będzie miał co pokazywać. Do rzeczy Adminie w sprawie podwyżek. Najpierw sprawy aktualne potem fakultatywne.

Z miłą chęcią odpowiedziałbym Panu, kogo to nie interesuje...? Ale złamałbym regulamin.

Indolencja upodobań nie może narzucać innym tego że w czasach tak ciężkiej pracy znajdują się tacy którzy robią coś z czym sie nie wiaże stała pogoń za pieniądzem, wbrew pozorom gros młodych f-szy zaczyna interesować się tym by być dobrym praktykiem np w interwencji, i to jest bardzo ważne że organizuje się takie imprezy!!! Jak ja bym chciał mieć po swojej stronie tak dobrze wyszkolonych f-szy jak 10 dan w stanie spoczynku M.K ppłk z resztą, ten kto miał okazje nie raz interweniować w celi lub poza nią to wie jak to się wtedy przydaje
Odpowiedz
(31-01-2020, 20:25 )HugoBoss napisał(a): Admin!!! Przestań pierdoły wstawiać na stronę. Jakieś ustawa, jakieś interwencje.... A kogo to.... obchodzi? Jeśli nie będzie chętnych do pracy to sensej Kuświk nie będzie miał co pokazywać. Do rzeczy Adminie w sprawie podwyżek. Najpierw sprawy aktualne potem fakultatywne.

Z miłą chęcią odpowiedziałbym Panu, kogo to nie interesuje...? Ale złamałbym regulamin.
Odpowiedz
Proszę Państwa, Wielka Brytania opuściła szeregi Komunistycznej Unii Europejskiej !!!!
Odpowiedz
(31-01-2020, 14:01 )lew napisał(a):
(31-01-2020, 9:08 )Sprawiedliwy666 napisał(a):
(30-01-2020, 21:35 )obserwer napisał(a):
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolego co ty tu piszesz za pierdoly jakieś?! My tu o konkretach a Ty jakieś swoje żale - dyrdymały wylewasz. U mnie w Zakładzie i w wielu innych też są małżeństwa i problemu nikt nie ma. Widać że jesteś malkontentem i do tego dorzucasz tematy z innych zakładów,- szczerze to frajerskie zachowanie! Nie pomyślałeś że ktoś zwyczajnie na to zasłużył w przeciwieństwie do Ciebie? Jak jesteś nieudacznikiem to miej pretensje do siebie samego. Widać że się nie nadajesz do tej służby bo byś sprzedał wszystkich tylko żeby Tobie było dobrze, jesteś żałosny, to przez takich jak Ty w służbie jest beznadziejnie.! Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać.
Pozdro dla wszystkich rozsądnych. Stajnia z Mazowieckiego!! Oby było po naszej myśli Nara!!

Uderz w stół a nożyce się odezwą !!!!!

Gdyby w COSSW w Kaliszu nie dopuszczono do tego by małżeństwo wydawało środki publiczne (kierownik DKw i specjalistka ds inwestycji na celowo wyłączonym z DKw samodzielnym stanowisku to mąż i żona) to może nie poszło by 369 tysięcy złotych zamiast max 65 tys. złotych na jakiś durny tor przeszkód, który nie jest używany.
Co się stało z różnicą? To tylko trzysta

Małżeństwa obsiadły tą instytucję jak pszczoły miód. A tak sobie myślę.  Czy awanse małżeństw na kierownicze stanowiska są przypadkowe i wynikają z wielkiej, niezgłębionej wiedzy sztuki więziennej czy powinny być poprostu prześwietlone przez CBA pod kątem przepływu złotych dukatów ??????????
Odpowiedz
Admin!!! Przestań pierdoły wstawiać na stronę. Jakieś ustawa, jakieś interwencje.... A kogo to.... obchodzi? Jeśli nie będzie chętnych do pracy to sensej Kuświk nie będzie miał co pokazywać. Do rzeczy Adminie w sprawie podwyżek. Najpierw sprawy aktualne potem fakultatywne.
Odpowiedz
A ja się obawiam jednego, myślę że granie na zwłokę z podwyżkami jest celowe, choćby dlatego, ze te ilości nadgodzin do wyplacenie przerosła wyobraźnię,, rządzących,, SW. Gdyż zapewne byli informowani że wszystko jest dobrze. Jeśli np skończy się w sądzie to tylko odwlecze w czasie wyplacenie podwyżek a też nie jestem pewien czy jest tak, że jeśli nie wyplaca do czerwca to od lipca owszem ale bez wyrownania. Jak ktoś wie proszę o sprostowanie. Kolejna kwestia - czas oburzenia, flustracji wg mnie dopiero nadejdzie, jak w tym roku czy przyszłym odejdzie największy rzut emerytów i nie będzie komu robić!!! Nie ma chętnych to tej służby, nikt o tym nie myśli że jak starzy odejdą to jakość pracy spadnie a i ci co zostaną dołoży się im więcej obowiązków a przecież już tak jest przez te bzdurne likwidowanie stanowisk czy posterunkow jak np jeden doprowadzający mniej czy absurd ściągnięcie oddziałowych z pawilonu na noc, mistrzostwo świata do czasu aż się coś w nocy poważnego stanie.
Odpowiedz
/Prezydent Azerbejdżanu Ilham Alijew powołał we wtorek swoją małżonkę Mehriban na urząd pierwszego wiceprezydenta kraju. Dekret w tej sprawie opublikowano na oficjalnej stronie internetowej głowy państwa./

Tak proszę Państwa kwitnie nepotyzm w postsowieckich krajach. Przecież to co dzieje się w SW to nic innego jak obrzydliwa kontynuacja sowieckich metod opanowywania administracyjnych struktur Państwa. Odszedłem z SW po 28 latach. Przez ten cały okres widziałem jak wzajemnie się oplatująca nepotyczna tkanka nowotworową zamiata pod dywan swoje przekręty. Minęło już prawie 30 lat. Nic się nie zmieniło. Panie Dyrektorze Generalny. Odmalował Pan ubeckiego trupa na wzór technik plastycznych utrzymujących wygląd Lenina w mauzoleum. A takie stwarzał Pan świetne wrażenie jak jeżdżąc po jednostkach OISW Rzeszów zapewniał Pan o nadchodzących czasach ,że praca w dziale ochrony będzie szczególnie dobrze wynagradzana finansowo. Wówczas uwierzyliśmy Panu. Komentowaliśmy- nareszcie coś się zmieni. Nadszedł Ten co Naszą ciężką harówkę doceni. Pan Nas oszukał Panie Dyrektorze Generalny. Nieładnie !!!!!!!!!?
Odpowiedz
Jak przyszedłem w 98 było takie bezrobocie w kraju ze ze mna przychodzili chłopaki na poziomie.Wtedy nawet administracja trzymała klase,to byli ludzie po dobrych dziennych studiach.Był wzajemny szacunek.A najwiekszy już szacun to mieli oddziałowi.Hej małolaty co tak teraz siè kłócicie ze sobą,ze starych śmiejecie(jeszcze)-idzcie do kina na Psy.To mozè was obudzi.Ale wątpie...ŻEGNAM SW.
Odpowiedz
Odprawa w OSSW w Popowie. 28-30 styczeń. To są dwa dni jak umiem liczyć. I co się dowiedzieliście moi drodzy ? Na stronie związku że nagrody roczne będą wypłacone i że pomoc finansowa się kula dobrze. Całe dwa dni odprawy. Reszta informacji w pozniejszym terminie :-)
Boże widzisz i nie grzmisz.
Odpowiedz
(31-01-2020, 11:18 )obserwer napisał(a):
(31-01-2020, 9:08 )Sprawiedliwy666 napisał(a):
(30-01-2020, 21:35 )obserwer napisał(a):
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolego co ty tu piszesz za pierdoly jakieś?! My tu o konkretach a Ty jakieś swoje żale - dyrdymały wylewasz. U mnie w Zakładzie i w wielu innych też są małżeństwa i problemu nikt nie ma. Widać że jesteś malkontentem i do tego dorzucasz tematy z innych zakładów,- szczerze to frajerskie zachowanie! Nie pomyślałeś że ktoś zwyczajnie na to zasłużył w przeciwieństwie do Ciebie? Jak jesteś nieudacznikiem to miej pretensje do siebie samego. Widać że się nie nadajesz do tej służby bo byś sprzedał wszystkich tylko żeby Tobie było dobrze, jesteś żałosny, to przez takich jak Ty w służbie jest beznadziejnie.! Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać.
Pozdro dla wszystkich rozsądnych. Stajnia z Mazowieckiego!! Oby było po naszej myśli Nara!!



Odpowiem za hr. Fredro " Istna lura, panie bracie, Cóż, lepszego tu nie macie?". Jak to miło gaworzyć z potomkiem ubeckich dynastii lub spadkiem po nepotycznych układzikach. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Drogi Kolego, Jeśli oczywiście wyrażasz zgodę abym tak Ciebie określał. W sferze publicznej nepotyzm jest swego rodzaju patologią.  Gdy o obsadzaniu stanowisk decydują kompetencje, nie zaś pochodzenie czy pokrewieństwo, to zatrudnianie członków rodziny (a także przyjaciół) może budzić podejrzenia co do tego, czy rzeczywiście o ich wyborze zdecydowały walory merytoryczne. Wątpliwości biorą się stąd, że – po pierwsze, w wielu wypadkach trudno jest obiektywnie ocenić kompetencje bliskiej osoby, a po drugie – rodzinę często łączą więzy ekonomiczne (zarówno formalne, jak i nieformalne), więc decydent może odnosić – pośrednie – korzyści finansowe. Zastrzeżenia budzi przede wszystkim zatrudnianie i współpraca z rodziną podejmowana przez osoby dysponujące pieniędzmi publicznymi. Prywatny przedsiębiorca przyjmujący do pracy członka rodziny ryzykuje własny majątek, natomiast osoba na stanowisku kierowniczym w instytucji publicznej nie ponosi takiego ryzyka. Ponadto czy ja kłamię. Proszę zajrzeć do ZK Medyka. Proszę zlostrować ZK Przemyśl. Wszystko jest do sprawdzenia. Być może Pan Generał widząc jakie ma Kadry całkowicei Nas bagatelizuje. Szanowny Kolega jest tego wzorcowym dowodem. Choćby zwrot " Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać. ". Pomijąjąc treść i formię, tekst roi się błędów stylistycznych. Czy Waszmość  Pan zdawał egzamin dojrzałości w Polskiej czy sowieckiej duraczówce ? Ale mniejsza z tym. Ponieważ mam inne ciekawsze zajęcia niż konwersacja z osobą, która nie potrafi trzymać pewnego poziomu dyskursu, kończę go. Kończę, jak rozpoczynałem za hr. Fredro " Niech cię czarci chwycą Z taką pustą mózgownicą!"Mocium panie" - cymbał pisze! Gorąco pozdrawiam. Emeryt. 

A co tu robi emeryt ?? Czyżby za dużo wolnego czasu?? Wink
Odpowiedz
(31-01-2020, 9:50 )HugoBoss napisał(a): Adminie co dalej w kwestii podwyżek? Minął ponad tydzień od spotkania i nie ma żadnych innych informacji? Przydała by się jakaś informacja w tej sprawie.

Nie piszą by nas nie denerwować  Angry bo jak pójdzie po myśli CZ to pewnie ludziska się zbuntuja i pójdą masowo na L-4.
Odpowiedz
(31-01-2020, 9:08 )Sprawiedliwy666 napisał(a):
(30-01-2020, 21:35 )obserwer napisał(a):
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolego co ty tu piszesz za pierdoly jakieś?! My tu o konkretach a Ty jakieś swoje żale - dyrdymały wylewasz. U mnie w Zakładzie i w wielu innych też są małżeństwa i problemu nikt nie ma. Widać że jesteś malkontentem i do tego dorzucasz tematy z innych zakładów,- szczerze to frajerskie zachowanie! Nie pomyślałeś że ktoś zwyczajnie na to zasłużył w przeciwieństwie do Ciebie? Jak jesteś nieudacznikiem to miej pretensje do siebie samego. Widać że się nie nadajesz do tej służby bo byś sprzedał wszystkich tylko żeby Tobie było dobrze, jesteś żałosny, to przez takich jak Ty w służbie jest beznadziejnie.! Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać.
Pozdro dla wszystkich rozsądnych. Stajnia z Mazowieckiego!! Oby było po naszej myśli Nara!!

Uderz w stół a nożyce się odezwą !!!!!

Gdyby w COSSW w Kaliszu nie dopuszczono do tego by małżeństwo wydawało środki publiczne (kierownik DKw i specjalistka ds inwestycji na celowo wyłączonym z DKw samodzielnym stanowisku to mąż i żona) to może nie poszło by 369 tysięcy złotych zamiast max 65 tys. złotych na jakiś durny tor przeszkód, który nie jest używany.
Co się stało z różnicą? To tylko trzysta
Odpowiedz
(31-01-2020, 9:08 )Sprawiedliwy666 napisał(a):
(30-01-2020, 21:35 )obserwer napisał(a):
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolego co ty tu piszesz za pierdoly jakieś?! My tu o konkretach a Ty jakieś swoje żale - dyrdymały wylewasz. U mnie w Zakładzie i w wielu innych też są małżeństwa i problemu nikt nie ma. Widać że jesteś malkontentem i do tego dorzucasz tematy z innych zakładów,- szczerze to frajerskie zachowanie! Nie pomyślałeś że ktoś zwyczajnie na to zasłużył w przeciwieństwie do Ciebie? Jak jesteś nieudacznikiem to miej pretensje do siebie samego. Widać że się nie nadajesz do tej służby bo byś sprzedał wszystkich tylko żeby Tobie było dobrze, jesteś żałosny, to przez takich jak Ty w służbie jest beznadziejnie.! Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać.
Pozdro dla wszystkich rozsądnych. Stajnia z Mazowieckiego!! Oby było po naszej myśli Nara!!



Odpowiem za hr. Fredro " Istna lura, panie bracie, Cóż, lepszego tu nie macie?". Jak to miło gaworzyć z potomkiem ubeckich dynastii lub spadkiem po nepotycznych układzikach. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Drogi Kolego, Jeśli oczywiście wyrażasz zgodę abym tak Ciebie określał. W sferze publicznej nepotyzm jest swego rodzaju patologią.  Gdy o obsadzaniu stanowisk decydują kompetencje, nie zaś pochodzenie czy pokrewieństwo, to zatrudnianie członków rodziny (a także przyjaciół) może budzić podejrzenia co do tego, czy rzeczywiście o ich wyborze zdecydowały walory merytoryczne. Wątpliwości biorą się stąd, że – po pierwsze, w wielu wypadkach trudno jest obiektywnie ocenić kompetencje bliskiej osoby, a po drugie – rodzinę często łączą więzy ekonomiczne (zarówno formalne, jak i nieformalne), więc decydent może odnosić – pośrednie – korzyści finansowe. Zastrzeżenia budzi przede wszystkim zatrudnianie i współpraca z rodziną podejmowana przez osoby dysponujące pieniędzmi publicznymi. Prywatny przedsiębiorca przyjmujący do pracy członka rodziny ryzykuje własny majątek, natomiast osoba na stanowisku kierowniczym w instytucji publicznej nie ponosi takiego ryzyka. Ponadto czy ja kłamię. Proszę zajrzeć do ZK Medyka. Proszę zlostrować ZK Przemyśl. Wszystko jest do sprawdzenia. Być może Pan Generał widząc jakie ma Kadry całkowicei Nas bagatelizuje. Szanowny Kolega jest tego wzorcowym dowodem. Choćby zwrot " Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać. ". Pomijąjąc treść i formię, tekst roi się błędów stylistycznych. Czy Waszmość  Pan zdawał egzamin dojrzałości w Polskiej czy sowieckiej duraczówce ? Ale mniejsza z tym. Ponieważ mam inne ciekawsze zajęcia niż konwersacja z osobą, która nie potrafi trzymać pewnego poziomu dyskursu, kończę go. Kończę, jak rozpoczynałem za hr. Fredro " Niech cię czarci chwycą Z taką pustą mózgownicą!"Mocium panie" - cymbał pisze! Gorąco pozdrawiam. Emeryt. 
Odpowiedz
Czytając wasze wypowiedzi nasuwa mi się jeden wniosek.
Odpowiedz
Adminie co dalej w kwestii podwyżek? Minął ponad tydzień od spotkania i nie ma żadnych innych informacji? Przydała by się jakaś informacja w tej sprawie.
Odpowiedz
Czy Administrator ma jakieś informacje po spotkaniu Pana Tuły z ministrem Wójcikiem???
Odpowiedz
Kolego. W stajni Mazowieckiego zawsze śmierdziało i rodziły się pokolenia, którego Ty jesteś zapewne przedstawicielem. To właśnie taki sposób myślenia przyczynia się do upadku tej formacji. Nepotyzm, układy, układziki. Zapewne jesteś plecakiem jakiegoś czerwonego dygnitarza co to emeryturkę powinien mieć wypłacaną z Moskwy. Zabolało Panie Kolego. Zabolała prawda. Wcale się nie dziwię. A w domyśle obelżywe zwroty zostaw sobie dla swoich co to Wigilię Bożego Narodzenia mylą z Wigilią Wielkiej Nocy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
(30-01-2020, 21:35 )obserwer napisał(a):
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolego co ty tu piszesz za pierdoly jakieś?! My tu o konkretach a Ty jakieś swoje żale - dyrdymały wylewasz. U mnie w Zakładzie i w wielu innych też są małżeństwa i problemu nikt nie ma. Widać że jesteś malkontentem i do tego dorzucasz tematy z innych zakładów,- szczerze to frajerskie zachowanie! Nie pomyślałeś że ktoś zwyczajnie na to zasłużył w przeciwieństwie do Ciebie? Jak jesteś nieudacznikiem to miej pretensje do siebie samego. Widać że się nie nadajesz do tej służby bo byś sprzedał wszystkich tylko żeby Tobie było dobrze, jesteś żałosny, to przez takich jak Ty w służbie jest beznadziejnie.! Je.pnij się w głowę i pomyśl o zmianie zawodu! I nie pisz więcej bo aż żal czytać.
Pozdro dla wszystkich rozsądnych. Stajnia z Mazowieckiego!! Oby było po naszej myśli Nara!!
Odpowiedz
Ciemne chmury nadchodzą! Koniec z Wami CZ-tami ! Niszczycie nas...i zniszczycie sie sami ! Nie do zobaczenia pasibrzuchy!
Odpowiedz
(30-01-2020, 21:35 )obserwer napisał(a):
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to pięknie..
Odpowiedz
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Kolego, jakie spotkania ? Zobacz jaki jest stan rzeczy w ZK Medyka !!!!!! Kto jest GK, a kto jest za-cą KDO = małżeństwo. Kto jest KDP, a kto jest oficerem d/s informacji niejawnych = małżeństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!

A ZK Przemyśl. Kandydat na Dyrektora to były synek wojskowego z PRL .PATOLOGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
(30-01-2020, 8:37 )Ciastko napisał(a):
(29-01-2020, 23:05 )Proskent napisał(a): Na pewno przeczytaja Twoj post i podadza sie do dymisji. A tak serio skoro ta służba kopie w dup* to po prostu chlopie siedz w domu i sie lecz. Dbaj o zdrowie niech tam sie wysilaja wyzej jak za Twoj etat podmienic czlowieka. Blokowac etaty siedzac w domu az do emerytury tyle w temacie. Wydoic na maksa i odejsc
Najlepiej włazić im w cztery litery widzę, że najlepiej to potrafisz.


Roznimy sie tym ze za juz siedze na el quatro do samej emerytury a Ty kolego odbierasz ich telefony jak pacholek. Czytaj ze zrozumieniem bo w drugiej czesci zdania jest napisane co trzeba robicWink
[/quote]
Jak chcesz żeby ktoś inny zrozumiał co piszesz to pisz stylistycznie. Tyle z mojej strony.
Odpowiedz
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........
No jak znowu będzie miła atmosfera rozmowy i nic poza tym .Jak CZSW wraz z Dyrektorami chce mieć szacunek u swoich podwładnych w jednostkach ?Wszyscy ze świecznika SW wraz z Ministerstwem traktują nas  zwykłych funkcjonariuszy jak barany, a wiecie czemu ,bo na to pozwalamy.Ileż ta sytuacja z  sposobem naliczenia podwyżek i naszych wypracowanych nadgodzin będzie się ciągnąć ?Nasze związki tylko  spotkania ,spotkania i opisy atmosfery na nich,a gdzie jakieś konkrety.Trzeba coś w końcu zacząć działać. Co Panie Tuła nie widać  podwójnych standardów w SW?Czy  przepisy prawne restrykcyjne są dla całej naszej służby czy tylko dla funkcjonariuszy w jednostkach podstawowych. CZSW ŁAMIE nagminnie prawo!!!!!!!
Odpowiedz
Nie poruszam tematu podwyżek a całokształtu myślenia naszej służby więziennej. Jestem pracownikiem cywilnym służby zdrowia pracuje w Zakładzie Karnym od 5 lat. Na codzień mam do czynienia z różnymi przypadkami, nie jest to łatwa ani przyjemna praca ( uciążliwi osadzeni kontakt z krwią hiv, hcv, świerzb,wszy, pluskwy, naciąganie na przerwy w karze ze względów zdrowotnych itd itd ), ale mobilizująca do czynienia czegoś lepszego. Od kilku lat próbuje prowadzić rozmowy z kierownictwem na temat etatu mundurowego co dla nich jest tematem obalenia muru berlińskiego. Jestem osobą młodą, pracowitą i nigdy nie stwarzam problemów, co może świadczyć fakt iż przez 3 lata pracowałam na umowę zlecenie, od początku byłam obarczana największa ilością obowiązków później zlitowali się i jakoś udało się uzyskać normalny etat w ramach umowy o prace bo ileż można pracować bez urlopu .... ale to nie ważne przejdę do konsensus wypowiedzi w przeciągu tych 5 lat co staram się o etat mundurowy w sekretariacie zatrudniono niemalże 3 dziewczyny które w bardzo szybkim tempie awansowały na funkcjonariusza bez wykształcenia niejednokrotnie starsze, mniej wydajne . Wnioski proszę samemu wyciągnąć . Dziękuje pozdrawiam . Ps ten kto wymyślił pomysł na ucywilnianie służby zdrowia ten chyba do końca tego dobrze nie przemyślał , proszę spojrzeć pod lupę co dzieje się w administracjach naszej służby więziennej .
Odpowiedz
Nie dziwi mnie bicie piany, załoga jest niezadowolona. Jak zwykle późno podwyżka i jeszcze jakieś dyskusje na jej temat. Widze jednak, że trudno jest zaakceptować fakt, że strona związkowa  coś robi...  a robi i działa na korzyść funkcjonariusza, bo bez związku strona służbowa zrobiła by co chciała. A nawoływanie do L4 i wymuszanie by strona związkowa zachęcała do takiej formy protestu było by strzałem w kolano dla związku...
Dopisuje się do pytania andrzejsw w sprawie informacji o spotkaniu.
Odpowiedz
(30-01-2020, 14:42 )andzejsw napisał(a): Witam.......... dziś tj 30.01.2020 spotkanie w stolicy P. Tuły z Min. Wójcikiem odnośnie podwyżek w 2020 ..... ciekawe co ustalą / proszę admina , żeby przekazał jakiekolwiek informację po spotkaniu .........

Pewnie CZ będzie chciał zabrać kasę na awanse abo dla pielęgniarek.  Angry Angry Angry
Odpowiedz
Nie wiem jak wy ale ja czuje sie oszukany.Głosowalem na nich,bronilem wsród rodziny i znajomych.Nie czujecie siè wystawieni?Chociaz teraz to nawet niewiadomo czy on sà za nami czy przeciw.Wiadomo ze przeciw nam jest ****
Odpowiedz
(29-01-2020, 16:11 )Dziambdzia napisał(a): Więzienny "Frog" nabroił i nic bo jest zastępcą DG to go w służbie nikt nie rozliczył,nie zawiesił, jeszcze ma za durniów wszystkich innych, nawet sobie koledzy nie wyobrażają jak nazywani są przez "fabrykantów" CZSW f-sze z małych jednostek, jak można być tak podłym ignorantem!!!


"JACEK MUSI ODEJŚĆ!!!"
Odpowiedz