(06-07-2023, 12:25 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(06-07-2023, 7:57 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(05-07-2023, 15:18 )Kamil napisał(a): KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...

Tak w ramach sprostowania, osobiście uważam, że to właśnie osobom ubogim i wywodzącym się z ubóstwa, pasują pieniążki jakie oferuje ta służba. Ludzie, którzy pracują w SW, a są życiowo poukładani najczęściej zauważają, jakie ochłapy się tu dostaje. Z mojego doświadczenia wiem, że najmniej narzekają Ci którym ta służba uratowała życie, bo jakby im wujek nie załatwił roboty, to by teraz zamiatali biedronkę. I możesz mi wierzyć śmieszny Kamilku, że gdyby nie ludzie, którzy starają się wywalczyć jakieś większe uposażenia dla funkcjonariuszy, to byś teraz pracował za miskę ryżu, choć sądzę, że ryż dla ciebie to kawior. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących funkcjonariuszy. Trzymajcie się.

I ot cała prawda. Całkowicie zgadzam się z kolegą.
Co za żałosny typ. Chłoptaś z dobrego bogatego domu siedzi w służbie za marne grosze bo mu sie nudzi. Funkcjonariuszu11 powiedział bym ci kilka słów od siebie ale admin nie pusci. Nie zazdroszcze chłopakom którzy mają cię w dziale. Nygus i roszczeniowiec. Fuj.
Odpowiedz
(06-07-2023, 12:25 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(06-07-2023, 7:57 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(05-07-2023, 15:18 )Kamil napisał(a): KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...

Tak w ramach sprostowania, osobiście uważam, że to właśnie osobom ubogim i wywodzącym się z ubóstwa, pasują pieniążki jakie oferuje ta służba. Ludzie, którzy pracują w SW, a są życiowo poukładani najczęściej zauważają, jakie ochłapy się tu dostaje. Z mojego doświadczenia wiem, że najmniej narzekają Ci którym ta służba uratowała życie, bo jakby im wujek nie załatwił roboty, to by teraz zamiatali biedronkę. I możesz mi wierzyć śmieszny Kamilku, że gdyby nie ludzie, którzy starają się wywalczyć jakieś większe uposażenia dla funkcjonariuszy, to byś teraz pracował za miskę ryżu, choć sądzę, że ryż dla ciebie to kawior. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących funkcjonariuszy. Trzymajcie się.

I ot cała prawda. Całkowicie zgadzam się z kolegą.
Normalnie nie wierzę . Funkcjonariuszu11 , nie przyszło ci do głowy , że w SW są ludzie którzy uczciwie pracują i nie patrzą aby jątrzyć , knuć i patrzeć na łapy innych a jak im mało pensji to dorobią na boku bo korona z głowy im nie spadnie bo są pracowici ?? Nie to co "ty" wywodzący sie z dobrego domu , "ty" któremu kryminał życia nie uratował , "ty" który obrałeś sobie za misje walkę o wyższe wynagrodzenia tych którym kryminał życie uratował. Tak to "ty" pracujesz tu za gówniane pieniądze w imię lepszego jutra. Żałosny typ z "ciebie". Typowy bezmózgi "peowiec"
Odpowiedz
(06-07-2023, 14:49 )anielica2010 napisał(a):
(05-07-2023, 20:37 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a): [quote="Szef wszystkich szefów" pid='17871' dateline='1688533949']
Oczywiście podział na kategorie A i B jest niesprawiedliwy, gdyż roboty jest podobnie sporo w obu kategoriach. Natomiast powinien być utrzymany podział na kontakt bezpośredni i bez kontaktu. Pamiętajmy, że prócz swoich obowiązków mamy jeszcze wiele związanych z osadzonymi.

Jak kolego tak uważasz to proszę powiedz mi - czy funkcjonariusz administracji realizujący częściowo zadania ochronne (np. doprowadzanie, konwój, realizacja widzeń) powinien być zaliczany jako mający kontakt czy bez kontaktu?
Według mnie wszystkie podziały są niesprawiedliwe, bo:
1) wszyscy funkcjonariusze (bez względu na dział) realizują tą samą misję Służby Więziennej;
2) każdy ma kontakt z osadzonymi (różnica jest tylko w częstotliwości);
3) każdy składał to samo ślubowanie i na każdym ciążą te same zadania wynikające z ustawy o SW i KKW.

Nie ma lepszych czy gorszych funkcjonariuszy - kiedy w końcu co niektórzy na tej stronie ZROZUMIEJĄ ten fakt? Ochrona nie ma racji bytu bez kwatermistrzostwa, penitencjarny nie ma racji bytu bez finansowego, ewidencja nie ma racji bytu bez ochrony, itd. itp. W strukturze SW każdy dział ma swoje określone zadania ale wszyscy funkcjonariusze mają tą samą misję i jedni bez drugich nie będą w stanie realizować swoich zadań. Kiedy w końcu ludzie zrozumiecie, że zamiast się dzielić mamy ze sobą współpracować!!!
[/quote
Mądre słowa!!! Brawo.
Należałoby wapomniec o pracownikach cywilnych którzy mimo braku munduru swoją pracą również wspomagają misje SW.
Odpowiedz
(05-07-2023, 20:37 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a): [quote="Szef wszystkich szefów" pid='17871' dateline='1688533949']
Oczywiście podział na kategorie A i B jest niesprawiedliwy, gdyż roboty jest podobnie sporo w obu kategoriach. Natomiast powinien być utrzymany podział na kontakt bezpośredni i bez kontaktu. Pamiętajmy, że prócz swoich obowiązków mamy jeszcze wiele związanych z osadzonymi.

Jak kolego tak uważasz to proszę powiedz mi - czy funkcjonariusz administracji realizujący częściowo zadania ochronne (np. doprowadzanie, konwój, realizacja widzeń) powinien być zaliczany jako mający kontakt czy bez kontaktu?
Według mnie wszystkie podziały są niesprawiedliwe, bo:
1) wszyscy funkcjonariusze (bez względu na dział) realizują tą samą misję Służby Więziennej;
2) każdy ma kontakt z osadzonymi (różnica jest tylko w częstotliwości);
3) każdy składał to samo ślubowanie i na każdym ciążą te same zadania wynikające z ustawy o SW i KKW.

Nie ma lepszych czy gorszych funkcjonariuszy - kiedy w końcu co niektórzy na tej stronie ZROZUMIEJĄ ten fakt? Ochrona nie ma racji bytu bez kwatermistrzostwa, penitencjarny nie ma racji bytu bez finansowego, ewidencja nie ma racji bytu bez ochrony, itd. itp. W strukturze SW każdy dział ma swoje określone zadania ale wszyscy funkcjonariusze mają tą samą misję i jedni bez drugich nie będą w stanie realizować swoich zadań. Kiedy w końcu ludzie zrozumiecie, że zamiast się dzielić mamy ze sobą współpracować!!!
[/quote
Mądre słowa!!! Brawo.
Należałoby wapomniec o pracownikach cywilnych którzy mimo braku munduru swoją pracą również wspomagają misje SW.
Odpowiedz
(05-07-2023, 18:09 )Szczęśliwy napisał(a):
(05-07-2023, 13:33 )Klawisz@ napisał(a): Kiedy skończy się to dziadostwo i zaczną płacić za wykonywaną robotę ,a nie za to kto ile był na L4.. !!! Ludzie to już jest żałosne , ludzie mają po 2-3 dni zwolnienia,ale są dyspozycyjni na każde zawołanie a i tak dostaną mniej . Chory system w służbie . Te związki to się nadają do pchania karuzeli . Jedni i drudzy do wymiany .
Do wymiany to jesteś Ty haha zapraszam do innej pracy gdzie będziesz mógł iść na L 4 i za to jeszcze dostaniesz dodatkową premię za chorowanie hihi Brawo Ty. Mam propozycję, możesz przyjąć się do Wesołego Miasteczka i będziesz pchał karuzele przez 12 godzin, wymarzona praca dla Ciebie ???

Tak się składa nieszczęśliwy , że ludzie pracujący nie w sw ,nawet gdy chorują to dostają nagrody dużo wyższe niż u nas nie chorując. Płacą nagrody za pracę a nie za kilkudniowe L4 ucinają .
Widac że mało wiesz o innej pracy , i lubisz być oszukiwany na wszystkie strony . W ogóle to oddaj wypłatę i rób za darmo . pozdrawiam 
Odpowiedz
(06-07-2023, 7:57 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(05-07-2023, 15:18 )Kamil napisał(a): KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...

Tak w ramach sprostowania, osobiście uważam, że to właśnie osobom ubogim i wywodzącym się z ubóstwa, pasują pieniążki jakie oferuje ta służba. Ludzie, którzy pracują w SW, a są życiowo poukładani najczęściej zauważają, jakie ochłapy się tu dostaje. Z mojego doświadczenia wiem, że najmniej narzekają Ci którym ta służba uratowała życie, bo jakby im wujek nie załatwił roboty, to by teraz zamiatali biedronkę. I możesz mi wierzyć śmieszny Kamilku, że gdyby nie ludzie, którzy starają się wywalczyć jakieś większe uposażenia dla funkcjonariuszy, to byś teraz pracował za miskę ryżu, choć sądzę, że ryż dla ciebie to kawior. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących funkcjonariuszy. Trzymajcie się.

I ot cała prawda. Całkowicie zgadzam się z kolegą.
Odpowiedz
(06-07-2023, 8:13 )Administrator napisał(a):
(05-07-2023, 20:52 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie administratorze spotkanie wczoraj i jakie decyzję?

Podczas spotkania strona służbowa przychyliła się wstępnie do większości postulatów zgłaszanych przez Związki Zawodowe. Pismo z postulatami można zobaczyć na stronie Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa pismo ws. nagród Do końca tygodnia mamy mieć odpowiedź, czy Minister Sprawiedliwości przychyli się do wspólnie wypracowanych zasad wypłacenia nagród uznaniowych funkcjonariuszom i pracownikom Służby Więziennej, które mają być wypłacone najpóźniej do 14 lipca 2023 r.

Dziękuję za odpowiedź, 

A kwestia dodatków czasowych, nie miały być wyplacone od lipca?
Odpowiedz
(05-07-2023, 20:52 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie administratorze spotkanie wczoraj i jakie decyzję?

Podczas spotkania strona służbowa przychyliła się wstępnie do większości postulatów zgłaszanych przez Związki Zawodowe. Pismo z postulatami można zobaczyć na stronie Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa pismo ws. nagród Do końca tygodnia mamy mieć odpowiedź, czy Minister Sprawiedliwości przychyli się do wspólnie wypracowanych zasad wypłacenia nagród uznaniowych funkcjonariuszom i pracownikom Służby Więziennej, które mają być wypłacone najpóźniej do 14 lipca 2023 r.
Odpowiedz
(05-07-2023, 15:18 )Kamil napisał(a): KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...

Sorki Kamil, nie zauważyłem że to nie był twój wpis, tylko Pana z dodatkowym chromosomem. Jeszcze raz przepraszam.
Odpowiedz
(05-07-2023, 15:18 )Kamil napisał(a): KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...

Tak w ramach sprostowania, osobiście uważam, że to właśnie osobom ubogim i wywodzącym się z ubóstwa, pasują pieniążki jakie oferuje ta służba. Ludzie, którzy pracują w SW, a są życiowo poukładani najczęściej zauważają, jakie ochłapy się tu dostaje. Z mojego doświadczenia wiem, że najmniej narzekają Ci którym ta służba uratowała życie, bo jakby im wujek nie załatwił roboty, to by teraz zamiatali biedronkę. I możesz mi wierzyć śmieszny Kamilku, że gdyby nie ludzie, którzy starają się wywalczyć jakieś większe uposażenia dla funkcjonariuszy, to byś teraz pracował za miskę ryżu, choć sądzę, że ryż dla ciebie to kawior. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących funkcjonariuszy. Trzymajcie się.
Odpowiedz
Czy ktoś ma jakieś informacje z wczorajszego spotkania?Kiedy będą to wypasione nagrody???
Odpowiedz
(05-07-2023, 15:18 )Kamil napisał(a): KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...
No dobra przykre ale prawdziwe w mundurówce nie dorobię się majątku ale czy to oznacza że gdzie indziej będą miał lepiej. Chyba nie bo na wszystko w tym świecie są ograniczenia coś trzeba robić żeby żyć ty uważasz że my marnujemy czas ale tak nie jest my dzięki temu że mamy taką pracę też możemy jakoś żyć.
Odpowiedz
Panie administratorze spotkanie wczoraj i jakie decyzję?
Odpowiedz
(05-07-2023, 6:12 )Szef wszystkich szefów napisał(a): Oczywiście podział na kategorie A i B jest niesprawiedliwy, gdyż roboty jest podobnie sporo w obu kategoriach. Natomiast powinien być utrzymany podział na kontakt bezpośredni i bez kontaktu. Pamiętajmy, że prócz swoich obowiązków mamy jeszcze wiele związanych z osadzonymi.

Jak kolego tak uważasz to proszę powiedz mi - czy funkcjonariusz administracji realizujący częściowo zadania ochronne (np. doprowadzanie, konwój, realizacja widzeń) powinien być zaliczany jako mający kontakt czy bez kontaktu?
Według mnie wszystkie podziały są niesprawiedliwe, bo:
1) wszyscy funkcjonariusze (bez względu na dział) realizują tą samą misję Służby Więziennej;
2) każdy ma kontakt z osadzonymi (różnica jest tylko w częstotliwości);
3) każdy składał to samo ślubowanie i na każdym ciążą te same zadania wynikające z ustawy o SW i KKW.

Nie ma lepszych czy gorszych funkcjonariuszy - kiedy w końcu co niektórzy na tej stronie ZROZUMIEJĄ ten fakt? Ochrona nie ma racji bytu bez kwatermistrzostwa, penitencjarny nie ma racji bytu bez finansowego, ewidencja nie ma racji bytu bez ochrony, itd. itp. W strukturze SW każdy dział ma swoje określone zadania ale wszyscy funkcjonariusze mają tą samą misję i jedni bez drugich nie będą w stanie realizować swoich zadań. Kiedy w końcu ludzie zrozumiecie, że zamiast się dzielić mamy ze sobą współpracować!!!
Odpowiedz
(05-07-2023, 10:41 )Pablo123 napisał(a):
(04-07-2023, 19:00 )orkidez napisał(a):
(04-07-2023, 8:47 )Pablo123 napisał(a):
(03-07-2023, 9:41 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Pablo123" pid='17849' dateline='1688193936']
Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
A no no w SDE
[/quote

Pracownicy cywilni ,,noszą" ubranie robocze.
A to nie mundur?

Leśnicy, górnicy i jeszcze pare innych noszą ,,mundur " a mundurówki nie dostają
Odpowiedz
(05-07-2023, 13:33 )Klawisz@ napisał(a): Kiedy skończy się to dziadostwo i zaczną płacić za wykonywaną robotę ,a nie za to kto ile był na L4.. !!! Ludzie to już jest żałosne , ludzie mają po 2-3 dni zwolnienia,ale są dyspozycyjni na każde zawołanie a i tak dostaną mniej . Chory system w służbie . Te związki to się nadają do pchania karuzeli . Jedni i drudzy do wymiany .
Do wymiany to jesteś Ty haha zapraszam do innej pracy gdzie będziesz mógł iść na L 4 i za to jeszcze dostaniesz dodatkową premię za chorowanie hihi Brawo Ty. Mam propozycję, możesz przyjąć się do Wesołego Miasteczka i będziesz pchał karuzele przez 12 godzin, wymarzona praca dla Ciebie ???
Odpowiedz
KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...
Odpowiedz
Kiedy skończy się to dziadostwo i zaczną płacić za wykonywaną robotę ,a nie za to kto ile był na L4.. !!! Ludzie to już jest żałosne , ludzie mają po 2-3 dni zwolnienia,ale są dyspozycyjni na każde zawołanie a i tak dostaną mniej . Chory system w służbie . Te związki to się nadają do pchania karuzeli . Jedni i drudzy do wymiany .
Odpowiedz
(04-07-2023, 19:00 )orkidez napisał(a):
(04-07-2023, 8:47 )Pablo123 napisał(a):
(03-07-2023, 9:41 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Pablo123" pid='17849' dateline='1688193936']
Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
A no no w SDE
[/quote

Pracownicy cywilni ,,noszą" ubranie robocze.
A to nie mundur?
Odpowiedz
Cała Polska daremnych forumowiczów, którym życie ratuje premia czeka na komunikat z wczorajszego spotkania. Czyżby wyznaczono kolejne spotkanie, ewentualnie nic nie zostało jak zwykle uwzględnione z propozycji ZG?
Odpowiedz
Oczywiście podział na kategorie A i B jest niesprawiedliwy, gdyż roboty jest podobnie sporo w obu kategoriach. Natomiast powinien być utrzymany podział na kontakt bezpośredni i bez kontaktu. Pamiętajmy, że prócz swoich obowiązków mamy jeszcze wiele związanych z osadzonymi.
Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę i czytam że związki są zatym żeby administracja miała tyle samo nagrody co ochrona..
Odpowiedz
(03-07-2023, 12:32 )Kamil napisał(a):
(01-07-2023, 10:38 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='17847' dateline='1688158602']
Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??

Jak długo jeszcze będziemy tu znosić tego osobnika?


To gość który robi za klauna na tym forum, do tego po stylu pisania jestem prawie pewien, że to nasz były pensjonaruisz. Ogólnie impreza bez pajaca to nie impreza, tak to traktuj.
KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah
Odpowiedz
(04-07-2023, 8:47 )Pablo123 napisał(a):
(03-07-2023, 9:41 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Pablo123" pid='17849' dateline='1688193936']
Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
A no no w SDE
[/quote

Pracownicy cywilni ,,noszą" ubranie robocze.
Odpowiedz
Czy związki analizowały stan wakatów z zeszłego roku i aktualnego? Po premiach widać, że przyszło mnóstwo funkcjonariuszy a w jednostce jest nas mniej niż rok temu. Tyramy od lutego za dwóch, każdy liczył na jakieś solidne premie a po tych pseudo-premiach morale sięgają dna
Odpowiedz
Mundurowa jest na mundur wyjściowy a takiego cywile nie noszą
Odpowiedz
(03-07-2023, 9:41 )nietakamllodafszka napisał(a):
(01-07-2023, 7:45 )Pablo123 napisał(a): Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
A no no w SDE
Odpowiedz
(02-07-2023, 5:02 )Jacek B napisał(a):
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być
To jest święto tylko dla  Jacka  Big Grin
Odpowiedz
(02-07-2023, 5:02 )Jacek B napisał(a):
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być

Podobno General miał 2 razy votum i stał się generałem inspektorem
Odpowiedz
(01-07-2023, 10:38 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='17847' dateline='1688158602']
Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??

Jak długo jeszcze będziemy tu znosić tego osobnika?


To gość który robi za klauna na tym forum, do tego po stylu pisania jestem prawie pewien, że to nasz były pensjonaruisz. Ogólnie impreza bez pajaca to nie impreza, tak to traktuj.
Odpowiedz
(21-05-2023, 8:28 )Administrator napisał(a):
(21-05-2023, 7:06 )nietakamllodafszka napisał(a): Panie administratorze czy wiadomo coś na temat dodatków czasowych?

Ustalenia są takie, że dodatki czasowe będą uruchamiane corocznie po podliczeniu środków finansowych z półrocza.

Czy coś w tej sprawie ruszyło?
Odpowiedz
(06-06-2023, 9:39 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym
Budżetówka chce 20% podwyżek jeszcze w tym roku, 500+ ma być zwaloryzowane o 60% żeby uwzględnić inflację. A gdzie nasze pensje?

Zarządzie nszzfipw czekamy kolejny tydzień.

Nie doczekamy się odpowiedzi
Odpowiedz
(02-07-2023, 5:02 )Jacek B napisał(a):
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być

Podwyżki czy dodatki czasowe? W jakiej kwocie i od kiedy?
Odpowiedz
(01-07-2023, 7:45 )Pablo123 napisał(a): Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
Odpowiedz
(01-07-2023, 18:38 )kapseleK napisał(a):
(01-07-2023, 5:17 )antekSW napisał(a): [quote="kapseleK" pid='17845' dateline='1688152584']
"Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim  w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych?  Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie  służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy  też jest cywilem.

W sumie masz rację, jak już będziesz zgłaszał to zgłoś przy okazji to że cywile mają płatne nocki 20% więcej i 50%  czy 100% więcej za weekendy i święta.
HAHAHAHA kolego zanim się wypowiesz to się zorientuj w temacie. Wiesz ile wychodzi cywilom z tych nocek? Około 100-150 zł miesięcznie. A te płatne 50%100%.....weź się nie ośmieszają, chyba Ci się firmy pomyliły.
Odpowiedz
(30-06-2023, 21:56 )Szczęśliwy napisał(a): Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??
te wykszalciuch napewno w SW po znajomości beż kredytu mamusia i tatuś całe życie na państwowym to i mieszkanie dziadu tobie kupili. Zepsutą głowę to widać że ty masz czas na emce jak masz lata . Brak szacunku do ludzi wyssany z mlekiem matki. Im ty jestes zebg dradzać czy ktoś ma się zwolnić czy nie . Życzę wszystkim żeby w służbie było jak naj mniej takich przypadków jak to co to pisało
Odpowiedz
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być
Odpowiedz
(30-06-2023, 13:32 )anton napisał(a):
(29-06-2023, 7:41 )Stary gadzina napisał(a):
(28-06-2023, 8:48 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(28-06-2023, 2:30 )Funkcjonariusz11 napisał(a): [quote="grzyb" pid='17817' dateline='1687890151']

Złodzieje



1250 zł. nagrody w lipcu.



Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.



Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.



Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.


dodam jeszcze że 3000 zł ( a kierownicy mogą dać więcej, u mnie kiero powiedział, że dla 100% i dyspozycyjnych będzie ok 4000 brutto to uważam, za spoko kwotę półroczną oby dawali tak co pół roku to będzie git, bo pamiętam czasy jak nagrody były 300 brutto, albo wcale. Widać jesteś Świeżak skoro Ci tysiące to za mało.

To jak to rozstrzygnąć.
Na L4 byłem 5 dni ale gdy dzwonili na dolewkę zawsze przychodziłem. Tak więc jestem dyspozycyjny czy nie? Kiero pewnie powie że nie. Jak nie to nie odbieram tel w następnym półroczu.

Chyba krótko robisz hehe
Nie licz że służba coś ci da bo sie starałeś
Nie ważne czy robisz dobrze czy nie
Czy jesteś na telefon itd. Itp. 
To nie jest prywatna firma
Nie generujemy zysków
Lepszy nieudacznik przez 12 miesiecy niż pracowity gość który się stara przez 11 miesięcy
Nieudacznik przez 12 miesięcy siedzi nic nie robi za to złodzieje robią co chcą i dostaje max nagrode
A ty przez 11 miesięcy bądź pracowity trzymaj dyscypline szukaj kontroluj zajedź sie i jesteś zwykłym L4-owcem. Bo się od tego zajechałeś i potrzebowałeś odpocząć w szpitalu.
Bo już sobie ze stresem nie radziłeś
Bo ciągle dzwonią a ty nie potrafisz odmówić i przychodzisz do pracy
Żona już ma tego dosyć a ty mówisz kochanie bo awansu mi nie dadzą
Bo dodatek zabiorą
Bo wolnego nie dadzą jak potrzebować będe
Dla nich jesteś zwykłym szmaciarzem z ochrony który ma zapierd... i nie zadawać pytań
Nie licz ze ktoś ci podziękuje na koniec bo robiłeś dobrą robotę
Jedyne co usłyszysz to wybierz urlop i nadgodziny żeby nie trzeba było płacić
Odpowiedz
(01-07-2023, 5:17 )antekSW napisał(a):
(30-06-2023, 20:16 )kapseleK napisał(a): "Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim  w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych?  Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie  służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy  też jest cywilem.

W sumie masz rację, jak już będziesz zgłaszał to zgłoś przy okazji to że cywile mają płatne nocki 20% więcej i 50%  czy 100% więcej za weekendy i święta.
Chyba widziałeś listę płac osadzonych , bo ja z 32 letnim stażem pracy takich składników wynagrodzenia dla pracowników cywilnych w słuzbach mundurowych nie widziałam. Proszę podaj przyklad, chyba że masz na myśli cywili poza formacjami mundurowymi, ale nie o ich jest przecież mowa w propozycjach o nagrodach.
Odpowiedz
(30-06-2023, 21:56 )Szczęśliwy napisał(a): Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??

Jak długo jeszcze będziemy tu znosić tego osobnika?
Odpowiedz
Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Odpowiedz
Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Odpowiedz
(30-06-2023, 20:16 )kapseleK napisał(a): "Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim  w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych?  Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie  służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy  też jest cywilem.

W sumie masz rację, jak już będziesz zgłaszał to zgłoś przy okazji to że cywile mają płatne nocki 20% więcej i 50%  czy 100% więcej za weekendy i święta.
Odpowiedz
Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??
Odpowiedz
(30-06-2023, 17:57 )rafalek oddziałowy napisał(a):
(30-06-2023, 12:19 )rawablus napisał(a): Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!! Mam nadzieje , że Funkcjonariusz11 i Rafałek Oddziałowy bedą darli jape razem ze mną , co Wy na to panowie ? No to teraz krzyczymy razem Złodzieje Złodzieje !!! Konstytucja Konstytucja !!! No teraz wy , no jedziemy Cool  .

oczywiscie ze bede darl jape solidarnie ...
Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!!
Idź na odwyk, bo widzę że alkohol tobą zawładnął i do tego masz problem z lustrem hahaj
Chłopki przez internet i do tego lewe rączki.
Odpowiedz
"Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych? Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy też jest cywilem.
Odpowiedz
Co za Trole tutaj piszą
Odpowiedz
(30-06-2023, 12:19 )rawablus napisał(a): Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!! Mam nadzieje , że Funkcjonariusz11 i Rafałek Oddziałowy bedą darli jape razem ze mną , co Wy na to panowie ? No to teraz krzyczymy razem Złodzieje Złodzieje !!! Konstytucja Konstytucja !!! No teraz wy , no jedziemy Cool  .

oczywiscie ze bede darl jape solidarnie ...
Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!!
Odpowiedz
(29-06-2023, 7:41 )Stary gadzina napisał(a):
(28-06-2023, 8:48 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(28-06-2023, 2:30 )Funkcjonariusz11 napisał(a): [quote="grzyb" pid='17817' dateline='1687890151']

Złodzieje



1250 zł. nagrody w lipcu.



Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.



Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.



Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.


dodam jeszcze że 3000 zł ( a kierownicy mogą dać więcej, u mnie kiero powiedział, że dla 100% i dyspozycyjnych będzie ok 4000 brutto to uważam, za spoko kwotę półroczną oby dawali tak co pół roku to będzie git, bo pamiętam czasy jak nagrody były 300 brutto, albo wcale. Widać jesteś Świeżak skoro Ci tysiące to za mało.

To jak to rozstrzygnąć.
Na L4 byłem 5 dni ale gdy dzwonili na dolewkę zawsze przychodziłem. Tak więc jestem dyspozycyjny czy nie? Kiero pewnie powie że nie. Jak nie to nie odbieram tel w następnym półroczu.
Odpowiedz
Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!! Mam nadzieje , że Funkcjonariusz11 i Rafałek Oddziałowy bedą darli jape razem ze mną , co Wy na to panowie ? No to teraz krzyczymy razem Złodzieje Złodzieje !!! Konstytucja Konstytucja !!! No teraz wy , no jedziemy Cool  .
Odpowiedz